Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tesko za pojerovati koliko ljudi bi sudjelovalo u akciji apstinencije
dogovorite taj dana a zvacemo ga DAN VELIKIH PROMETA

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.youtube.com/watch?v=TQUcoSy1yMA
[bye]

Nisam siguran u nekakav efekt da se mali dioničari maknu s prodaje na nekoliko sati. I onda sve po starom / ali legalno /. Mali dioničari moraju stavljati prodajne naloge na višim razinama, pa onda oni s gotovinom neka odluče. Mirovnjaci su još uvijek u plusu / što bi bilo da nisu? /. S OIF sam već odavno rasčistio i nikada više udjelničar.
Pa sada i nije vrijeme za biti na prodaji. Na kraju da li neko od nas malih na kupnji podiže letvicu? Osobno vjerujem da će u 12/08 i 1/09 biti rast vrijednosti dionica, no koje su ove današnje razine nemam pojma.


Spustimo se na zemlju, ovaj "tajni plan" je nemoguca misija [shocked] Stize pajdo na ask, ako tako odluce i tko ce ga pozobat ? Ako i bi, sljedi par sto komada po bidu – koji nece bit izdasan, s obzirom da cemo svi grickat pajdu i evo nas u minusu i bez cash-a [rolleyes]
A osim toga zna se kako skvadra skace u hladno more..idemo svi zajedno, tri, cetiri sad i nitko ne skoci [tongue] a dobri prijatelji u stvarnom zivotu..kak bi tek tu imali povjerenja jedni u druge di svak gleda kako nekog zaje [bye]
Inace simpatican plan i ja sam otvoren za druge buntovne prijedloge, jer sam vec tanak sa zivcima [thumbsup]

Genijalno.
Točno sam si zamislio sliku u glavi.
Svaka čast [thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Spustimo se na zemlju, ovaj "tajni plan" je nemoguca misija [shocked] Stize pajdo na ask, ako tako odluce i tko ce ga pozobat ? Ako i bi, sljedi par sto komada po bidu – koji nece bit izdasan, s obzirom da cemo svi grickat pajdu i evo nas u minusu i bez cash-a [rolleyes]
A osim toga zna se kako skvadra skace u hladno more..idemo svi zajedno, tri, cetiri sad i nitko ne skoci [tongue] a dobri prijatelji u stvarnom zivotu..kak bi tek tu imali povjerenja jedni u druge di svak gleda kako nekog zaje [bye]
Inace simpatican plan i ja sam otvoren za druge buntovne prijedloge, jer sam vec tanak sa zivcima [thumbsup]

i ja mislim da je ovo sa askom pogrešno, treba se maknuti sa bida pa neka tuku do nule……
……ko ih je…. [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Spustimo se na zemlju, ovaj "tajni plan" je nemoguca misija [shocked] Stize pajdo na ask, ako tako odluce i tko ce ga pozobat ? Ako i bi, sljedi par sto komada po bidu – koji nece bit izdasan, s obzirom da cemo svi grickat pajdu i evo nas u minusu i bez cash-a [rolleyes]
A osim toga zna se kako skvadra skace u hladno more..idemo svi zajedno, tri, cetiri sad i nitko ne skoci [tongue] a dobri prijatelji u stvarnom zivotu..kak bi tek tu imali povjerenja jedni u druge di svak gleda kako nekog zaje [bye]
Inace simpatican plan i ja sam otvoren za druge buntovne prijedloge, jer sam vec tanak sa zivcima [thumbsup]

i ja mislim da je ovo sa askom pogrešno, treba se maknuti sa bida pa neka tuku do nule……
……ko ih je…. [bye]
[/quote]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]



Spustimo se na zemlju, ovaj "tajni plan" je nemoguca misija [shocked] Stize pajdo na ask, ako tako odluce i tko ce ga pozobat ? Ako i bi, sljedi par sto komada po bidu – koji nece bit izdasan, s obzirom da cemo svi grickat pajdu i evo nas u minusu i bez cash-a [rolleyes]
A osim toga zna se kako skvadra skace u hladno more..idemo svi zajedno, tri, cetiri sad i nitko ne skoci [tongue] a dobri prijatelji u stvarnom zivotu..kak bi tek tu imali povjerenja jedni u druge di svak gleda kako nekog zaje [bye]
Inace simpatican plan i ja sam otvoren za druge buntovne prijedloge, jer sam vec tanak sa zivcima [thumbsup]

i ja mislim da je ovo sa askom pogrešno, treba se maknuti sa bida pa neka tuku do nule……
……ko ih je…. [bye]
[/quote]

Mislim da je ova inicijativa na nivou osnovne škole kad se skupi grupa đaka i odluči prijaviti nastavnika ravnatelju jer je jako strog i dijeli jedinice, a onda ravnatelj svima podijeli ukore pred isključenje i pozove roditelje na sastanak, a onda đaci još poslije kod kuće popiju batine od roditelja a ravnatelj ode s nastavnikom na pivu.
Ali u svakom slučaju Sančo je u pravu.
Ne znam koja bi bila korist da se maknete sa aska

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

……….hvala kolega…………..pa fondovi bi jedva dočekali da udaramo po asku…………….nakitili bi nas kao novogodišnje drvce……….

mislim da većina ulagača uopće nije svjesna veličine nagradnog fonda [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


……….hvala kolega…………..pa fondovi bi jedva dočekali da udaramo po asku…………….nakitili bi nas kao novogodišnje drvce……….

mislim da većina ulagača uopće nije svjesna veličine nagradnog fonda [lol]

Ove godine je nagradni fond iznimno bogat, a ne zaboravimo napomenuti da svaka tombola dobiva.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ententinis mislim da nisi u pravu – bid/ask nebitno nije u tome poanta

Mali dioničari kao hrpa frustriranih individua koji se svađaju međusobno imaju političku snagu ravnu nula.

Veća grupa malih dioničara koja je u stanju ovako nešto organizirati i sazvati konferenciju za štampu ima malu političku snagu ali ipak veću od nule.

Ko je od vas mislio da će HSU stranka umirovljenika prerasti u parlamentarnu stranku koja je maltene mogla odlučivati tko će dobiti izbore. I izborili su se za dio svojih prava.

Evo nekoliko činjenica:

1) 360000 malih dioničara to ej 360000 glasova na izborima, to je jaka politička sila, ali samo ukoliko je organizirana
2) Ako Rusija, Amerika, Kina brinu za svoje tržište kapitala i uvode mjere za spas – onda bi se naša gospoda mogla bar službeno očitovati
3) Ovakav oblik prosvjeda je izrazito demokratski čin
4) Bez obzira na očekivan pad i prenapuhanost tržišta, neke stvari nisu bile u redu, pogotovo od OMF
5) Imatu udrugu i vršiti politički pritisak u slučaju nepravilnosti, tražiti objašnjenja – bit će potrebe za time i u budućnosti.

Što više budem vidio provokatora i fondovskih plaćenika koji pljuju po ideji, to će bi bit jasnije da im se ovakva ideja ne sviđa. Ovdje govorimo o tome da se preko medija pozove sve male dioničare u hrvatkoj da maknu sve svoje naloge i s kupnje i s prodaje.

New Report

Close