Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Misšljenja sam da je najgore iza nas. Zato sam kupovao i u petak i danas, a i sutra ću nadam se.

je, sutra kad utvrdite da nebu veće ponude za inu od 2800…onda vam je pravac prema gore siguran [thumbsup]


Misšljenja sam da je najgore iza nas. Zato sam kupovao i u petak i danas, a i sutra ću nadam se.

Ima ona emisija *Jučer , danas, sutra*.
TI si već 10-15% u minusu u 3 dana.
Jel to pametno ulagati, a ne zna se gdje puše vjetar?

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić

@sadni

Nije padala od petka bar za mene; u petak kupovao po cijeni po kojoj i danas, a možda po istoj cijeni i sutra.



@sadni

Nije padala od petka bar za mene; u petak kupovao po cijeni po kojoj i danas, a možda po istoj cijeni i sutra.

Koja to dionica nije padala ? I koliki joj je promet. Baš me zanima.

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić



INU nedam ispod 8000, nek ostane dici [thumbsup]

Ne znam jel se zezas ili si naivan kao dijete.
Pogledaj dionicu MOL-a, gdje je bila i gdje je sada.

Ali ne vrijedi pisati ljudima koji ne misle vec se nadaju. A nada je …..

[/quote]
Može biti al biti će još na mome kontu. Ak naši uče mađarski možda ovi opet uče ruski ? [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Najgore tek slijedi budete vidjeli…sve još ide 20% dolje tada smo na dnu,iako dno je nula to svi znamo,zašto mislite da će ove cijene dionica netko plaćati,biti će još uvijek puno više prodavača nego kupaca zato je ovo predviđanje nažalost surova realnost….

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Morate se kolege smiriti i pomiriti s činjenicom da nitko od nas nezna gdje će ovo završiti na kraju balade.

Mene zbunjuje recimo činjenica da su ameri trenutno u manjem minusu nego mi, kao da je Lehmanu središte u Gajnicama a ne preko bare. Možda smo ipak precijenili efekt toga i bude bolje već od sutra
[thumbsup]

stotka !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ovo sad je niže nego onog crnog dana u prosincu i u travnju… ako ‘gospodari rata’ puste i dalje da sve slobodno pada, teeeško ćemo se (ikad? [shocked]) oporaviti… za duge mjesece i godine! Ne znam kako još živi fondovi misle preživjeti s debelo negativnim prinosima.
Kakve veze mi imamo s Amerikom? Kuna je tu gdje je, nafta je nešto jeftinija… pogledajte samo nekretnine u ZG… zašto i to ne pada? Znate!
Ali, ovako će otići svi maleni… pa valjda im i ne trebamo?!
Ja ne prodajem!… Ali neću ni kupiti, jer ovo nema veze s mozgom. Još malo pa ćemo ispod BV na nekim dionicama (DDJH je odavno u tom društvu)… To je kao da Blanki postavite letvicu na 1.75 m… ili 1.50… pa – što bi rekla? Ništa, rasplakala bi se, jer eto nekoga zrelog za Vrapče. [sealed]
Ili – hajd’mo do nule ili 25 lp, pa kupujem PBZ i smjenjujem Upravu! [lol]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ne znam kako mnogi ovdje zaboravljaju da dionice nisu obični papirići koji vrijede samo toliko koliko netko želi za njih platiti… nego da su zapravo i udjeli u vlasništvu određenih tvrki. Mnoge odlične tvrtke i dalje će odlično poslovati, neovisno o tomu hoće li njihova cijena pasti do neke razine ili. Brodovi će ploviti (i zarađivati), hrana će se proizvoditi i prodavati, piće…, sve nužne stvari za život, pa onda luksuz i sve ostalo… donosit će i dalje profit. A nemoguće je baš da padne na 0, kako se ovdje spominje, jer čak i na ovim cijenama diljem svijeta događaju se određena preuzimanja tvrtki, pa zamislite samo što bi se dogodilo kad bi se ta cijena približila nuli (0). Nijedna dobra firma ne može pasti ispod određene vrijednosti na kojoj bi bila izvrsna prilika za preuzimanje. Jer uvijek ima dosta zainteresiranih koji bi brzo uskočili. A zanimljivo je i da podosta tvrtki danas same kupuju svoje dionice…

O INA-i i njezinom vodstvu mislim sve najgore već godinama. To je čudna mješavina svega i svačega (politikanstvo, čudan omjer između državnog i privatnog vlasništva itd.). Pogledajte i ovo kretanje cijena nafte i usporedba formiranja cijena u INA-i. Sad se još na krajnje netransparentan način "poklanja" Mađarima (što je ostalo od sdp-ovsko koalicijske trgovine) te time konačno uništava ikakva ideja energetske samostalnosti… Strašno!

kakav sell off pred kraj u Amerika, sto ocekivat kod nas sutra…

No pain no Game

New Report

Close