Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

AIG sljedeći

ali brlog je to znao prije mjesec dana…

s kim s takav si
[tongue]


e ljudi moji, tako je to kad se slušaju savjeti NKV građevinskih radnika tipa mig koji su imali svojih 5 minuta tu na PD-u prodavajući se kao finanacijski stručnjaci

eh kolega ententinis vi ste tu u borbi s vjetrenjačama…spušili ste 20% ali ste barem izašli pametniji…

za razliku od goleme većine ovdje…

ja bi njima jednu anketu zveknuo:

KOLIKO JE VAS ULAGALO U FINANCIJSKI INŽENJERING?
A U LANCE SREĆE?

ako bi postotak bio manji od 80% bio bih stvarno razočaran [lol]

Hm,hm,ovog nisam ni sam bio svjestan.
Majku mu staru šta nisu rekli da je inflacija oko 8%?
[sealed]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


e ljudi moji, tako je to kad se slušaju savjeti NKV građevinskih radnika tipa mig koji su imali svojih 5 minuta tu na PD-u prodavajući se kao finanacijski stručnjaci

eh kolega ententinis vi ste tu u borbi s vjetrenjačama…spušili ste 20% ali ste barem izašli pametniji…

za razliku od goleme većine ovdje…

ja bi njima jednu anketu zveknuo:

KOLIKO JE VAS ULAGALO U FINANCIJSKI INŽENJERING?
A U LANCE SREĆE?

ako bi postotak bio manji od 80% bio bih stvarno razočaran [lol]

beholder

nije da me se tiče ali koliko si ti ikada najviše para imao u dionicama kad je tržište bilo na ATH?! jednom je netko rekao da su ovakvi savjeti kao da vas djevice uče seksu. i bio je u pravu.
podsječa me na ono…nisam nikad imao triper ali nisam nikad ni j€bo. [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ajde kolega koliko ste izgubili od ATH? ja ću priznati….izlazak u prosincu i siječnju i gubitak od cca. 20%….ali zbog toga dobitak od tada do danas…
neprocijenjivo [thumbsup]


ajde kolega koliko ste izgubili od ATH? ja ću priznati….izlazak u prosincu i siječnju i gubitak od cca. 20%….ali zbog toga dobitak od tada do danas…
neprocijenjivo [thumbsup]

izgubio ukupno tek dio zarade samo iz 2007. a trgujem od ljeta 2005.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

da zato i jesi registriran od 10/2007.

ma daj….
febo, febo….pa ti čak nisi ni u INI sudjelovao

[lol] [lol]


dajte mi izvadite postove onog debilka kojio je tvrdio da je spašavanje Lehmana gotova stvar [lol]
evo slušam baš CNN, uglavnom kaput!

[thumbsup]

ovdje je sve puno financijskih stručnjaka…

Tvoj post više govori o tebi nego bilo što drugo.
Smiri živce, nije ovo bio tako loš dana za mene, ne znam za tebe, šta te to toliko isprovociralo da se spuštat na razinu primitivca.
Glede toga što sam napisao, mućni glavom malo pa ćeš vidjeti da su se danima puštali baloni za Lehmana, a na koncu preuzet ML uz 70% premije. Veliko iznenađenje zar ne. Iznenađenje i za mene.
A glede bankrota Lehmana, zaštita je zatražene za Holding kompaniju prema paragrafu 11, a svi ostali djelovi firme uredno posluju. Dakle Lehman još ima šanse preživjeti ako zadrži svoje partnere.
Kolika je to vjerojatnost ja ne znam da znam da je velika kupio bih nešto dionica.
Šansa mu je ostavljena, a na to upućuju i to da FED pod kolateral uzima dionice, dakle neće biti FIRE SALE.

[


da zato i jesi registriran od 10/2007.

ma daj….
febo, febo….pa ti čak nisi ni u INI sudjelovao

[lol] [lol]

16.09.2005. SUNH-R-A, prva kupnja, pamtik kao da je bilo danas. izlazio 2006 u proljeće. ako želiš javi se na private da ti pošaljem SDA izvadak. sve izvadke držim u registratoru.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Na djelu je više puta viđena fondovska tehnika. Naglo dole pa naglo gore. Obično preokret bude utorkom. Prethodi rast prometa.


Izgleda da propada kapitalizam. [sealed]

prekasno smo se prikljucili…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Chapter 11

Reorganization Under the Bankruptcy Code

The chapter of the Bankruptcy Code providing (generally) for reorganization, usually involving a corporation or partnership. (A chapter 11 debtor usually proposes a plan of reorganization to keep its business alive and pay creditors over time. People in business or individuals can also seek relief in chapter 11.)

pozdrav

gledajuci kretanje trzista kapitala ovih dana stalno mi navire u mislima jedan clanak kojeg sam copy/paste sredinom lipnja na forumu

u tom clanku kolaps trzista se previdja u – rujnu

clanak se zove: prognozirali potop svjetskih burzi u rujnu

stavit cu link pa malo procitajte…

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=689&pg=690

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

New Report

Close