Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DINKO NOVOSELAC na HTV dnevniku.
Kak je lep.[kiss]

Priča se o mirovinama. Naravno u lošijem svijetlu, da će ako se TK ne trzne, da će penzije biti jš manje.
Dinkec mi ne izgleda baš ko da će uletiti na TK.
Naravno Šprajc uvijek vodi dnevnik kad se priča o dionicama, INI i mirovinama.


DINKO NOVOSELAC na HTV dnevniku.
Kak je lep.[kiss]

Šta je Barone, zaljubio si se? [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Ovo je loša godina za OMF-ve ? Baš je cool da ih smijemo mijenjati. Još kad bi mogli zamrznuti naša stanja u "kriznim" godinama ?! Barem 3 od 4. [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

@ Lopina
Točno tako.
Ključna starteška pogreška, prodaja banaka, naravno nakon sanacija koju smo opet mi platili, strancima.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


DINKO NOVOSELAC na HTV dnevniku.
Kak je lep.[kiss]

Priča se o mirovinama. Naravno u lošijem svijetlu, da će ako se TK ne trzne, da će penzije biti jš manje.
Dinkec mi ne izgleda baš ko da će uletiti na TK.
Naravno Šprajc uvijek vodi dnevnik kad se priča o dionicama, INI i mirovinama.


Penzije se isplaćuju za deset dvadeset godina.Novoselcu je laka zadaća u ovom trenutku,jer ima more
fundamentalno jakih i jeftinih dionica.Ali u svom portfelju mirovinci imaju i more dionica koje nemaju fundamentalnih vrijednosti pa treba trošiti novac za obranu cijene.Ali na kraju će istovariti smeće,a
kupci će biti mali koji se bave TA.Kroz TA će vam uvaliti smeće.Treba se paziti.Ali nažalost mirovinci će kupiti novo smeće,tj.neku promašenu investiciju svojih vlasnika,a ne ono što vrijedi.
Ako neku dionicu kupuje mirovinac dobro pogledati temelje.To može biti velika opasnost.I OPTE i
MGMA i niz drugih su kupovali mirovinci.Katastrofa.A veliki stručnjaci.Ja to nisam kupio .Ni mrtav.
ALI HT jesam.Inu nisam jer nisam još bija na burzi.Da li sam pametniji od njih .Nisam,nego samo
više vodim računa o svom,nego oni o tuđem,a bez odgovornosti.
Svi OIF su više pali od mene.Da li to znači da sam pametniji.Nisam.Samo bolje čuvam svoje.A ovdje
bi pamet i informacija i timski rad trebali donositi rezultate.A ja priučeni financijer postižem
kontinuirano bolje rezultate.Nisam pametniji,nego ne želim krasti sebe,a oni mogu nas.I to je
jedina istina.

eto ja sebi niti neznam izracunati minus a ovako je stanje imam 258ht na 265,380 ptkm na 275,i vira 25kom na 1710kn

Najgora moguća greška što smo taj stalni priliv od mirovinaca dali strancima.To je svježi novac budućih dvadeset godina ,jer će uplate biti sve veće,a isplate tek za dvadesetak godina.I kada su
se sredstva dobro nakupila oni su ih iskoristili za kupnju skupih dionica i onda srušili.Kupci-mirovinci
pušika,prodavači_stranci zarada.Stranci bogatiji,mi siromašniji.I tako će nas vozati u ciklusima.

Sve si rekao…za ovo bi te ocjenio sa 1000, ali mi te ocjene baš ništa ne znače. To je na žalost ogoljena istina i naša realnost…A tko je prodao financijske ustanove strancima…zna se…
Kaj su slovenci tak glupi i nisu prodavali banke strancima????
Lijepo nas oženiše ovi zna se…sad više ne plaše sa Jurčićem…
Najgore od svega je to da kad dođu novi izbori opet će uvaliti ekipi nekakvu lažnjak spiku i glupavi narod će to opet popušiti… [bye]
Nama jedino preostaje plivati kako tko zna u ovoj žabokrečini ili put pod noge i vanka…



DINKO NOVOSELAC na HTV dnevniku.
Kak je lep.[kiss]

Priča se o mirovinama. Naravno u lošijem svijetlu, da će ako se TK ne trzne, da će penzije biti jš manje.
Dinkec mi ne izgleda baš ko da će uletiti na TK.
Naravno Šprajc uvijek vodi dnevnik kad se priča o dionicama, INI i mirovinama.


Penzije se isplaćuju za deset dvadeset godina.Novoselcu je laka zadaća u ovom trenutku,jer ima more
fundamentalno jakih i jeftinih dionica.Ali u svom portfelju mirovinci imaju i more dionica koje nemaju fundamentalnih vrijednosti pa treba trošiti novac za obranu cijene.Ali na kraju će istovariti smeće,a
kupci će biti mali koji se bave TA.Kroz TA će vam uvaliti smeće.Treba se paziti.Ali nažalost mirovinci će kupiti novo smeće,tj.neku promašenu investiciju svojih vlasnika,a ne ono što vrijedi.
Ako neku dionicu kupuje mirovinac dobro pogledati temelje.To može biti velika opasnost.I OPTE i
MGMA i niz drugih su kupovali mirovinci.Katastrofa.A veliki stručnjaci.Ja to nisam kupio .Ni mrtav.
ALI HT jesam.Inu nisam jer nisam još bija na burzi.Da li sam pametniji od njih .Nisam,nego samo
više vodim računa o svom,nego oni o tuđem,a bez odgovornosti.
Svi OIF su više pali od mene.Da li to znači da sam pametniji.Nisam.Samo bolje čuvam svoje.A ovdje
bi pamet i informacija i timski rad trebali donositi rezultate.A ja priučeni financijer postižem
kontinuirano bolje rezultate.Nisam pametniji,nego ne želim krasti sebe,a oni mogu nas.I to je
jedina istina.
[/quote]

netočno kolega, već su počele isplate iz drugog stupa, a prinosu su im lošiji nego da su ljudi oročili novac ( koji su tokom sedam godina uplaćivali )

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

netočno kolega, već su počele isplate iz drugog stupa, a prinosu su im lošiji nego da su ljudi oročili novac ( koji su tokom sedam godina uplaćivali )

[/quote]

Ajde sančo nemoj tako,čovjek piše cijele romane a ti tako nezahvalan [lol] Romani nikad nisu ni bili istiniti nego plod nečije mašte.Pa tako i postovi od kolege lopine,jedan duži od drugog i svi imaju manje-više sretan kraj.
Trebalo bi pisati samo provjerene stvari ali bojim s da bi onda nastala gromoglasna tišina..

Ps. kolega lopina ja se naravno šalim ali ipak ,skrati brate ako boga znaš [pray]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Penzije se isplaćuju za deset dvadeset godina.Novoselcu je laka zadaća u ovom trenutku,jer ima more
fundamentalno jakih i jeftinih dionica.Ali u svom portfelju mirovinci imaju i more dionica koje nemaju fundamentalnih vrijednosti pa treba trošiti novac za obranu cijene.Ali na kraju će istovariti smeće,a
kupci će biti mali koji se bave TA.Kroz TA će vam uvaliti smeće.Treba se paziti.Ali nažalost mirovinci će kupiti novo smeće,tj.neku promašenu investiciju svojih vlasnika,a ne ono što vrijedi.
Ako neku dionicu kupuje mirovinac dobro pogledati temelje.To može biti velika opasnost.I OPTE i
MGMA i niz drugih su kupovali mirovinci.Katastrofa.A veliki stručnjaci.Ja to nisam kupio .Ni mrtav.
ALI HT jesam.Inu nisam jer nisam još bija na burzi.Da li sam pametniji od njih .Nisam,nego samo
više vodim računa o svom,nego oni o tuđem,a bez odgovornosti.
Svi OIF su više pali od mene.Da li to znači da sam pametniji.Nisam.Samo bolje čuvam svoje.A ovdje
bi pamet i informacija i timski rad trebali donositi rezultate.A ja priučeni financijer postižem
kontinuirano bolje rezultate.Nisam pametniji,nego ne želim krasti sebe,a oni mogu nas.I to je
jedina istina.

Zna li netko koliko mjesečno dobija Novoselac za menađerski ugovor?
Plaća, jel.

ZORAN šPRAJC se pojavio , znači da je dogustilo svima i preko grla. Želim da još više mogu
i on drugi progovoriti o problemima na tržištu kapitala i oono najbitnije:

ŠTO SADA TREBA UČINITI DA SE TRŽIŠE KAPITALA OPORAVI ?

Predsjednik Mesić je kao i uvijek prvi javno progovorio o potrebi ubacivanja određene količine
sredstava na burzu kako bi se riješio problem stanja Crobexa, i na tome mu veliko hvala…

Dok ne dogori do grla određenim osobama , tako dugo nećemo imati rješenje problema
na vidiku, a isto ,kako vidimo rješavaju gotovo sve zemlje pogođene krizom na tržištu
kapitala..

Zbog toga javno pitam ; Kada će se Sanader, naš Predsjednik Vlade i naodgovornija osoba
u Hrvatskoj za ovo pitanje- već jedanput JAVNO OGLASITI na tu temu…i kako ne shvaća
da je to GORUĆE I TRENUTNO NAJBITNIJE PITANJE naše ekonomije, nakon što se
prvi put narod masovno i sa puno vjere uključio u ovakav vid ulaganja ?

Kada će Sanader imati hrabrosti reći: DA, novac od INE – ide na burzu ili ide u MP3 ?

Ja to čekam i nadam se , da je i on – kao i predsjednici drugih Vlada, našao spasonosno
rješenje za oporavak naše burze , te da će ga USPJEŠNO PROVESTI !

Predj.MESIĆ, zakažite već jedanput taj sastanak sa odgovornim liderima na tržištu kapitala
i već jedanput POKRENITO PITANJE SANACIJE BURZE , jer ova situacija je totalno neodrživa
za našu malu ekonomiju, a ako to ne vidite, koliko je to pitanje danas dramatično svima- predajte svoje mandate i pustite druge nek vode ovu državu !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ekipa odo ja spati kad nece ova burza bar me oce kladionica

New Report

Close