Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

VOLio bih znati koliki je postotak ovih koji pisu na forumu a da vise uopce nisu u dionicama…mozda bi taj % mogao nesto reci. MI slim da velika vecina vise nije nigdje u poziciji vec ceka…

No pain no Game

Već vidim da nas opet čeka "veseo dan"

Europćani su otvorili u minusu a najnovija loša vijest je AIG, koji još nije propao ali se opasno drma.

Bit će atlantske po 1850 danas, sve mi se čini.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


VOLio bih znati koliki je postotak ovih koji pisu na forumu a da vise uopce nisu u dionicama…mozda bi taj % mogao nesto reci. MI slim da velika vecina vise nije nigdje u poziciji vec ceka…

Poprilično sam siguran da je nekih 30-40% u kešu , isto toliko li-la i nekih 20- 25% u dionicama

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ne slažem se sa politikom poslovnog foruma gdje anonimni čitatelji spominju moguće padove cijene dionica, kao npr. .sada o ATPL na 1850,00. bez kazne.

Napominjanje moguće cijene, špekulacija o padu sa naznakom točne cijene pada – je negativan
apel na prodaju i poziv na učestvovanje i podršci takve cijene.Molim da se to zabrani, za dobrobit
svih nas, te sa se o tome / cijeni dionice / uvijek ostavi otvoreno pitanje, te time potakne i
pozitivna tržišna utakmica kroz fer neizvjesnost i fer pretpostavke, bez ikakvih sugestija.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Mirovinski na kraju prošlog mjeseca uspjeli nagumati cca 1,9 milijardi kuna likvidnih sredstava (cash + depoziti). Rekordno su likvidni i to otkad im je dozvoljeno ulaganje u JDD. Živo me zanima gdje će sva ta lova završiti. Oročenje ih sigurno neće izvaditi iz minusa do kraja godine. A i mislim da je Crobex konačno na Novodrekčevom poželjnom nivou.

ajmo pogađati gdje će mirovinci uložiti: možda ht,pbz, atpl…ili ipak nešto četvrto?


Već vidim da nas opet čeka "veseo dan"

Europćani su otvorili u minusu a najnovija loša vijest je AIG, koji još nije propao ali se opasno drma.

Bit će atlantske po 1850 danas, sve mi se čini.

Kako je krenuo ovaj vlak, izgleda da će je i svaki idući dan biti sve povoljnije za dokup, kao i sve ostale dionice!
Samo se postavlja jedno jedino pitanje gdje je kraj, jer uletiti sada u nešto brzopleto, pa da i tebe sutra povuče snažno prema dole, ispalo bi da si umjesto nekoga podmetnu leđa, odnosno preuzeo nejegov potencijalni (vrlo izgledan) gubitak, odnosno dug!
[bye]

Stand by!

ivana7 za koji fond radis? ili bolje za koju banku? [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


VOLio bih znati koliki je postotak ovih koji pisu na forumu a da vise uopce nisu u dionicama…mozda bi taj % mogao nesto reci. MI slim da velika vecina vise nije nigdje u poziciji vec ceka…

dosta veliki postotak je u dionicama koji su pisali da su kupovali ali ne i prodavali.E sad dal su prodavali pa nisu pisali ko zna.Ja sam svega 10-ak % u dionicama silom prilike

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Već vidim da nas opet čeka "veseo dan"

Europćani su otvorili u minusu a najnovija loša vijest je AIG, koji još nije propao ali se opasno drma.

Bit će atlantske po 1850 danas, sve mi se čini.

Ti bi htio sa 5 dionica da postaneš većinski vlasnik

Vidim da se tu mnogi za**bavaju na racun ovog pada u svijetu i kod nas, a ne vjerujem da bi se tako nasladivali da su u dionicama…

No pain no Game

Wiking, sjećaš se kad si žalio jer si morao prodati da bratu posudiš lovu. Pa počasti ga koji put.[smiley]

Jel danas povijesni dan HT ispod IPO-a?!

No pain no Game

New Report

Close