Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


za godinu dana mirovinci će imati puno dionica koje neće prodavati, otvoreni inv. fondovi će kupovat čije dionice ? … raja će kupovat čije ? …. broj dioničara se znatno smanjio:) … bit će lijepo imati dionice za godinu-dvije, pogotovo onima koji sad kupuju [thumbsup]

Malo moguće.
Ponavljam, da je puno više papira od dioničara nego prije pola godine. Jako puno dionica, a jako malo zainteresiranih. Pogotovo one dionice koje su izvršile dokapitalizaciju.
Zato i je tako jadna kupnja na svim dionicama.

Prosto se fizički smanjio broj zainteresiranih za dionice.
E, onda kad dionice dovoljno pojeftine, onda će ti dioničari koji su ostali, moći kupiti puno papira za malo novaca.

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić


TKO KUPUJE U OVOJ SITUACIJU???

Ja. [smiley] Kupujem dionice za one novce koji mi trenutno ne trebaju i to je to. Polako povećavam svoj mali studentski portfelj pa ćemo vidjeti kada za par godina budem kupovao svoj stan, mislim da će mi ove dionice dobro doći. [wink]

I'm just a cook.


za godinu dana mirovinci će imati puno dionica koje neće prodavati, otvoreni inv. fondovi će kupovat čije dionice ? … raja će kupovat čije ? …. broj dioničara se znatno smanjio:) … bit će lijepo imati dionice za godinu-dvije, pogotovo onima koji sad kupuju [thumbsup]

riječi ti se pozlatile [pray]



TKO KUPUJE U OVOJ SITUACIJU???

Ja. [smiley] Kupujem dionice za one novce koji mi trenutno ne trebaju i to je to. Polako povećavam svoj mali studentski portfelj pa ćemo vidjeti kada za par godina budem kupovao svoj stan, mislim da će mi ove dionice dobro doći. [wink]
[/quote]
pričekajte sa stanom kolega, jer sljedeće na redu je tržište nekretnina.

Super je ovo, kako pada udio dionica u portfelju jer rapidno gube vrijednost, tako isto postotno raste postotak casha. [sealed]

A ne moraš ništa dirati, samo… [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

"..Najizgledniji scenarij je da mali ulagači zabrinuti zbog loših vijesti povlače svoja sredstva iz fondova, koji moraju panično prodavati kako bi isplatili ulagače."
Ako je i moja supruga podigla sve svoje nofce iz svog veleštovanog PBZ Equity fond-a (u koji se klela i ujedno svađala sa svima u kući braneći ga..), mora nam sve biti jasno ko sunčani dan.. [bye]

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy

Baš nešto gledam sve ovo oko sebe.
Crnjak.
Još nam samo fali rat.
Kada je crno,neka je crno.

Ameri u zelenom. I futures pozelenili od muke. Biće barem predah, ako ne i polagani oporavak.


Baš nešto gledam sve ovo oko sebe.
Crnjak.
Još nam samo fali rat.
Kada je crno,neka je crno.

Baš si me usrećija,kud osta bez para još i glava da mi fali
[embarass]

Evo, upravo bilo na dnevniku, tvrde svi analitičari da nema oporavka prije kraja 2009 i početka 2010 godine!
[bye]

Skupljajte keš!
Skupljajte papiriće i kovanice jer vratiti će se ovo na staro, a i daleko više.
Ovo vam je onih 5 min. u životu. Ponovljena prilika da zgrnete lovu.
Rijetka pojava.

@VRANA

Jako dobar post.
Ovakve prilike da se dionice kupuju za kikiriki budu jednom u 10 godina.

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić

New Report

Close