Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo sad u vijestima na HTV U 12 SATI kažu da nas je potresao pad od jučer AMERA a na WAL STREETU upravo se traže krivci za sadašnje stanje a kod nas kad se krivci znaju a opet ništa bando lopovska nadam se da i oni malo listaju naše komentare




ajme meni sto sam dozivio da HT nema bid-a prvih 10 [lol]

taj koji mi je dao 1% nek mu otpadne kaziprst i portfelj mu ode u -99% jer sam rekao istinu.Bilo je u trenutku samo 6 ponuda na kupnji a ti koji dijelis 1% mici se a ovog foruma jer ti je mjesto u wc-u
[/quote]

Šta je vama sa tim ocjenama , pa nismo u školi ( a možda netko i je ? ) da je to važno. Tko to uopće gleda ?!?

[/quote]

[lol] [lol] bravo!Ovakva rasprodaja ili krah,kako vam drago,a neke muči koju su ocjenu dobili!!!

"Only dead fish swim with the stream"


vidi se kupnja HT-a na 200 kuna, ovi bolje daju nego na IPO-u

Ali još uvijek slabije u odnosu na radničke … [wink]

Ajmo jediniceeee…




ajme meni sto sam dozivio da HT nema bid-a prvih 10 [lol]

taj koji mi je dao 1% nek mu otpadne kaziprst i portfelj mu ode u -99% jer sam rekao istinu.Bilo je u trenutku samo 6 ponuda na kupnji a ti koji dijelis 1% mici se a ovog foruma jer ti je mjesto u wc-u
[/quote]

Šta je vama sa tim ocjenama , pa nismo u školi ( a možda netko i je ? ) da je to važno. Tko to uopće gleda ?!?

[/quote]

kak ne bi poludio ZSE se raspada po savovima i onda neki papak stavlja jedinice a vec mi je dosta sto mi je portfelj u -17% [angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

bit ce da mi pratimo slovence..pogledajte njhov index..

Stao je promet na HT po sitno se trguje,tu još uvijek nema minusa,nula je 236,no uskoro će i bonus paket…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

MOTO naše burze je

MI PRVI OTKRIVAMO KRIZE, JER VRIJEDNOST NAŠIH KOMPANIJA DIREKTNO JE POVEZANA KRIZOM BILO GDJE U SVIJETU, NAŠI DIONIČARI OTKRIVAJU KRIZU PRIJE NEGO ŠTO ZAPOČNE……

A PITATE SE KAKO JE TO MOGUĆE JER MI IMAMO NAJVEĆU KONCETRACIJU STRAHA,
A USPJEH U PREPOZNAVANJU JE ZAJAMČEN………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


vidi se kupnja HT-a na 200 kuna, ovi bolje daju nego na IPO-u

ma gdje vidiš u šalici za kavu ajde netrkeljaj.





ajme meni sto sam dozivio da HT nema bid-a prvih 10 [lol]

taj koji mi je dao 1% nek mu otpadne kaziprst i portfelj mu ode u -99% jer sam rekao istinu.Bilo je u trenutku samo 6 ponuda na kupnji a ti koji dijelis 1% mici se a ovog foruma jer ti je mjesto u wc-u
[/quote]

Šta je vama sa tim ocjenama , pa nismo u školi ( a možda netko i je ? ) da je to važno. Tko to uopće gleda ?!?

[/quote]

kak ne bi poludio ZSE se raspada po savovima i onda neki papak stavlja jedinice a vec mi je dosta sto mi je portfelj u -17% [angry]
[/quote]

Ne znam zasto mu (ili joj, da budemo korektni) dajete toliko pažnje i prostora. Takvom djetinjastom mozdu to je samo podstreh da i dalje nastavi.

A evo sam i ja budala pridonio nastevku priče. [sealed]

Always sunny in the rich man's world.


Reko ja da su mirovinci izvukli lovu iz OIF, a i ne znamo koliko ima margina.
Kad bi INA bila na 2000, bili bi na 2700-2800 vec sada.

INA je jedina stabilna djonica na svijetu e bas sam ponosan
samo sta se istovaruje da se ista kupuje nije mi bas preodgovorno poslovanje

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Meni nije jasna ova sitna duša koja svima uvaljuje jedinice osim onima koji pišu "gotova je kriza deremo sve u plus."

E pa gospodine evo jedan POST ZA VAS

Ovo je definitivvno dno, dapače dno dna, dno mrtvog mora. Sutra idemo gore, Galinec će čudesno ozdraviti, omv nudi 3500 a mol će dati protuponudu na 5 jer nije beg cicija. A ovaj minus koji imate u portfelju (kao i ja) je od sutra plus.


ja nemam nikakav minus.imam isti broj dionica koje sam i imao [lol]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.





ajme meni sto sam dozivio da HT nema bid-a prvih 10 [lol]

taj koji mi je dao 1% nek mu otpadne kaziprst i portfelj mu ode u -99% jer sam rekao istinu.Bilo je u trenutku samo 6 ponuda na kupnji a ti koji dijelis 1% mici se a ovog foruma jer ti je mjesto u wc-u
[/quote]

Šta je vama sa tim ocjenama , pa nismo u školi ( a možda netko i je ? ) da je to važno. Tko to uopće gleda ?!?

[/quote]

kak ne bi poludio ZSE se raspada po savovima i onda neki papak stavlja jedinice a vec mi je dosta sto mi je portfelj u -17% [angry]
[/quote]
Mjenjam svoj portfelj za vaš kolega, u bonus dajem ženu, decu i klet u Zagorju. Žena mi je tak i tak u odlasku (vidla mi je portfelj i rekla: hebi ga i to se s vremenom smanjuje). [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close