Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo nije me sram iznijeti, kupio sam DLKV po 695…procijenio sam da je trenutak pravi (kao i još dosta njih koji su kupovali – skoro 8 mil kn) i gotovo sigurno ga necu prodavati u iducih 12 mjeseci (a mozda i duze) osim ako ne podupla svoju vrijednost ili iz nekog razloga mi novac ne bude potreban…

Možda bi ti bilo pametnije prodat Dalekovod odmah sutra u 10 sati.

17.09.2008. | 20:51
Tvornica ‘10. kolovoz’ privremeno zatvorena“Dalmacijacement” prekida proizvodnju u tvornici “10. kolovoz” i to zbog, kako se navodi, smanjene potražnje za cementom u regiji

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-zupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/22704/Default.aspx

znaci sutra idemo ispod 3000?

Dow 10,622.20 -436.82 -3.95%

Nasdaq 2,105.68 -102.22 -4.63%

S&P 500 1,159.29 -54.30 -4.47%

Ljudi, volio bih da je danas bio odbijanac. ALI smrdi,smrdi,smrdi i izgleda da ćemo sutra izgubiti i gaće.


znaci sutra idemo ispod 3000?

Dow 10,622.20 -436.82 -3.95%

Nasdaq 2,105.68 -102.22 -4.63%

S&P 500 1,159.29 -54.30 -4.47%


…ovo se zove pušiona ,a ako je vjerovat ljudima od struke ovo je tek početak neg.trenda odnosno odmotavanje klupka…
Tko ne želi prihvatit činjenice neka i dalje sluša Karduma…po njemu je burza zdrava…
…..za one koji nisu skužili poruku…Operacija uspijela ,pacijent umro.! [thumbsup]

POKRET OTPORA



evo nije me sram iznijeti, kupio sam DLKV po 695…procijenio sam da je trenutak pravi (kao i još dosta njih koji su kupovali – skoro 8 mil kn) i gotovo sigurno ga necu prodavati u iducih 12 mjeseci (a mozda i duze) osim ako ne podupla svoju vrijednost ili iz nekog razloga mi novac ne bude potreban…

Možda bi ti bilo pametnije prodat Dalekovod odmah sutra u 10 sati.

17.09.2008. | 20:51
Tvornica ‘10. kolovoz’ privremeno zatvorena“Dalmacijacement” prekida proizvodnju u tvornici “10. kolovoz” i to zbog, kako se navodi, smanjene potražnje za cementom u regiji

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-zupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/22704/Default.aspx

[/quote]
kolega, kakve to ima veze sa dalekovodom? BDW neposjedujem dlkv




evo nije me sram iznijeti, kupio sam DLKV po 695…procijenio sam da je trenutak pravi (kao i još dosta njih koji su kupovali – skoro 8 mil kn) i gotovo sigurno ga necu prodavati u iducih 12 mjeseci (a mozda i duze) osim ako ne podupla svoju vrijednost ili iz nekog razloga mi novac ne bude potreban…

Možda bi ti bilo pametnije prodat Dalekovod odmah sutra u 10 sati.

17.09.2008. | 20:51
Tvornica ‘10. kolovoz’ privremeno zatvorena“Dalmacijacement” prekida proizvodnju u tvornici “10. kolovoz” i to zbog, kako se navodi, smanjene potražnje za cementom u regiji

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-zupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/22704/Default.aspx

[/quote]
kolega, kakve to ima veze sa dalekovodom? BDW neposjedujem dlkv
[/quote]

Dalekovod se ne bavi samo spajanjem žica. Bez čistih građevinaca Dalekovod je mrtav.


Vaš link

Mesić od Samodola i Motušića traži izvještaj o stanju na burzi

Ipak, u ovom se slučaju neće raditi o bilo kakvoj konkretnoj državnoj intervenciji prema tržištu kapitala, kakvu, primjerice, zagovara ruski predsjednik Medvedev.[bye]

"The president loves this game"

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



znaci sutra idemo ispod 3000?

Dow 10,622.20 -436.82 -3.95%

Nasdaq 2,105.68 -102.22 -4.63%

S&P 500 1,159.29 -54.30 -4.47%


…ovo se zove pušiona ,a ako je vjerovat ljudima od struke ovo je tek početak neg.trenda odnosno odmotavanje klupka…
Tko ne želi prihvatit činjenice neka i dalje sluša Karduma…po njemu je burza zdrava…
…..za one koji nisu skužili poruku…Operacija uspijela ,pacijent umro.! [thumbsup]
[/quote]

..ako pogledamo ova vrhunska mišljenja ovih stručnjaka i burzovnih mešetara bit će da je ovo kraj svih krajeva koji se nalazi na samome dnu dna, evo o nama se piše i u drugim krajevima svijeta..propast, treba čekati da se DLKV spusti na 0,02 lipe i tada ga kupovati, ja ću ga čekati na 0,01 lipu pa kome obojci kome opanci, a vi kupujte ako hoćete i po višim cijenama, baš me briga, evo kako je prošao jedan moj ličan ispod Velebita sa ATPL; ตลาดหลักทรัพย์
จากวิกิพีเดีย สารานุกรมเสรี
ไปที่: ป้ายบอกทาง, ATPL, ค้นหา
ตลาดหลักทรัพย์ ATPL, หรือ ตลาดหุ้น เป็นสถานที่สำหรับซื้อขายแลกเปลี่ยนหลักทรัพย์ระยะยาว ของ บริษัทมหาชนจำกัด ซึ่งถือว่าเป็นตลาดรอง (Secondary Market) ทั้งนี้เนื่องจากจะทำการซื้อขายเฉพาะหลักทรัพย์ที่ได้ออกจำหน่ายให้แก่ประชาชนโดยทั่วไปแล้วเท่านั้น หลักทรัพย์ระยะยาว ATPL, จะประกอบไปด้วยตราสารหนี้ และตราสารทุนซึ่งประกอบไปด้วย ATPL, หุ้นสามัญ หุ้นบุริมสิทธิ ใบสำคัญแสดงสิทธิแบบต่าง ๆ ใบสำคัญแสดงสิทธิอนุพันธ์ หุ้นกู้ และ หน่วยลงทุน เป็นต้น โดยเรียกว่าเป็นประเภทของตราสารเพื่อการลงทุนตลาดหลักทรัพย์มีอยู่แทบทุกประเทศทั่วATPL, โลก..i tko mu je išta kriv..uzaš, užas, užas… [undecid]

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy


Dalekovod se ne bavi samo spajanjem žica. Bez čistih građevinaca Dalekovod je mrtav.

E moj pinokio daj prestani se glupirati i za…..ti ljude.
Pa koju im glupost uvaljuješ da ih dezorjentiraš.
Dalekovod i građevina pa sad i cement.
Dalekovod godišnje potroši mixer betona za temelje.
Osnovna djelatnost su im samo ime kaže dalekovodi i ostali ardovi na montaži elektroopreme.
Za to imaju i cinčaonicu a nikakvu betonaru.

Ako mi počnemo sutra onako po naši fondovi propadaju svi od reda vrlo vjerojatno,
ne vidim ko može zaustavit građane kad počnu navaljivat na šaltere……… a to je
ipak jedini kapital koji drži market a ne nikakve banke ili stranci……. ali ipak to
je samo moje razmišljanje……





evo nije me sram iznijeti, kupio sam DLKV po 695…procijenio sam da je trenutak pravi (kao i još dosta njih koji su kupovali – skoro 8 mil kn) i gotovo sigurno ga necu prodavati u iducih 12 mjeseci (a mozda i duze) osim ako ne podupla svoju vrijednost ili iz nekog razloga mi novac ne bude potreban…

Možda bi ti bilo pametnije prodat Dalekovod odmah sutra u 10 sati.

17.09.2008. | 20:51
Tvornica ‘10. kolovoz’ privremeno zatvorena“Dalmacijacement” prekida proizvodnju u tvornici “10. kolovoz” i to zbog, kako se navodi, smanjene potražnje za cementom u regiji

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-zupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/22704/Default.aspx

[/quote]
kolega, kakve to ima veze sa dalekovodom? BDW neposjedujem dlkv
[/quote]

Dalekovod se ne bavi samo spajanjem žica. Bez čistih građevinaca Dalekovod je mrtav.

[/quote]

Evo onda su samo radi Dalekovoda kupili novu cementaru

PROIZVODNJA CEMENTA
Dalmacijacement preuzeo Beton Klaru

Tvrtka Dalmacijacement iz sastava Cemex-a i tvrtka Beton Klara potpisali su Ugovor o prijenosu poslovnih udjela Beton Klare na Dalmacijacemant, objavili su iz Dalmacijacementa.

Prelaskom u sastav Dalmacijacemanta tvrtka Beton Klara zadržat će sve sadašnje zaposlenike, ističu iz Dalmacijacementa.Očekivani kapacitet Beton Klare je oko 80.000 prostornih metara na godinu. Tom akvizicijom, kako ističe direktor Dalmacijacementa Trpimir Renić, ostvaruju se sinergijski efekti za obje tvrtke. Ulaskom u sustav Cemex-a Beton Klara dobiva znanje i iskustvo globalnog lidera kojim se osigurava daljnji kvalitetni rast.

Dalmacijacement istodobno dobiva pouzdanog partnera na lokaciji koja joj omogućava direktan ulazak na najveće hrvatsko tržište betona, uz već postojeći dio tržišta koji tradicionalno gravitira prema Beton Klari, ističe Renić.Naglašava i kako Beton Klara mora proći proces prilagodbe visoko postavljenih standarda poslovanja Cemex-a.Tvrtka Dalmacijacement u sastavu je Cemex-a koji globalno zauzima prvu poziciju na tržištu betona, a ujedno je i jedan od tri vodeća svjetska proizvođača cementa i agregata. (H)

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=53410

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

crobex sutra ne smije pasti.odlua je pala. [cool]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close