Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koristim pbz investor i zadnjih par dana nijednom nije zablokiro, e pa to mi govori
da ovo nema veze sa malim igračima jer nekad bi na takvim prometima bio skroz blokiran…

STA MISLITE GDJE JE DNO CROBEXA , JA MISLIM NA 2500

koliki je promet!?
hvala

ala iskrcavanja na HT-u…


Gledam sve ovo i mislim si kako će u bliskoj budućnosti biti suza i lupanja glavom o zid!
Istina je da neznam još 100% koja će strana plakati ali da će suza biti hoće.

Kako god ja ću čekati s dionicama. Držim pa kud puklo.
Ako razmisliš gladne glave ipak je vjerojatnost oporavka veća.

P.S. Očekujem prokret danas i veću akciju mirovinaca.


samo da dr. ivo nazove mirovnike i kaže lupojte po ask-u ili ću ja vas po glavi…pa da vidiš veselja…a niti ivi nije baš ugodno kada se burza ruši…
ako ništa drugo ovih dana učimo i to više nego kaj možemo iz knjiga…najbolje je učiti na svojoj koži…
sada barem svi znamo kako jako može sve pasti…a bojim se da nismo gotovi..treba povuči novi cash ili ne pratiti burzu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Likvidnost je jedini i najveći problem hrv.tržišta kapitala, pustite priče o SAD i njihovim problemima.
Evo malo u prilog tome:
Prema podacima Središnje depozitarne agencije (SDA) koji se tiču strukture vlasništva dionica na hrvatskom tržištu kapitala u drugom tromjesečju ove godine, strane su osobe imale 99,5 milijardi komada dionica čija je ukupna tržišna vrijednost iznosila 100,1 milijardu kuna. Prema tim podacima, strane osobe su na Zagrebačkoj burzi do kraja lipnja imale udio od 27,6 posto, što je naspram prvog tromjesečja smanjenje za 7,3 posto. Uspoređujući podatke za isto razdoblje prošle godine primjećuje se znatan pad. Strane osobe u drugom tromjesečju prošle godine posjedovale su 144,7 milijardi kuna na hrvatskom tržištu kapitala i udio od 33,9 posto. Posljednji podaci SDA za kolovoz ove godine govore kako stranci i dalje smanjuju udio na hrvatskom tržištu kapitala koji je u srpnju bio nešto porastao.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Pozdrav dioničarima u ovim teškim trenucima. Na proljeće sam izašao s burze i rasprodao portfelj, ali ponekad lurknem na vaš forum. Imam još nekoliko paketa HT-a. Potpuno sam smiren i uopće se ne živciram. Najbedastija svar bi bila da sada prodajem te dionice. Neka padaju. Kako sada padaju tako će jednog dana i rasti. Držite se i ne paničarite. Sve dojde na svoje, pa će i tržište kapitala.

slažem se.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

moje prognoze su točnije od sijerkovića…,ružno ovo izgleda… [cry]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


moje prognoze su točnije od sijerkovića…,ružno ovo izgleda… [cry]

Davids a da malo odvrtiš temi IGH prije par mjeseci kad smo već kod prognoza?

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


STA MISLITE GDJE JE DNO CROBEXA , JA MISLIM NA 2500

-2500 [cry]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Koristim pbz investor i zadnjih par dana nijednom nije zablokiro, e pa to mi govori
da ovo nema veze sa malim igračima jer nekad bi na takvim prometima bio skroz blokiran…

I ja ga koristim i vec mi vise od pola godine nije zablokirao, ali mislim da je to do njihovih upgradea i softverskih optimizacija, a ne do broja naloga. Skoro svaki vikend najavljuju da nadograđuju sustav, pa valjda bolje funkcionira. A mozda je i marketinski trik [lol]

Always sunny in the rich man's world.



moje prognoze su točnije od sijerkovića…,ružno ovo izgleda… [cry]

Davids a da malo odvrtiš temi IGH prije par mjeseci kad smo već kod prognoza?
[/quote]

Misliš prije godinu dana…,nisam baš takav prognozer,neki koji su propali prošli tjedan dijelili su dobit iza nove godine toliko o prognozama.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close