Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jer ima tko info na koliko je certifikat na HT-u?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Ruska burza zatvorena 3 dan zbog pada a naša lopovska ZSE pokrala za 70% i nikom ništa


I odhebite više od mene. Neću nikom više biti frend [angry] [cool] [sad]

Taština ne da da odu prijatelji jer bi nestao head and sholders na koji si tako ponosan i kojeg si zaradio šaljući zahtjeve za tim istim prijateljima.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ajme meni sto sam dozivio da HT nema bid-a prvih 10 [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

@Castro,
pročitao sam negdje da je certifikat na HT 225. Ni sam siguran pa me ne drži za riječ. Inf. od nekog kolege sa foruma.

who dares, wins

Sad je kaos na HT ako ne ugledamo neki podeblji bid certifikati kreću…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

vidi se kupnja HT-a na 200 kuna, ovi bolje daju nego na IPO-u


ajme meni sto sam dozivio da HT nema bid-a prvih 10 [lol]

taj koji mi je dao 1% nek mu otpadne kaziprst i portfelj mu ode u -99% jer sam rekao istinu.Bilo je u trenutku samo 6 ponuda na kupnji a ti koji dijelis 1% mici se a ovog foruma jer ti je mjesto u wc-u

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



I odhebite više od mene. Neću nikom više biti frend [angry] [cool] [sad]

Taština ne da da odu prijatelji jer bi nestao head and sholders na koji si tako ponosan i kojeg si zaradio šaljući zahtjeve za tim istim prijateljima.
[/quote]
Tašt jesam, jer mi već ide na živce da netko za što god napišem hefta jedinice.

A časna pionirska, nikad nisam nikog zamolio da mi bude frend, ako takav postoji nek se javi, samo sam jednom prvi kontaktirao na kolegu na pvt (ako se dobro sjećam goran8 je bio u pitanju).

Onaj glavairame o kojem pričaš je samo zbog odgovaranja raznoraznim dosadnjakovićima i duplonickovima a i nestao je prije nego su ti moderi odblokirali post.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Kaj se tiče ht-a namjera je bila skinut ga za bonus dionice znaći na 240, i ljepo
su iskoristili situaciju i to je jedan od dobrih faktora rušenja….. kad dođu bonus
dionice nema više dole jer se uvijek odigra unaprijed….isto znači i za grobija…


ala iskrcavanja na HT-u…

5 249,00
3 248,01
100 248,00
50 246,04
4 246,03
100 246,00
50 245,15
156 245,00
200 243,01
50 243,00

kupnja ulijeva nadu

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



ajme meni sto sam dozivio da HT nema bid-a prvih 10 [lol]

taj koji mi je dao 1% nek mu otpadne kaziprst i portfelj mu ode u -99% jer sam rekao istinu.Bilo je u trenutku samo 6 ponuda na kupnji a ti koji dijelis 1% mici se a ovog foruma jer ti je mjesto u wc-u
[/quote]

Šta je vama sa tim ocjenama , pa nismo u školi ( a možda netko i je ? ) da je to važno. Tko to uopće gleda ?!?

New Report

Close