Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@jeff

loša ideja. na burzi nema win-win situlacija. da bi jedan dobio drugi mora nažalost izgubiti.



U pola minute crobex je sa 0,6 došao na 1.09%


Ovaj podatak me naveo na razmišljanje… što bi bilo da se u određeni dan, u određeno vrijeme maknemo sa prodaje, ili da se pomaknemo 10ak % na više te da cijelo TK stjeramo u pozitivnu blokadu ili bar dignmo bolinger za par %?
Možemo li se mi mali dioničari dogovoriti i organizirati nekakav svojevrstan prosvijed od kojeg možemo imati jedino koristi?

Mislim da to ne bi trebao biti neki problem, jednostavno se na razini poslovnih portala i foruma postavi inicijativa da se u određeno vrijeme povučemo ili pomaknemo sa prodaje te riskiramo koju kunu i lupimo po asku.

Mi "mali" investitori smo u toku ovoga sr@nja zaboravili da to na ekranu nisu samo brojke nego naši novci za koje se je trebalo svojski potruditi, zaraditi ih, uštedjeti…i sada bi ih trebali samo tako nekome predati?! Što se mene tiće, to neče ići!

U lijepoj našoj se i tako problemi riješavaju štrajkovima stoga predlažem inicijativu da se u dogovoreni dan, najbolje na početku trgovanja na jedno vrijeme maknemo sa prodaje!

Očekujem Vašu podršku i prijedloge kao i podršku poslovnog hr., tako da za početak otvori stranicu sa ovom temom!

ps.
Ne mogu vjerovati da ja ovakvo nešto predlažem, ali ako uspije ,ako se ovaj kotač pokrene teško će ga biti zaustaviti !
[/quote]

podrzavam!! [thumbsup]
[/quote]

Utopija… pa prvi će ti trosjed i Ivek staviti na ask ono kaj su jučer kupili. Oni ionako samo prodaju. Nikad ne kupuju [lol]

I'LL BE BACK


Podržavam , i odmah šaljem dalje! [thumbsup]

Napokon neka konkretna akcija, naravno da podržavam [thumbsup]


PONEDJELJAK !!???

Srijeda da svi budu obavješteni.


Odlična ideja – maknemo svi sve naloge i s kupnje i s prodaje, i tko može lupi nešto simbolično po asku, tko ne nek radi ništa. I cijeli jedan dan da maknemo naloge.

Odlična ideja.
Ovakvu glupost još nisam čuo na forumu.
NHF.




U pola minute crobex je sa 0,6 došao na 1.09%


Ovaj podatak me naveo na razmišljanje… što bi bilo da se u određeni dan, u određeno vrijeme maknemo sa prodaje, ili da se pomaknemo 10ak % na više te da cijelo TK stjeramo u pozitivnu blokadu ili bar dignmo bolinger za par %?
Možemo li se mi mali dioničari dogovoriti i organizirati nekakav svojevrstan prosvijed od kojeg možemo imati jedino koristi?

Mislim da to ne bi trebao biti neki problem, jednostavno se na razini poslovnih portala i foruma postavi inicijativa da se u određeno vrijeme povučemo ili pomaknemo sa prodaje te riskiramo koju kunu i lupimo po asku.

Mi "mali" investitori smo u toku ovoga sr@nja zaboravili da to na ekranu nisu samo brojke nego naši novci za koje se je trebalo svojski potruditi, zaraditi ih, uštedjeti…i sada bi ih trebali samo tako nekome predati?! Što se mene tiće, to neče ići!

U lijepoj našoj se i tako problemi riješavaju štrajkovima stoga predlažem inicijativu da se u dogovoreni dan, najbolje na početku trgovanja na jedno vrijeme maknemo sa prodaje!

Očekujem Vašu podršku i prijedloge kao i podršku poslovnog hr., tako da za početak otvori stranicu sa ovom temom!

ps.
Ne mogu vjerovati da ja ovakvo nešto predlažem, ali ako uspije ,ako se ovaj kotač pokrene teško će ga biti zaustaviti !
[/quote]

podrzavam!! [thumbsup]
[/quote]

Utopija… pa prvi će ti trosjed i Ivek staviti na ask ono kaj su jučer kupili. Oni ionako samo prodaju. Nikad ne kupuju [lol]
[/quote]

Ništa ti ovdje stari moj ne pali pa ni štrajk. Mali se ni ne stavljaju na ask kao što misliš (ova razina aska je za većinu još uvijek minus). Sve ti je to režija velikih. Kad bi mogao bilo tko od nas malih samo jedan dan pogledati sve naloge vjerojatno bi imao što i vidjeti i kako to mafija radi. Ali, za to je zadužen čelni čovjek Hanfe, njihov "plaćenik", koji samo napada onda kad su ugroženi interesi te iste mafije ( primjer zadnji, OMV). Pa zašto su se još krajem prošle godine povukli svi stranci sa ZSE? Pa vidjeli su kakvo se preuzimanje ZSE od strane organizacije sprema i povukli se na vrijeme, iako nama prodaju priču o povlačenju zbog krize na ostalim svjetskim burzama itd. BTW jel vam nije čudno što Hanfa tek sada provodi kampanju u medijima o educiranju ulagača, kad su ovce ošišane, kako bi "plaćenik" oprao ruke. [bye]

BTW jel vam nije čudno što Hanfa tek sada provodi kampanju u medijima o educiranju ulagača, kad su ovce ošišane, kako bi "plaćenik" oprao ruke.

NEMOJTE ODUSTATI AKO STE JEDNOM IZGUBILI NA BURZI, SUTRA JE NOVI DAN

.amad, eto toliko od mene !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ništa ti ovdje stari moj ne pali pa ni štrajk. Mali se ni ne stavljaju na ask kao što misliš (ova razina aska je za većinu još uvijek minus). Sve ti je to režija velikih. Kad bi mogao bilo tko od nas malih samo jedan dan pogledati sve naloge vjerojatno bi imao što i vidjeti i kako to mafija radi. Ali, za to je zadužen čelni čovjek Hanfe, njihov "plaćenik", koji samo napada onda kad su ugroženi interesi te iste mafije ( primjer zadnji, OMV). Pa zašto su se još krajem prošle godine povukli svi stranci sa ZSE? Pa vidjeli su kakvo se preuzimanje ZSE od strane organizacije sprema i povukli se na vrijeme, iako nama prodaju priču o povlačenju zbog krize na ostalim svjetskim burzama itd. BTW jel vam nije čudno što Hanfa tek sada provodi kampanju u medijima o educiranju ulagača, kad su ovce ošišane, kako bi "plaćenik" oprao ruke. [bye]

Tu može biti istine. Al isti ti "kriminalci" će opet morat nešto zaradit, ne?

Ipak..sva tržišta na svijetu su zakon spojenih posuda, jer to je čak više zakon fizike nego ekonomije, a zna se gdje je centar kontrakcija. Nije ZSE ništa gore prošla od bilo koje druge burze. Pa pogledaj koliko su Ameri od ATH, pogledaj ove šupke iz Eurozone. To je tako…

I'LL BE BACK

Ništa ti ovdje stari moj ne pali pa ni štrajk.


Ništa nas ne košta maknuti se sa prodaje bar prvih pola sata , pa da vidimo koliko je nas a koliko ovih drugih.
Predlažem petak 19.09

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

tomorow… ja 100%, a ako treba i sedmicu ne i ne pogledam svoje dionice odnosno ask i bid ali se bojim da će "neustrašivi" tzigar-us u oblikiu kunice neće odolit,jer je sad njegovo vrime… [tongue]

Spustimo se na zemlju, ovaj "tajni plan" je nemoguca misija [shocked] Stize pajdo na ask, ako tako odluce i tko ce ga pozobat ? Ako i bi, sljedi par sto komada po bidu – koji nece bit izdasan, s obzirom da cemo svi grickat pajdu i evo nas u minusu i bez cash-a [rolleyes]
A osim toga zna se kako skvadra skace u hladno more..idemo svi zajedno, tri, cetiri sad i nitko ne skoci [tongue] a dobri prijatelji u stvarnom zivotu..kak bi tek tu imali povjerenja jedni u druge di svak gleda kako nekog zaje [bye]
Inace simpatican plan i ja sam otvoren za druge buntovne prijedloge, jer sam vec tanak sa zivcima [thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Evo dečki imate moju podršku.
Što se mene tiče moji nalozi su i tako 30% iznad tržišne cijene (prodajem po nabavnoj cijeni), pa jedino da još razmislite oko ovog prijedloga od 10%. [cool]

New Report

Close