Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Previše je papira na tržištu, a premalo kupaca i potražnje.
Dosta je dioničara zbrisalo sa marketa.
Treba još dosta pojeftiniti da se zadovolje trenutni kupci, i da svi papiri budu pokupovani.

Ovo boli one koji su u dionicama, ali je ipak istina.
[bye]



ZORAN šPRAJC se pojavio , znači da je dogustilo svima i preko grla. Želim da još više mogu
i on drugi progovoriti o problemima na tržištu kapitala i oono najbitnije:

ŠTO SADA TREBA UČINITI DA SE TRŽIŠE KAPITALA OPORAVI ?

Predsjednik Mesić je kao i uvijek prvi javno progovorio o potrebi ubacivanja određene količine
sredstava na burzu kako bi se riješio problem stanja Crobexa, i na tome mu veliko hvala

Dok ne dogori do grla određenim osobama , tako dugo nećemo imati rješenje problema
na vidiku, a isto ,kako vidimo rješavaju gotovo sve zemlje pogođene krizom na tržištu
kapitala..

Zbog toga javno pitam ; Kada će se Sanader, naš Predsjednik Vlade i naodgovornija osoba
u Hrvatskoj za ovo pitanje- već jedanput JAVNO OGLASITI na tu temu…i kako ne shvaća
da je to GORUĆE I TRENUTNO NAJBITNIJE PITANJE naše ekonomije, nakon što se
prvi put narod masovno i sa puno vjere uključio u ovakav vid ulaganja ?

Kada će Sanader imati hrabrosti reći: DA, novac od INE – ide na burzu ili ide u MP3 ?

Ja to čekam i nadam se , da je i on – kao i predsjednici drugih Vlada, našao spasonosno
rješenje za oporavak naše burze , te da će ga USPJEŠNO PROVESTI !

Predj.MESIĆ, zakažite već jedanput taj sastanak sa odgovornim liderima na tržištu kapitala
i već jedanput POKRENITO PITANJE SANACIJE BURZE , jer ova situacija je totalno neodrživa
za našu malu ekonomiju, a ako to ne vidite, koliko je to pitanje danas dramatično svima- predajte svoje mandate i pustite druge nek vode ovu državu !

Da li ste vi svjesni kakve ste gluposti napisali?
Da imate pojma o ičemu znali bi da nije Mesić govorio o pomaganju burzi nego ruski predsjednik Medvedev, a ovo sa Mesićem je bila zahebancija.
Ali na to smo već navikli od vas da nemate pojma o čemu pričate ali da si uzimate pravo drugima dijeliti lekcije.
Opet bi ekipa birala HDZ jer oni nisu komunjare a onda bi da im komunjare dođu spasiti dupe.
E pa neće moči.
Ali kad ovakve gluposti počnu kolati forumom to je siguran znak da je nastupila faza panike nakon koje slijedi kapitulacija.
[/quote]

[bye] [thumbsup] [bye] [thumbsup] [lol]


ZORAN šPRAJC se pojavio , znači da je dogustilo svima i preko grla. Želim da još više mogu
i on drugi progovoriti o problemima na tržištu kapitala i oono najbitnije:

ŠTO SADA TREBA UČINITI DA SE TRŽIŠE KAPITALA OPORAVI ?

Predsjednik Mesić je kao i uvijek prvi javno progovorio o potrebi ubacivanja određene količine
sredstava na burzu kako bi se riješio problem stanja Crobexa, i na tome mu veliko hvala…

Dok ne dogori do grla određenim osobama , tako dugo nećemo imati rješenje problema
na vidiku, a isto ,kako vidimo rješavaju gotovo sve zemlje pogođene krizom na tržištu
kapitala..

Zbog toga javno pitam ; Kada će se Sanader, naš Predsjednik Vlade i naodgovornija osoba
u Hrvatskoj za ovo pitanje- već jedanput JAVNO OGLASITI na tu temu…i kako ne shvaća
da je to GORUĆE I TRENUTNO NAJBITNIJE PITANJE naše ekonomije, nakon što se
prvi put narod masovno i sa puno vjere uključio u ovakav vid ulaganja ?

Kada će Sanader imati hrabrosti reći: DA, novac od INE – ide na burzu ili ide u MP3 ?

Ja to čekam i nadam se , da je i on – kao i predsjednici drugih Vlada, našao spasonosno
rješenje za oporavak naše burze , te da će ga USPJEŠNO PROVESTI !

Predj.MESIĆ, zakažite već jedanput taj sastanak sa odgovornim liderima na tržištu kapitala
i već jedanput POKRENITO PITANJE SANACIJE BURZE , jer ova situacija je totalno neodrživa
za našu malu ekonomiju, a ako to ne vidite, koliko je to pitanje danas dramatično svima- predajte svoje mandate i pustite druge nek vode ovu državu !

dobro, a gdje si ti bio kad je Mesić odreda gotovo svaki dan pljuvao po burzi i sustavno pomagao da dođe do ovoga stanja u kojemu je sada?

Ententinis , Mamus…recite kolege, šta Vam nije jasno, da Vam pojasnim malo rječitije…možda sam
nešto izostavila.. pričekajmo sutra rezultate burze, ako Vam još bude šta nejasno..javit ću Vam se
osobno. Nakon toga , kad čujete prve javne objavljene mjere za ublažavanje stanja na burzi, možemo
se ponovno svi kreveljiti i od srca jedni drugima smijati…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

sa obzirom koliko sam novaca izgubio ,meni je još sve preskupo da bih počeo kupovati .Zato čekam dionice barem još nekih 30 % da padnu do nove godine a onda krećem u kupovinu


sa obzirom koliko sam novaca izgubio ,meni je još sve preskupo da bih počeo kupovati .Zato čekam dionice barem još nekih 30 % da padnu do nove godine a onda krećem u kupovinu

SJAJNO !!!


sa obzirom koliko sam novaca izgubio ,meni je još sve preskupo da bih počeo kupovati .Zato čekam dionice barem još nekih 30 % da padnu do nove godine a onda krećem u kupovinu

Taman ces tada iskrcat ove koji su te ošišali..
Za tebe nije ni oročena štednja, ti bi putem do banke negdje posijao novac [undecid]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Gledam grafove po povijesti cijena nekih dobrih dionica i neznam što bih prije ovih dana kupio.
Pa ciklus je, i to silazni [lol]. Rasipaju ih po niskim cijenama kao i mi svoje glasove na izborima [bye]
Ne mogu ne komentirati da je većina cijena dionica otišla dubooko u povijest, čini se, tamo u vrijeme vladavine SDP-a [cool]

Svi ciklusi imaju svoje sigurne padove [bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


sa obzirom koliko sam novaca izgubio ,meni je još sve preskupo da bih počeo kupovati .Zato čekam dionice barem još nekih 30 % da padnu do nove godine a onda krećem u kupovinu

Čestitke za najjadniji komentar koji sam ikad pročitao na forumu
[bye]



sa obzirom koliko sam novaca izgubio ,meni je još sve preskupo da bih počeo kupovati .Zato čekam dionice barem još nekih 30 % da padnu do nove godine a onda krećem u kupovinu

Čestitke za najjadniji komentar koji sam ikad pročitao na forumu
[bye]
[/quote]
jadan komentar,isto koliko i burza,kao i nasa realnost.jadno ali istinito [cry]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


sa obzirom koliko sam novaca izgubio ,meni je još sve preskupo da bih počeo kupovati .Zato čekam dionice barem još nekih 30 % da padnu do nove godine a onda krećem u kupovinu

kakva vrhunska budalaština
da dionice padnu još 30% hrvatsko tržište kapitala nepovratno bi se urušilo, a to što bi ti po tim cijenama kupio ne bi mogao prodati s plusom narednih 10 godina.
a na čemu temeljiš te svoje "prognoze"? popušio si lovu pa ti sad treba pad od još -30% da to nadoknadiš? koma si od ulagača! ostavi se ti burze sinko…

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

futuresi oštro pali u Europi:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8a6b1644-d9b5-44f8-a102-a3287b9ae756&ref=lastadd

http://www.bloomberg.com/index.html?Intro=intro3

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close