Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo svježe stanje

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

ko kaze da mi ne reagiramo na dobre vijesti,pogledajte Viro samo 1,24% u minusu to je odlicna vijest [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

nije ni prijavljeni ni insti nego BLOK

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ja bi sve prodao
kako se prodaju dijonice
ja sam naime kupijo nesto u onom ipoju ine sad priej godinu dana
jel moram ici u banku il sda il kod brokera

hvala svima

Postanite Eu-robovi

Crobex se drži oko 3000. Mirovinci lagano krenuli u akciju. Danas smo zaorali brazdu na dnu. Može li gore? Teško. Danas su ispucani margini, sve katastrofične vijesti, svi koji su htjeli ili morali van iz dionica to su i učinili. ONO NAJGORE JE ODIGRANO. Slijedi oporavak. Spor i težak, ali od danas kreće na bolje! IMHO.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Stala prodaja. Sad će valjda kupnja krenut. Pa možda padne i koja pozitivna blokada…

Ma ubijte me, rođeni sam optimist…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ovo mi je najbolje kad ljudi kažu da su mirovinci kao evo, tek sad, krenuli u kupnju…

A ovo ovih dana od kad je veći promet kupuju kumice sa placa…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Zanimljivo je da isti ljudi koji su na crobexu 5000 vikali idemo na 7000, sad na realnih ( bez INE ) 2700 viču idemo dolje ispod 2000 [cool]

No pravo svakoga je čekati i veći diskont.

Obzirom da su fondovi vjerovatno namirili udjelničare, a EU indexi rastu, Futuresi su u plusu, trebali bi prema svim pravilima zabilježiti rast Crobexa. Po meni u slijedećih dva sata trgovanja Crobex bi trebao porasti minimalno 1.5-2.0 %. Ostaje da vidimo što će se događati i biti optimistični. [thumbsup]

Dakle G…c, g…c ! [proud]

Mozda je malo off-topic al me zanimaju vaša mišljenja.

Jel ko misli da HNB odnosno Rohatinski indirektno "brani" INU držeći (odnosno neintervenirajući) ovako jaku kunu, tako da je MOL-u nju teže kupiti. On kao stručnjak i profesionalac vjerojatno prepoznaje vrijednost INE bolje od naše Vlade koja bi je dala i za manje, nije im je ćaćina?

Always sunny in the rich man's world.

Ovo je odbijanje. Na 3000. Najviše mi je žao ovih što su prodali ATPL po 1840. To nema veze s pameti!

Nemam ATPL, samo da se zna.


Obzirom da su fondovi vjerovatno namirili udjelničare, a EU indexi rastu, Futuresi su u plusu, trebali bi prema svim pravilima zabilježiti rast Crobexa. Po meni u slijedećih dva sata trgovanja Crobex bi trebao porasti minimalno 1.5-2.0 %. Ostaje da vidimo što će se događati i biti optimistični. [thumbsup]

Dakle G…c, g…c ! [proud]

Š–c,š..c!

[rolleyes] [embarass] [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close