Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tehničari su prognozirali pad do cca 2800 , što je vrlo vjerojatno.
međutim , postavlja se pitanje što ako tu bude išlo i ispod ?
svi se oslanjaju na mirovince , a oni mogu , a i ne moraju uletiti.
mislim da ovo već poprima ozbiljne razmjere panike na tržištu .
uvijek razmišljamo i onom starom izrekom : "iza svake kiše dolazi sunce ." znači, optimizam i dalje vrijedi, nemojte prodavati dionice po ovom jadnim cijenama , morati ćemo se strpiti , ali na žalost malo duže .svim kupcima čestitke

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Da ali mislim kad smo već kod priča o velikim prognozerima samo sam htio pokazati koliko su pouzdane.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
Europa se ozbiljno zazelenjela!!

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

Više ni kupci ne znaju što rade,ovo je čista panika,oif-ovi se prazne kao na traci,mediji bombardiraju i kumice na placu znaju da se neš valja iza brda…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

evo, nestala su strašila na ATPL …


moje prognoze su točnije od sijerkovića…,ružno ovo izgleda… [cry]

ne sjećam se da je Sijerković baš davao dobre prognoze..tipa,ako ne pada kiša biti če sunce… [lol]
ponesite kišobran,pomoći če ili kao kišobran ili suncobran…

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Castro, 18.09.2008. u 11:27
VENDETTA
Castro, 18.09.2008. u 11:27
svi se oslanjaju na mirovince , a oni mogu , a i ne moraju uletiti

Moraju uletiti, pitanje je samo na kojoj razini. Ne mogu ni oni samo sa strane gledati kako im se topi imovina, a i oni moraju kratit prosjek jer su mirovine u pitanju.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

nema velikog zahtjeva na prodaju ATPL (ne znam je li bržambolje poklapao po nižim cijenama).
Kao da se lagano raspoloženje mijenja [kiss]
Lagana burica

Maknuta su sva strašila sa prodaja!
Da li se sada očekuje dizanje bolingera pa iskrcavanje iza 14h ili bi stvarno mogli lagano gore?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Reko ja da su mirovinci izvukli lovu iz OIF, a i ne znamo koliko ima margina.
Kad bi INA bila na 2000, bili bi na 2700-2800 vec sada.

Castro, 18.09.2008. u 11:32
Barbosa
Bas sam i ja primjetio da su se maknuli dosta naloga sa prodaje i da bi lagano mogli popraviti ovaj minus. Samo da se nisu sakrili i cekaju iza coska ili cekaju drugi dio dana za jos jedan istovar.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Dali ovi naši banditi se zacrvene kad pogledaju ovo nije nešto ali bolje od našeg

New Report

Close