Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


INI-n ponder je oko 6%,a od 2800 do 2000 je pad od cca 30% što znači da bi takav pad na crobex utjecao manje od 2% ili oko 60 bodova. Toliko o utjecaju INE na crobex.

Koja notorna glupost.
INA-in ponder u Crobexu je 25%, po predzadnjoj verziji Crobexa (nisam apdejtao funkciju, skoro zaboravio na excel). Što znači da pad na INE na 2000 spušta Crobex za cca 200 bodova.
Sjedi 1, i novi ispit za 7 dana.

BTW po toj predzadnjoj verzij Crobexa, vrijednost bi mu danas bila 2931,85.

Edit
Epravo sam vidio da je Rooster stavio excell. Ako budem od volje, stavit ću i ja svoj apdejtani, sad sam malo utučen od bubanja međeda, pa mi se ne da.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


evo ameri su svi preko +3%

+4%


Mislim da ce sutra na otvaranju biti 30 blokada a promet mal hahahaha jer nece biti velike prodaje

Sutra će biti BULL TRAP neviđen još na ZSE.
Šišanja nikad dosta.
Puno fondova malih je u gašenju.



Mislim da ce sutra na otvaranju biti 30 blokada a promet mal hahahaha jer nece biti velike prodaje

mislim , da lose mislis
[/quote]
Akobogda se ujutro čujemo [wink]

mastodont

ajde beba šuti [bye] [bye]

amerika debelo u +, bas me zanim kako ce se to odraziti na nas sutra i sta ce onda izjaviti kardum?!

a kad se po tebi ne bude šišalo kak crobex padne na 1000.
Ni sam se ne budeš snašel a vlaka više ne bude [bye]

ja samo vidim rast dow jonesa preko 400 bodova na skoro 500m prometa i to nakon dobro minusa!


a kad se po tebi ne bude šišalo kak crobex padne na 1000.
Ni sam se ne budeš snašel a vlaka više ne bude [bye]

Ma, cijela stvar je u tome da Ameri mogu sutra ponovo 4%-5% u minus ili pak u ponedjeljak, i gdje smo onda!?, ljudima nije svejedno gledati kako im se imovina topi, hoće li poći u mali plusić, pa sutra već debelo u minus, jednostavno previše!

I na CNBC-u svi analitičari tvrde da još nije gotovo, te da će oporovak potrajati jako dugo, kod Amera naravno, a možda i roknu komplet dole, s toga, … [undecid] [bye]



Mislim da ce sutra na otvaranju biti 30 blokada a promet mal hahahaha jer nece biti velike prodaje

Sutra će biti BULL TRAP neviđen još na ZSE.
Šišanja nikad dosta.
Puno fondova malih je u gašenju.

[/quote]

Baš sam malo zarastao, pa bi mi godila nova frizura. [cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



a kad se po tebi ne bude šišalo kak crobex padne na 1000.
Ni sam se ne budeš snašel a vlaka više ne bude [bye]

Ma, cijela stvar je u tome da Ameri mogu sutra ponovo 4%-5% u minus ili pak u ponedjeljak, i gdje smo onda!?, ljudima nije svejedno gledati kako im se imovina topi, hoće li poći u mali plusić, pa sutra već debelo u minus, jednostavno previše!

I na CNBC-u svi analitičari tvrde da još nije gotovo, te da će oporovak potrajati jako dugo, kod Amera naravno, a možda i roknu komplet dole, s toga, … [undecid] [bye]
[/quote]

Jasno , to i ja tvrdim čitavo vrijeme.

Ne razumiju ljudi da je sad borba fondova za preživljavanje i sve bi dali da im se kupnja ojača i da isplate udjelničare, kojih iskreno, za unovčiti udjele, ima previše.

Nije još gotovo. Nemojte slušati drukere koji kažu da je gotovo jer bi mogli ponovo pušiti.
Slušajte sebe. I mislite na pohlepu.

http://www.jutarnji.hr/novac/trziste_kapitala/clanak/art-2008,9,18,MICEX_burza,133738.jl

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

New Report

Close