Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


He,he, e ovo je dno, tako ono izgleda!
Sutra kad se glave razbistre u plusic, a onda polako polako u sve jaci i sigurniji plus.
Prodavateljima ostaje gorak okus, cestitke kupcima!
Ili kako ono ide "ko je jamio jamio je"!

Tek ćeš idućih dana imati priliku vidjeti kako dno izgleda, baci malo pogled na Amere i što im se dešava.



He,he, e ovo je dno, tako ono izgleda!
Sutra kad se glave razbistre u plusic, a onda polako polako u sve jaci i sigurniji plus.
Prodavateljima ostaje gorak okus, cestitke kupcima!
Ili kako ono ide "ko je jamio jamio je"!

Tek ćeš idućih dana imati priliku vidjeti kako dno izgleda, baci malo pogled na Amere i što im se dešava.

[/quote

A od sutra i u Vašem gradu, navali narode, … [lol] [lol]

Koji Bull trap. [lol]



He,he, e ovo je dno, tako ono izgleda!
Sutra kad se glave razbistre u plusic, a onda polako polako u sve jaci i sigurniji plus.
Prodavateljima ostaje gorak okus, cestitke kupcima!
Ili kako ono ide "ko je jamio jamio je"!

Tek ćeš idućih dana imati priliku vidjeti kako dno izgleda, baci malo pogled na Amere i što im se dešava.

[/quote]
I meni se cini da ima jos do dna. Dok god se ameri ne smire ni na nasim prostorima nece biti zelene boje.

Oni koji imaju slabe živce imat će ova dva naredna dana priliku za izlazak jer ovo nije dno,dno je puuuuunnoooo niže.Kad sjednu nagradne od ht-a,ljuss.Izlazak fondova do kraja godine iz onih u kojima nakon nove godine nesmiju biti.Vidim neki se pitaju tko sada prodaje po ovim cijenama.Odgovor glasi – oni koji moraju.
Inače točno je,ovo što sam naveo nema veze s evropom ni amerikom ni azijom,to je naša specjalnost.Uništili su glavonje burzu poklanjanjem dionica radnicima i braniteljima.To je prevara i prema nama koji smo dobrovolno na burzi i prema njima.Trebali su im dati lovu ili nešto čime mogu kupiti dionice samo ako žele.Kad netko kupi dionicu zna to cijeniti i teško prodaje ispod cijene.Ali kad vi nekome poklonite dionice u vrijednosti recimo 10.000kn.taj to proda za 8000 ne trepnuvši okom a pritom misli,ma što ima veze a što da nisam dobio ništa.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"



ne vjerovatno kakvo umjetno dizanje na kraju crobex 3119,25. ukupni promet 180 mil kn. Strašno.

A ja mislio da je to standardna špramca ?! Imam malo dana kako pratim, ali vidim da je na odabranim dionicama grobexa to jednostavno neizostavna pojava. Crobi se nasminka za tv, da ne ispaden da se narod u toku dana ogulio za -5 ? Svaki dan pripremite zifce [embarass]

[/quote]

A što nam govori to šminkanje crobija u zadnjim minutama? Jedva čekaju loše vijesti od amera da mogu spustiti još par posto, već sutra su ponovnmo na sceni.
Kada počnu bubat po asku u zadnjim minutama, ali ne samo jednom ili dvije dionice to će biti znak da je dno ili da smo barem blizu dna

Znam da su teska vremena ali se i tada treba znati smijati. Evo, ovo je pravi primjer amaterskog navlacenja. Mi sa "pravih" dionica smo navikli na mnogo perfidnije clanke 🙂

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/22729/Default.aspx

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.

@mamus i njegovi istomisljenici:

ljudi pa vi ćete biti najbogatiji ljudi u rh kad sve to znate…zapravo koja je svrha ovih vaših tvrdnji?
koji je vas scenario i kako vi vidite svoj polažaj u njemu – na čemu bazirate svoj uspjeh? kad vec dijelite ovo znanje (na koliko ono pada Crobex? 2800 i niže…2400?) i dosegne to "proročanstvo", dno, onda će se što dogoditi? vi ćete tada učiniti što? budite ljubazni i podijelite što ćete tada…npr. ulozit cete sav svoj slobodan novac (drugog i nemate) u vaše favorite koji su još 10-20 posto niže nego trenutno i onda ćete čektati do koje razine (?) pa ćete to valjda kapitalizirati s tom dobiti i onda ponovo nastaviti ovaj ciklus – jel tako nekako?

evo nije me sram iznijeti, kupio sam DLKV po 695…procijenio sam da je trenutak pravi (kao i još dosta njih koji su kupovali – skoro 8 mil kn) i gotovo sigurno ga necu prodavati u iducih 12 mjeseci (a mozda i duze) osim ako ne podupla svoju vrijednost ili iz nekog razloga mi novac ne bude potreban…

In spe...

Vaš link

Mesić od Samodola i Motušića traži izvještaj o stanju na burzi

Ipak, u ovom se slučaju neće raditi o bilo kakvoj konkretnoj državnoj intervenciji prema tržištu kapitala, kakvu, primjerice, zagovara ruski predsjednik Medvedev.[bye]

Moglo bi sutra i kod nas biti crvenila do boli [bye]



@mamus
i njegovi istomisljenici:

ljudi pa vi ćete biti najbogatiji ljudi u rh kad sve to znate…zapravo koja je svrha ovih vaših tvrdnji?
koji je vas scenario i kako vi vidite svoj polažaj u njemu – na čemu bazirate svoj uspjeh? kad vec dijelite ovo znanje (na koliko ono pada Crobex? 2800 i niže…2400?) i dosegne to "proročanstvo", dno, onda će se što dogoditi? vi ćete tada učiniti što? budite ljubazni i podijelite što ćete tada…npr. ulozit cete sav svoj slobodan novac (drugog i nemate) u vaše favorite koji su još 10-20 posto niže nego trenutno i onda ćete čektati do koje razine (?) pa ćete to valjda kapitalizirati s tom dobiti i onda ponovo nastaviti ovaj ciklus – jel tako nekako?

evo nije me sram iznijeti, kupio sam DLKV po 695…procijenio sam da je trenutak pravi (kao i još dosta njih koji su kupovali – skoro 8 mil kn) i gotovo sigurno ga necu prodavati u iducih 12 mjeseci (a mozda i duze) osim ako ne podupla svoju vrijednost ili iz nekog razloga mi novac ne bude potreban…

bice dalekovoda sutra i po 630—650



@mamus
i njegovi istomisljenici:

ljudi pa vi ćete biti najbogatiji ljudi u rh kad sve to znate…zapravo koja je svrha ovih vaših tvrdnji?
koji je vas scenario i kako vi vidite svoj polažaj u njemu – na čemu bazirate svoj uspjeh? kad vec dijelite ovo znanje (na koliko ono pada Crobex? 2800 i niže…2400?) i dosegne to "proročanstvo", dno, onda će se što dogoditi? vi ćete tada učiniti što? budite ljubazni i podijelite što ćete tada…npr. ulozit cete sav svoj slobodan novac (drugog i nemate) u vaše favorite koji su još 10-20 posto niže nego trenutno i onda ćete čektati do koje razine (?) pa ćete to valjda kapitalizirati s tom dobiti i onda ponovo nastaviti ovaj ciklus – jel tako nekako?

evo nije me sram iznijeti, kupio sam DLKV po 695…procijenio sam da je trenutak pravi (kao i još dosta njih koji su kupovali – skoro 8 mil kn) i gotovo sigurno ga necu prodavati u iducih 12 mjeseci (a mozda i duze) osim ako ne podupla svoju vrijednost ili iz nekog razloga mi novac ne bude potreban…

Čuj, nitko nije dovodio u pitanje tvoju današnju kupnju, to je stvar tvoje osobne procjene i ako misliš da si ispravno postupio ne bi se trebao naći povrjeđenim pisanjem kolega koji se nisu doticali tebe i tvojih osobnih odluka. Osobno, čekam DLKV na 580 – 585 kn., kada smo već iskreni.
Imamo prava na drukčije stavove i mišljenja, to je i bit PD-a. Sportski pozdrav.

Ja ne znam šta da mislim.
Po trgovini i padu 3 dan zaredom, danas je trebao biti dan odbijanca.

Pa se nije ništa desilo. Vratili smo se malo unutar bollingera.
Jučer sam pogodio da će danas biti stagnacija, ako izuzmemo šminkanje Crobexa na kraju.
I sutra još će nas teretiti Amerika i Europa od danas. [bye]

New Report

Close