Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mozda je malo off-topic al me zanimaju vaša mišljenja.

Jel ko misli da HNB odnosno Rohatinski indirektno "brani" INU držeći (odnosno neintervenirajući) ovako jaku kunu, tako da je MOL-u nju teže kupiti. On kao stručnjak i profesionalac vjerojatno prepoznaje vrijednost INE bolje od naše Vlade koja bi je dala i za manje, nije im je ćaćina?

Ne

Likvidnost se jako usporila ovih sat vremena. Očito se jako smanjio broj onih koji su voljni prodati na ovim razinama. Mogao bi odbijanac početi, ceterum censeo…

S obzirom da znamo da je cikličko kretanje i razvoj zapravo normalni, za očekivati je da poslije ovoga sloma i ispumpavanja dolazi period uzleta.


Obzirom da su fondovi vjerovatno namirili udjelničare, a EU indexi rastu, Futuresi su u plusu, trebali bi prema svim pravilima zabilježiti rast Crobexa. Po meni u slijedećih dva sata trgovanja Crobex bi trebao porasti minimalno 1.5-2.0 %. Ostaje da vidimo što će se događati i biti optimistični. [thumbsup]

Dakle G…c, g…c ! [proud]


kolega znanac, pa nije valjda da Vi vijate dno pored toliko iskustva?!

ajde više počni

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Likvidnost se jako usporila ovih sat vremena. Očito se jako smanjio broj onih koji su voljni prodati na ovim razinama. Mogao bi odbijanac početi, ceterum censeo…

A, možda i onih koji u ovom trenu nisu spremni kupovati za ovu cijenu!?


kolega znanac, pa nije valjda da Vi vijate dno pored toliko iskustva?!

Moram. Dosadilo mi gledati ove padove. [lol] Ali mislim da je ovo stvarno dno. Likvidnost se smanjila jer je na INI slaba kupnja, a nekako mi se čini da ulagači razmišljaju da li ostati u INI i čekati bolju ponudu ili prodati i ući u neke potcijenjene dionice.

Pozdrav


Likvidnost se jako usporila ovih sat vremena. Očito se jako smanjio broj onih koji su voljni prodati na ovim razinama. Mogao bi odbijanac početi, ceterum censeo…

A mozda je samo u pitanju fina kalibracija crobija da zavrsimo dan na 3000… 😉

Ajte više nemojte biti smiješni sa tim odbijancima i izjavama tipa: nema više onih koji
su voljni prodati na ovim jako smiješnim razinama. Ide to sada gore.
To čitam redovito od crobexa 4200, 3700, 3500, 3200 a sad i 3000.
A čitat ću i dalje na 2700, 2500, 2000 …. itd. [lol] [wink]



Likvidnost se jako usporila ovih sat vremena. Očito se jako smanjio broj onih koji su voljni prodati na ovim razinama. Mogao bi odbijanac početi, ceterum censeo…

A, možda i onih koji u ovom trenu nisu spremni kupovati za ovu cijenu!?

Znači svi koji su danas kupovali bilo što su pogrijesili ?

[/quote]



Likvidnost se jako usporila ovih sat vremena. Očito se jako smanjio broj onih koji su voljni prodati na ovim razinama. Mogao bi odbijanac početi, ceterum censeo…

A, možda i onih koji u ovom trenu nisu spremni kupovati za ovu cijenu!?

[/quote]

Pa neka prodavači tuku po bid-u, na većini je bid trenutno viši od danas najnižnih cijena… Kad ima bid-a, valjda je očito da netko želi i kupovati na ovim cijenama.

europske burze 1.5% u plusu, mi smo "najpametniji"

NEMA PREDAJE

New Report

Close