Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Viro dobio sladoranu


Viro dobio sladoranu

Da je dobio na euro lotu ne bi mu pomoglo… [bye]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Stao je promet na HT po sitno se trguje,tu još uvijek nema minusa,nula je 236,no uskoro će i bonus paket…

Onaj tko izdrži i ubere bonus dionice može izać na cca 210 kn s čistom nulom i reć – probo sam, nije išlo …

evo ekipa nas ponovo plaši EU polako al sigurno gore a mi …

mi smo ipak zemlja slučaj

Mislim da ste zaboravili da gospoda idu sad na ručak, zato je HT stao. Sjetite se prekjučer što je bilo kad se stoka najela.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

sad kad se gleda pa Inina cijena od 2800kn i nije losa sto nude madjari [undecid],na sto smo mi spali

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


sad kad se gleda pa Inina cijena od 2800kn i nije losa sto nude madjari [undecid],na sto smo mi spali

Teško mi je reći no ina bi bila na 2k da nema madjara,no što nakon ponude to je sad pitanje?

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Mislim da ste zaboravili da gospoda idu sad na ručak, zato je HT stao. Sjetite se prekjučer što je bilo kad se stoka najela.

Danas je punjena paprika.
Samo da im ne digne kiselinu…….

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



vidi se kupnja HT-a na 200 kuna, ovi bolje daju nego na IPO-u

ma gdje vidiš u šalici za kavu ajde netrkeljaj.
[/quote]
Istina. U jednom trenutku bilo je samo 7 kupnji, zadnja na 200,01 (mislim nekih 20-tak komada).

Asve i da se ima keša ljudi moji problem je nasto najveci a to je ——— IZGUBILO SE DEFINITIVNO POVJERENJE [sad]

Jesu veliki redovi u bankama, mislim na isplate udjela……ajmo sad info sa
terena po regijama….. kod mene u okolici Zg 300 metara za sada…



Mislim da ste zaboravili da gospoda idu sad na ručak, zato je HT stao. Sjetite se prekjučer što je bilo kad se stoka najela.

Danas je punjena paprika.
Samo da im ne digne kiselinu…….

[/quote]

ne pomaze njima vise ni soda-bikarbona

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close