Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad ce baje sa cackalicom u zubima…

No pain no Game




Mislim da ste zaboravili da gospoda idu sad na ručak, zato je HT stao. Sjetite se prekjučer što je bilo kad se stoka najela.

Danas je punjena paprika.
Samo da im ne digne kiselinu…….

[/quote]

ne pomaze njima vise ni soda-bikarbona

[/quote]
Pomaže krema … [lol]


Jesu veliki redovi u bankama, mislim na isplate udjela……ajmo sad info sa
terena po regijama….. kod mene u okolici Zg 300 metara za sada…

veći su danas redovi za isplatu udjela nego kad je bio upis doinica HT-a u IPO-u [embarass]

Neki su se izgleda ranije vratili s gableca
Prodaja dlkv
660,00 327
668,99 11
669,00 120
669,50 60
670,00 49
674,00 16
675,00 12
679,00 15
680,00 25
685,00 1

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Nakon ponude ćemo se vraćat u INU, naravno, nakon šta se spusti na realnu cijenu.

"Pala" i predsjednica saborskog povjerenstva

Deša Mlikotin Tomić također je pod istragom policije, a osim što je predavač na Ekonomskom fakultetu ona je ujedno i predsjednica saborskog Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa. Mlikotin Tomić predaje Trgovačko pravo, Osnove trgovačkog prava, Pravo međunarodne trgovine i Europsko tržišno pravo.

Na čelo saborskog povjerenstva izabrana je prije dva mjeseca. "Nastojat ću da Povjerenstvo u ovom mandatu može funkcionirati u miru, bez pritiska javnosti, te da ne bude mjesto političkih borbi i stavova jer za to postoje druga mjesta poput Sabora i medija", rekla je tom prigodom.

Klupko se počelo odmotavati.
Bježte psine preko Kupe u Maticu.

Postanite Eu-robovi

Mislim da ce HT najviše biti pogođen ovom krizom. Druge dionice će se još i stabilizirati dok HT tek očekuje pad. Dok rulja pronađe brokera, registirira dionice pa zada nalog za prodaju proći će i tjedan dana. Tako da na HT-u bura tek počinje. A naravno da u takvom scenariju nitko nije lud da se postavi
na kupnju…. otuda i povremeni nestanak kupnje koji neki spominju

izgleda da su sretni i oni koji prodaju i oni koji kupuju,no netko će plakati uskoro…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Mislim da ce HT najviše biti pogođen ovom krizom. Druge dionice će se još i stabilizirati dok HT tek očekuje pad. Dok rulja pronađe brokera, registirira dionice pa zada nalog za prodaju proći će i tjedan dana. Tako da na HT-u bura tek počinje. A naravno da u takvom scenariju nitko nije lud da se postavi
na kupnju…. otuda i povremeni nestanak kupnje koji neki spominju

Čekaj uskoro ide bonus,teška odluka,dok nadješ brokera evo država šalje dionice …

Glasnogovornik IGH na neodređeno

oni koji kupuju sigurno neće plakati ako nisu kupili na 2 dana

Ovo su vec cijene gdje ce se dio novaca vracati na burzu iz oročenja i novčanih fondova, smart money koji ulazi na long. IMHO


Mislim da ce HT najviše biti pogođen ovom krizom. Druge dionice će se još i stabilizirati dok HT tek očekuje pad. Dok rulja pronađe brokera, registirira dionice pa zada nalog za prodaju proći će i tjedan dana. Tako da na HT-u bura tek počinje. A naravno da u takvom scenariju nitko nije lud da se postavi
na kupnju…. otuda i povremeni nestanak kupnje koji neki spominju

ma nestalo je na trenutak kupnje jer se neko malo jace u sekundi iskrcao pa je sve i iznenadio,bit ce kupnje ovdje uvijek.Ti mali koji se regaju pa prodaju su sica sa 60-ak komada i nemogu poremetiti bid nego veliki

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close