Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam te Amere i kako ti plusevi od 3 do 13 super izgledaju, i kako svi skupa vode računa
da zadrže svoje udjelničare i ne naprave svakodnevnu i dosadnu silaznu putanju u krah.
Ja zelenila od dana kada dobio brokerski ugovor još ne vidjeh !?
Svaki dan mi je crven i to debelo uz iznimku 2 mršavo zelena dana (ono… u zadnjih 5 min).
Sad sam naučio kako je to uzastopno biti u crvenom i nadam se da ćete sutra svi zasvirati
iz vaših strojnica barem iza 11 h i uljepšati mi dan i vikend da vidim kako je to kad uz Crobi piše +5

Nadam se da se svi sličnom nadamo …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



I iskoristio bih priliku da se zahvalim fazanu na vrijednim podacima koje mi je dostavio na zamolbu. fazan [thumbsup]

pih! [rolleyes]
[/quote]

Tako ti je to Tuna, pomogni sirotu na svoju sramotu.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ideš, kaje ovo bilo na otvorenom?

neko je dobio epileptićni napadaj

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Imam nekoliko pitanja za investitore na ZSE

1. Prodaju li MF kvalitetne dionice za obranu cijene INA – R-A
2. Stoji li možda iza toga bankarski lobi Austrijskih banaka ?
3. Treba li HANFA reagirati ?
4, Mogu li MF kupovati dionice po visokoj cijeni i onda iste dionice prodavat po duplo ili troduploj cijeni ?
5. Treba li i ovdje istraga USKOKA ili treba uvesti porez na špekulacije?
6. Jesu li OIF glavni protagonisti za nagli rast nekih dionica u prošlosti gdje je P/E bio veći od 500 ,
a njihov prinos bio veći od 50 % godišnje,dali je sada došao račun na naplatu?
7. Kako je moguće da OMF i DMF mogu investirati u OIF i tako izbjegavati propise o vrsti i visini izloženosti prema nekom društvu ?
8. Nisu li velike banke na izvoru informacija i kako je moguće da kontroliraju preko 90 % financijskog sektora?
9. Nije li HUB kartelska organizacija ?
10. Treba li osnovati krovnu udrugu investitora?
Molim komentare i prijedloge

strvinar


ne njaki o crobexu i ostalim bedastocama
nije bilo ine i ht kad je crobex bio na 2600

ajd u krpe i čitaj dalje

Postanite Eu-robovi

Vidim na mnogim temama da su ljudi danas uletavali sa popriličnim dijelom portfelja u dionice misleći da
će se sutra desiti streloviti odbijanac prema gore.
A isto tako mislim da će ih sutra pregaziti nova navala prodavača a crobex završiti u području
-0.5% do 0.5%.

Halo drustvo budite se
Danas je novi dan
Ameri su zavrsili u dobrom plusu, a bogami i Azija je zelena pa valjda ce se danas desiti preokret i na ovim nasim berzama.

Mišljenja sam da još nije vrijeme za bilo kakvu kupnju, situacije nije niti iz bliza gotova, a niti ružičasta, opasnost da već danas ili u pon. Ameri budu i debelom minusu je izuzetno velika, a što to znači za naše tržište kapitala prosudite sami. [bye]

I zapitajte se zašto su Ameri jučer uopće rasli i da li je to zdravi rast, tj. obrat trenda!?


Vidim na mnogim temama da su ljudi danas uletavali sa popriličnim dijelom portfelja u dionice misleći da
će se sutra desiti streloviti odbijanac prema gore.
A isto tako mislim da će ih sutra pregaziti nova navala prodavača a crobex završiti u području
-0.5% do 0.5%.

U cemu je onda problem stu su uletili juce kada po vasim prognozama cijene se nece mijenjati…
[lol]

Danas lagano zelenilo pa za koji tjedan opet fiiiiiiiju … sve do cca 2800… pa jos jednom do … pa jos jednom…
Kad se bude cinilo da nema kraja, broj fondova se smanji na 40tak i kad trezori vise ne budu imali ni kinte – nevera ce proci sama od sebe.
Tko prezivi pricace

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

što će li fondovi danas raditi pitanje je sad?

hoće li i dalje pritiskati nas male i zastrašivati štopajući rast cijene s velikim nalozima na prodaji?

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close