Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



a kad se po tebi ne bude šišalo kak crobex padne na 1000.
Ni sam se ne budeš snašel a vlaka više ne bude [bye]

Ma, cijela stvar je u tome da Ameri mogu sutra ponovo 4%-5% u minus ili pak u ponedjeljak, i gdje smo onda!?, ljudima nije svejedno gledati kako im se imovina topi, hoće li poći u mali plusić, pa sutra već debelo u minus, jednostavno previše!

I na CNBC-u svi analitičari tvrde da još nije gotovo, te da će oporovak potrajati jako dugo, kod Amera naravno, a možda i roknu komplet dole, s toga, … [undecid] [bye]
[/quote]

Pa naravno da nije gotovo, oni plešu oko 11000 već duže vrijeme. Nama je veći problem dok se oni vrte oko te točke, mi stepenicu po stepenicu propadamo.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



a kad se po tebi ne bude šišalo kak crobex padne na 1000.
Ni sam se ne budeš snašel a vlaka više ne bude [bye]

Ma, cijela stvar je u tome da Ameri mogu sutra ponovo 4%-5% u minus ili pak u ponedjeljak, i gdje smo onda!?, ljudima nije svejedno gledati kako im se imovina topi, hoće li poći u mali plusić, pa sutra već debelo u minus, jednostavno previše!

I na CNBC-u svi analitičari tvrde da još nije gotovo, te da će oporovak potrajati jako dugo, kod Amera naravno, a možda i roknu komplet dole, s toga, … [undecid] [bye]
[/quote]

europa i sad svaki dan idu up & down… jedino smo mi stalno u crvenom…

cini se da ‘mi’ uvijek ispadamo najvece pi…… kad burza pada

a kad igh bude na 13 000 ce opet biti navale na kupnji [lol]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...



Mislim da ce sutra na otvaranju biti 30 blokada a promet mal hahahaha jer nece biti velike prodaje

Sutra će biti BULL TRAP neviđen još na ZSE.
Šišanja nikad dosta.
Puno fondova malih je u gašenju.

[/quote]
Majsotre, a koliko mali fondovi imaju imovinu aku se na gasenju?
4 mikijuna kuna i manje.
Danas je na INGRI bilo prometa za 2 takva fonda.
Ne trkeljaj…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep




Mislim da ce sutra na otvaranju biti 30 blokada a promet mal hahahaha jer nece biti velike prodaje

Sutra će biti BULL TRAP neviđen još na ZSE.
Šišanja nikad dosta.
Puno fondova malih je u gašenju.

[/quote]
Majsotre, a koliko mali fondovi imaju imovinu aku se na gasenju?
4 milijuna kuna i manje.
Danas je na INGRI bilo prometa za 2 takva fonda.
Ne trkeljaj…

[/quote]

Tko prodaje sumanuto onda ?




a kad se po tebi ne bude šišalo kak crobex padne na 1000.
Ni sam se ne budeš snašel a vlaka više ne bude [bye]

Ma, cijela stvar je u tome da Ameri mogu sutra ponovo 4%-5% u minus ili pak u ponedjeljak, i gdje smo onda!?, ljudima nije svejedno gledati kako im se imovina topi, hoće li poći u mali plusić, pa sutra već debelo u minus, jednostavno previše!

I na CNBC-u svi analitičari tvrde da još nije gotovo, te da će oporovak potrajati jako dugo, kod Amera naravno, a možda i roknu komplet dole, s toga, … [undecid] [bye]
[/quote]

Pa naravno da nije gotovo, oni plešu oko 11000 već duže vrijeme. Nama je veći problem dok se oni vrte oko te točke, mi stepenicu po stepenicu propadamo.
[/quote]

Pogledaj BELEX. Oni su bili na ATH an preko 3000 bodova.
Sad su na 1100 bodova. Mi smo još super.





Mislim da ce sutra na otvaranju biti 30 blokada a promet mal hahahaha jer nece biti velike prodaje

Sutra će biti BULL TRAP neviđen još na ZSE.
Šišanja nikad dosta.
Puno fondova malih je u gašenju.

[/quote]
Majsotre, a koliko mali fondovi imaju imovinu aku se na gasenju?
4 milijuna kuna i manje.
Danas je na INGRI bilo prometa za 2 takva fonda.
Ne trkeljaj…

[/quote]

Tko prodaje sumanuto onda ?
[/quote]
Nemoze vjecno zar ne.
Dok ne padne, a ako je pred kolapsom onda nije daleko od toga pa nece imati vise sto za prodati, zar ne.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

CROBEX surge on recovery hopes (09/19/2008)
Zagreb Stock Exchange jumps, with CROBEX gain topping 450 points, on talk that the government is considering a longer-term solution to the current crisis. Financials and homebuilders surge.

http://www.mojnovac.net/forumi/showthread.php?t=2448&page=4659

[lol] [lol] [lol]

evo sa suparničkog portala, ili prijateljskog, ne.
Vjeko, inače ga ne čitam, samo PD, ovo mi frend poslao… [wink]

Pessimism Is Your Friend

Nadam se da će taj rast na USA tržištu noćas okrenuti trend… Ne znam koliko su fondovi u kešu ali sigurno je da ni njima nije sjajna situacija.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.




a kad se po tebi ne bude šišalo kak crobex padne na 1000.
Ni sam se ne budeš snašel a vlaka više ne bude [bye]

Ma, cijela stvar je u tome da Ameri mogu sutra ponovo 4%-5% u minus ili pak u ponedjeljak, i gdje smo onda!?, ljudima nije svejedno gledati kako im se imovina topi, hoće li poći u mali plusić, pa sutra već debelo u minus, jednostavno previše!

I na CNBC-u svi analitičari tvrde da još nije gotovo, te da će oporovak potrajati jako dugo, kod Amera naravno, a možda i roknu komplet dole, s toga, … [undecid] [bye]
[/quote]

europa i sad svaki dan idu up & down… jedino smo mi stalno u crvenom…

cini se da ‘mi’ uvijek ispadamo najvece pi…… kad burza pada

a kad igh bude na 13 000 ce opet biti navale na kupnji [lol]
[/quote]
ahhhhh jos mi je frisko u secanju nalog na kupnji 13510,o1 iz sredine svibnja
nalog u jutarnjim satima koji je uljevao povjerenje da IGH nikad vise nece ispod
mislim tako odmjeren u lipu precizan

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@mastodont
Pogledaj BELEX. Oni su bili na ATH an preko 3000 bodova.
Sad su na 1100 bodova. Mi smo još super.

sreca da to amerikanci neznaju, sta bi tek onda bilo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


amerika debelo u +, bas me zanim kako ce se to odraziti na nas sutra i sta ce onda izjaviti kardum?!

prosli put su brokeri bili iza zavesa kad je bus dolazil, braniteljski je najavljival propast i svasta nesta ako treba izmislice razlog pa barem je profesionalac

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


I iskoristio bih priliku da se zahvalim fazanu na vrijednim podacima koje mi je dostavio na zamolbu. fazan [thumbsup]

pih! [rolleyes]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close