Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INU nedam ispod 8000, nek ostane dici [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

uzrok sveg sranja na TK, bankrot banaka itd je u biti = pohlepa … ovakvo sranje nismo dugo imali, ipak bankrot ovako veliki banaka je velik udarac za investitore širom svijeta .. dobro razmislite di ćete ulagat novac od sada pa na dalje, jer veliki će malo ipak mućnut..

Cookie Monster

Evo već sigurno svi mislimo za sutra, od neke razine se mora odbit sad je samo
pitanje po meni koji dan u ovom tjednu………nadam se samo da nebude trajalo dva
tjedna ko u travnju….
Neznam ali ovo danas mi se čini da je preslabo za odbijanac….možda griješim al sam bio u
pravu kad mi je zadnjih mjesec dana izgledalo ko da hodamo po rubu i čekamo da nas
prevrne prema dole……



Izgleda da propada kapitalizam. [sealed]

prekasno smo se prikljucili…
[/quote]

Oni će sad u socijalizam.
A di ćemo mi, opet natrag? [lol]

Bošnjak: INA je precijenjena, ali kupuje se njezina budućnost[/b]

ZAGREB – Krajem tjedna u organizaciji Hrvatske udruge financijskih savjetnika održao se seminar «Koliko zaista vrijedi dionica INA?» koji je vodio Slaven Bošnjak, portofolio manager Hrvatskog mirovinskog investicijskog društva. Uz teoretski dio tamo su prezentirane različite tehnike vrednovanja domaće naftne kompanije.

SEEbiz: Koja je analiza po vama najpreciznija?

BOŠNJAK: To je dobrim dijelom stvar osobnog izbora: moje iskustvo nakon četverogodišnjeg intenzivnog praćenja sektora pokazalo je da je to DCF metoda. No i metode koje su primjenjivali ostali analitičari, uz malo pesimističnije parametre, daju vrijednost od otprilike 2500 kuna za dionicu.
Vaš link

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić

E, da!
Dnevnik je bio ubitačan.
Tko zna šta nas sutra čeka?
He, he, krvi do koljena.


INU nedam ispod 8000, nek ostane dici [thumbsup]

Ne znam jel se zezas ili si naivan kao dijete.
Pogledaj dionicu MOL-a, gdje je bila i gdje je sada.

Ali ne vrijedi pisati ljudima koji ne misle vec se nadaju. A nada je …..



Chapter 11

Reorganization Under the Bankruptcy Code

The chapter of the Bankruptcy Code providing (generally) for reorganization, usually involving a corporation or partnership. (A chapter 11 debtor usually proposes a plan of reorganization to keep its business alive and pay creditors over time. People in business or individuals can also seek relief in chapter 11.)

[/quote]

pogledaj malo bolje small print i što chapter 11 znaći za financijske institucije….ide se u totalnu likvidaciju…


Bošnjak: INA je precijenjena, ali kupuje se njezina budućnost[/b]

Kupuju budućnost, ali je NE PLAĆAJU!
Dobivaju BUDUĆNOST badava. Kuš bolje.
Inače ako steknu preko 50% INU će trebati integrirati i konsolidirati u svojim knjigama.
Pa ćemo onda vidjeti koliko je to PREPLAĆENA po Goodwillu.



Očito slabo kopčaš, ne vidiš razliku između 7 i 11.
I ne kužiš šta su svi ti silni direktori, navodno 30-tak najjačih banaka, dogovarali 3 dana.
Otvorili Lehmanove knjige i zaključili što je najbolje za njih, kao vjerovnike.

Morate se kolege smiriti i pomiriti s činjenicom da nitko od nas nezna gdje će ovo završiti na kraju balade.

Mene zbunjuje recimo činjenica da su ameri trenutno u manjem minusu nego mi, kao da je Lehmanu središte u Gajnicama a ne preko bare. Možda smo ipak precijenili efekt toga i bude bolje već od sutra
[thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Već pretpostavljam da Beholder pljuje moju konstataciju s činjenicom da minus u americi od 3 posto i kod nas 3 posto je kao miješanje krušaka i jabuka, ali opet svi buljimo tamo a i tržište ih prati.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close