Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



blok transakcija na ATPL 5.000 kom
Uključuju se malo jači igrači u ovu igru…

Di vidiš da je blok ATPL-a?
[/quote]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Smetlari u 14.00 sati kreću sa čišćenjem … stoga ako prodajete nemojte im ovako nisko prodavati …))


Jel danas povijesni dan HT ispod IPO-a?!

je

Sarkazam kolege Wundera je na mjestu, ali nažalost je činjenica da potres u New Yorku u Pušćoj Bistri nećete osjetiti kao obična individua, ali potres na Wall Streetu ćete osjetiti ako ste mali dioničar iz te iste Pušće Bistre.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Smetlari u 14.00 sati kreću sa čišćenjem … stoga ako prodajete nemojte im ovako nisko prodavati …))

tko su ti "smetlari"? [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


tesko.
ljudi su otupili na minuse.
svi su u minusu i vesele se.
"nije vazno dal je meni crkla krava, ako je crkla i susjedu"
[lol]
imam frenda koji je na savjet znalca (fond manager) kupio jednu nasu dionicu za 490 a sad je cca 290.
sta ti je savjet? ha?
sad kaze da uopce ne gleda dionice – dakle – ne zanima ga vise sto se dogadja…
moze pasti i jos 50% ali on nece ni trepnuti…

[/quote]

Sumnjam da se itko veseli ali ne vrijedi ni kukati,tu smo gdje smo..ispričao si nešto o svom frendu i savjetu brokera…imamo mi svi svoje priče .
Ja sam npr.tamo davne ’95 ušla u dioničarstvo sa večom sumom novca,kada su se dionice kupovale po tadašnjih 15-20 DM[kupovala sam turističke dionice]..za samo nekoliko mjeseci one su dostigle i do 100 DM,a pohlepa je bila veča ali i kobna,svi znate kako je to tada završilo..od tada pa sve do 2006 i 2007 sam čekala da dođu na neke meni prihvatljive vrijednosti da ih prodam…i tada sam opet ulovila velike prihode ali pohlepa opet proradila..sad opet čekam,ali dali ču dočekati i imati još jednom prilike kakve sam propustila?
Svejedno ne paničarm,ja sam navikla čekati
[rolleyes]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Srbi na – 9,29…rekord

No pain no Game

Blok na INGRI .
32000 kom po 160 kn

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Vratila sam se sa šetnje, kavice, šopinga…… gledam kompić…pa još traje makljaža!!!???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Srbi na – 9,29…rekord

Još sutra malo i to je to, što se njih tiče, sve ispod teško

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Prijavljeni promet na INGRI…

160,00 32.000 12:32:35

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Srbi na – 9,29…rekord

Ne laži SRBI SU -1.23%

New Report

Close