Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@lavgar – jel to mene išlo – kredit nemam 2007 +90%, 2008 -25%
ja ću preživjeti sasvim dobro, ali zašto bi organiziranje malih dioničara bilo loše – ajde barone i lavgare objasnite mi



@lavgar
– jel to mene išlo – kredit nemam 2007 +90%, 2008 -25%
ja ću preživjeti sasvim dobro, ali zašto bi organiziranje malih dioničara bilo loše – ajde barone i lavgare objasnite mi

Zato kaj nece postici bas nis sve i da se svi odazovu


Ja štrajkam već 3 mjeseca [lol]

a ja štrajkam preko 6mjeseci

daj zmrklić neki skype adresu, pa da chatamo….zainteresirani

PONEDELJAK I UTORAK su prekretnice crobexa ako zaronimo idemo po mom misljenju do 3150 ako potegne gore idemo do 3450 i sljedi cekanje oko raspleta INE

SKYPE za ovu temu ?????


SKYPE za ovu temu ?????

Pitaj Von brauna, Barona, Mikimakija, Drugoju, Panteona, Vekoslava i Marija1..osmorica ste sasvim dovoljna za konstruktivnu raspravu [wink]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Nevezano za bojkot burze, u zadnje vrijeme su me dva puta zaustavljali agenti AZ OMF-a, ne bi li me privolili da pređem u njihov fond, izgleda da je prisutan konstantan odlazak ljudi iz tog fonda, pa su se bacili na cimanje, a taj podatak me jako veseli.


Nevezano za bojkot burze, u zadnje vrijeme su me dva puta zaustavljali agenti AZ OMF-a, ne bi li me privolili da pređem u njihov fond, izgleda da je prisutan konstantan odlazak ljudi iz tog fonda, pa su se bacili na cimanje, a taj podatak me jako veseli.

I, jesi ih ispsovao na pasja kola? Kako na mene nikad ne nalete, majke im ga spalim, da je barem netko plaćen da me posluša dok mu istresam u lice sve što znam o njihovom lopovskom fondu…

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



Nevezano za bojkot burze, u zadnje vrijeme su me dva puta zaustavljali agenti AZ OMF-a, ne bi li me privolili da pređem u njihov fond, izgleda da je prisutan konstantan odlazak ljudi iz tog fonda, pa su se bacili na cimanje, a taj podatak me jako veseli.

I, jesi ih ispsovao na pasja kola? Kako na mene nikad ne nalete, majke im ga spalim, da je barem netko plaćen da me posluša dok mu istresam u lice sve što znam o njihovom lopovskom fondu…
[/quote]

Ne boj se jesam, na kraju mi se cura izvinjavala što me uopće zvala, btw. naravno da nema pojma ni o čemu, što je žalosno jel treba ljudima objasniti neke stvari


Ne boj se jesam, na kraju mi se cura izvinjavala što me uopće zvala, btw. naravno da nema pojma ni o čemu, što je žalosno jel treba ljudima objasniti neke stvari

Uf, to se i moglo očekivati, da pošalju ljepši i nježniji spol da uradi njihove prljave poslove. U nadi da će povratiti barem malo izgubljenog povjerenja. Nisko, nisko…

Uostalom, otkad se članstvo u OMF-ovima prodaje poput noževa i lonaca, cimanjem za rukav i sl.? Biće im je stvarno dogorilo…

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



Nevezano za bojkot burze, u zadnje vrijeme su me dva puta zaustavljali agenti AZ OMF-a, ne bi li me privolili da pređem u njihov fond, izgleda da je prisutan konstantan odlazak ljudi iz tog fonda, pa su se bacili na cimanje, a taj podatak me jako veseli.

I, jesi ih ispsovao na pasja kola? Kako na mene nikad ne nalete, majke im ga spalim, da je barem netko plaćen da me posluša dok mu istresam u lice sve što znam o njihovom lopovskom fondu…
[/quote]
Ne zna se koji je gori.OMF su krvnici TK u svim državama nastalim iz Jugoslavije,jer su najjjači.
Mislim da je zabin mirovinski fond lider i da bi svaki mladi investitor sa 2 stupom trebao preći u neki drugi fond.
Ni jedan drugi fond u Hrvatskoj nije tako beskrupulozno rušio cijene.Mirovinac PBZ je pokušao
nešto spašavati.Ali nijednom nije za virovati.Valjda ćemo donijeti
zakone da za svaku transakciju trebaju odobrenje hanfe.
Najgora moguća greška što smo taj stalni priliv od mirovinaca dali strancima.To je svježi novac budućih dvadeset godina ,jer će uplate biti sve veće,a isplate tek za dvadesetak godina.I kada su
se sredstva dobro nakupila oni su ih iskoristili za kupnju skupih dionica i onda srušili.Kupci-mirovinci
pušika,prodavači_stranci zarada.Stranci bogatiji,mi siromašniji.I tako će nas vozati u ciklusima.
Najbolje bi bilo da obogate Hrvate i da im ostvare velike penzije.Malo morgen.

New Report

Close