Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I pokvaren sat nepogrešivo dvaput dnevno pokaže točno vrijeme. [lol]

Imaš žuti karton! [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Svi smo mi, duboko u podsvijesti, znali da bi se pad mogao dogoditi, nanjušili smo pregrijanost tržišta još davno. Samo je malo tko sanjao da bi mogli ruljnit tako žestoko. Istina, nismo znali do koje mjere su ameri zatrovali svoju ekonomiju i da će se sve to krenuti raspetljavati odjednom, umjesto polako i na rate. Mada je i na tu temu (pogrom u USA) pregršt resursa na internetu i neke od tih crnih vizija sam čitao još prije par godina, samo kome vjerovati u ova usrana vremena?

ameri su svoju ekonomiju od 70-ih postavili na krive noge… dogovorili su da se nafta prodaje samo za dolar… kad tad ce im se to gadno obiti u glavu… nikakva nuklearna bomba ne moze napraviti toliku stetu kolko bi ucinili kinezi i rusi da svoje rezerve dolara zamjene za neku drugu valutu… cca. 1500 milijardi dolara…

napisao sam prije tjedan dana da grobi ide ispod 3k i ići će,zašto mislite da nećete kupovati ht na 240 ili atpl po 1700kn kad će biti prodavača koji će vam rado prodati po discontu dobre dionice,kad prodaješ srebro ne prodaješ ga jer imaš višak love nego zato što znaš da to možeš lako unovčiti.Puno dionica ni nema ozbiljniju kupnju bidovi su smiješni tako da ovo srebro jedino i valja,zato šparajte cash još malo, ovo u americi tek je krenulo…našoj nevolji nema kraja pa bar ugrabite dobre dionice po niskoj cijeni…

Glasnogovornik IGH na neodređeno



I pokvaren sat nepogrešivo dvaput dnevno pokaže točno vrijeme. [lol]

Imaš žuti karton! [smiley]
[/quote]

Eeee, da je bar sudac na tekmi protiv engleza bio tako mudar kao ti. [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Dajte mi recite… da imate love, koju bi ste dionicu kupili (i da li bi kupili) sada?
mislim, ona koja je najzdravijih fundamenata a najviše je zveknula.
u ovom slobodnom padu, fundamenti ne igraju nikakvu ulogu…

istovremeno je protrgovano 250mil aig dionica po 4usd to se zove kupnja po discontu ili propast…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

PBZ I-Stock izgubio 5,97 posto

"Među dioničkim investicijskim fondovima, gubitci su se kretali u rasponu od 5,97 posto za fond PBZ I-Stock do 0,17 posto za fond Erste Total East. Fond ST Global Equity bio je u plusu za 0,03 posto.
Kod mješovitih investicijskih fondova, gubitci su se kretali u rasponu od 1,97 posto za fond PBZ Global fond do 0,11 posto za fond ST Aggressive. Fond ST Balanced bio je na dobitku za 0,04 posto."

Prilično užasni rezultati.
PBZ je jedna od najnesposobnijih investicijskih kuća u Hrvatskoj.
I šta im sad preostaje nego lupati po bidu i isplaćivati udjele.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ja mislim da je zapravo još jako malo drhtavih ruku ostalo. Poznajem jako puno ljudi koji su se prije godinu dana počeli baviti dionicama sa snovima o velikoj zaradi i koji su već sve rasprodali i zakleli se da nikad više u dionice a ni u fondove. Moje skromno mišljenje je da ili da smo na dnu ili jako blizu dna.


PBZ je jedna od najnesposobnijih investicijskih kuća u Hrvatskoj.
I šta im sad preostaje nego lupati po bidu i isplaćivati udjele.

potpuno netočno, zašto tako misliš, radi rezultata u ovoj godini?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



PBZ je jedna od najnesposobnijih investicijskih kuća u Hrvatskoj.
I šta im sad preostaje nego lupati po bidu i isplaćivati udjele.

potpuno netočno, zašto tako misliš, radi rezultata u ovoj godini?
[/quote]

PBZ nije investicijska kuća, već banka. Osnovali su društvo za upravljanje investicijskim fondovima. A i zgodna im je ona Milica …

I love the Smell of Profits in the Morning


napisao sam prije tjedan dana da grobi ide ispod 3k i ići će,zašto mislite da nećete kupovati ht na 240 ili atpl po 1700kn kad će biti prodavača koji će vam rado prodati po discontu dobre dionice,kad prodaješ srebro ne prodaješ ga jer imaš višak love nego zato što znaš da to možeš lako unovčiti.Puno dionica ni nema ozbiljniju kupnju bidovi su smiješni tako da ovo srebro jedino i valja,zato šparajte cash još malo, ovo u americi tek je krenulo…našoj nevolji nema kraja pa bar ugrabite dobre dionice po niskoj cijeni…

Kao što sam i naglašavao. Puno je papira, malo kupaca.
Bidovi su jazovke.
Neće biti klasični odbijanac, već opet stagnacija, nakon velikog pada.
Baš zbog toga jer su ljudi u strahu ulagati, kad je vani metež.

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić




PBZ je jedna od najnesposobnijih investicijskih kuća u Hrvatskoj.
I šta im sad preostaje nego lupati po bidu i isplaćivati udjele.

potpuno netočno, zašto tako misliš, radi rezultata u ovoj godini?
[/quote]

PBZ nije investicijska kuća, već banka. Osnovali su društvo za upravljanje investicijskim fondovima. A i zgodna im je ona Milica …
[/quote]

Bilo je tamo puno zgodnih Milica svojevremeno [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close