Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo jedan prigodan, krajnje optimistični, naslov za kraj tjedna!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4e69c8f2-8c85-4828-9cbc-5e73f91b8417&open=sec

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

U pola minute crobex je sa 0,6 došao na 1.09%


Ovaj podatak me naveo na razmišljanje… što bi bilo da se u određeni dan, u određeno vrijeme maknemo sa prodaje, ili da se pomaknemo 10ak % na više te da cijelo TK stjeramo u pozitivnu blokadu ili bar dignmo bolinger za par %?
Možemo li se mi mali dioničari dogovoriti i organizirati nekakav svojevrstan prosvijed od kojeg možemo imati jedino koristi?

Mislim da to ne bi trebao biti neki problem, jednostavno se na razini poslovnih portala i foruma postavi inicijativa da se u određeno vrijeme povučemo ili pomaknemo sa prodaje te riskiramo koju kunu i lupimo po asku.

Mi "mali" investitori smo u toku ovoga sr@nja zaboravili da to na ekranu nisu samo brojke nego naši novci za koje se je trebalo svojski potruditi, zaraditi ih, uštedjeti…i sada bi ih trebali samo tako nekome predati?! Što se mene tiće, to neče ići!

U lijepoj našoj se i tako problemi riješavaju štrajkovima stoga predlažem inicijativu da se u dogovoreni dan, najbolje na početku trgovanja na jedno vrijeme maknemo sa prodaje!

Očekujem Vašu podršku i prijedloge kao i podršku poslovnog hr., tako da za početak otvori stranicu sa ovom temom!

ps.
Ne mogu vjerovati da ja ovakvo nešto predlažem, ali ako uspije ,ako se ovaj kotač pokrene teško će ga biti zaustaviti !

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


U pola minute crobex je sa 0,6 došao na 1.09%


Ovaj podatak me naveo na razmišljanje… što bi bilo da se u određeni dan, u određeno vrijeme maknemo sa prodaje, ili da se pomaknemo 10ak % na više te da cijelo TK stjeramo u pozitivnu blokadu ili bar dignmo bolinger za par %?
Možemo li se mi mali dioničari dogovoriti i organizirati nekakav svojevrstan prosvijed od kojeg možemo imati jedino koristi?

Mislim da to ne bi trebao biti neki problem, jednostavno se na razini poslovnih portala i foruma postavi inicijativa da se u određeno vrijeme povučemo ili pomaknemo sa prodaje te riskiramo koju kunu i lupimo po asku.

Mi "mali" investitori smo u toku ovoga sr@nja zaboravili da to na ekranu nisu samo brojke nego naši novci za koje se je trebalo svojski potruditi, zaraditi ih, uštedjeti…i sada bi ih trebali samo tako nekome predati?! Što se mene tiće, to neče ići!

U lijepoj našoj se i tako problemi riješavaju štrajkovima stoga predlažem inicijativu da se u dogovoreni dan, najbolje na početku trgovanja na jedno vrijeme maknemo sa prodaje!

Očekujem Vašu podršku i prijedloge kao i podršku poslovnog hr., tako da za početak otvori stranicu sa ovom temom!

ps.
Ne mogu vjerovati da ja ovakvo nešto predlažem, ali ako uspije ,ako se ovaj kotač pokrene teško će ga biti zaustaviti !
[/quote]

podrzavam!! [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Zvuči zabavno [thumbsup]

Odlična ideja – maknemo svi sve naloge i s kupnje i s prodaje, i tko može lupi nešto simbolično po asku, tko ne nek radi ništa. I cijeli jedan dan da maknemo naloge.

Potpisujem…
Preljepo bi bilo organizirati velik broj investitora da tjedan dana apstiniraju od burze…jedan dan nece nista promjeniti…
Bas me zanima kako ce to izgledati bez "NAS".

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Podržavam , i odmah šaljem dalje! [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

[thumbsup]

Ja ionako nemam aktivnih naloga, ali podrška hvale vrijednom projektu!


U pola minute crobex je sa 0,6 došao na 1.09%


Ovaj podatak me naveo na razmišljanje… što bi bilo da se u određeni dan, u određeno vrijeme maknemo sa prodaje, ili da se pomaknemo 10ak % na više te da cijelo TK stjeramo u pozitivnu blokadu ili bar dignmo bolinger za par %?
Možemo li se mi mali dioničari dogovoriti i organizirati nekakav svojevrstan prosvijed od kojeg možemo imati jedino koristi?

Mislim da to ne bi trebao biti neki problem, jednostavno se na razini poslovnih portala i foruma postavi inicijativa da se u određeno vrijeme povučemo ili pomaknemo sa prodaje te riskiramo koju kunu i lupimo po asku.

Mi "mali" investitori smo u toku ovoga sr@nja zaboravili da to na ekranu nisu samo brojke nego naši novci za koje se je trebalo svojski potruditi, zaraditi ih, uštedjeti…i sada bi ih trebali samo tako nekome predati?! Što se mene tiće, to neče ići!

U lijepoj našoj se i tako problemi riješavaju štrajkovima stoga predlažem inicijativu da se u dogovoreni dan, najbolje na početku trgovanja na jedno vrijeme maknemo sa prodaje!

Očekujem Vašu podršku i prijedloge kao i podršku poslovnog hr., tako da za početak otvori stranicu sa ovom temom!

ps.
Ne mogu vjerovati da ja ovakvo nešto predlažem, ali ako uspije ,ako se ovaj kotač pokrene teško će ga biti zaustaviti !
[/quote]

Ja mogu vrlo dobro razumiti razocaranje ljudi sa ovime sto se desava na burzi/burzama.

Ali ima mnogo burza /indexa sto su isli dole

ex pokazuje ovaj link(iako je svedska web-stranica opet se moze videti: >mnogo crvenog

Vaš link

Znam da ove cifre ne pomagaju onima koji su izgubili…ali nazalost ima puno crvenih burza

Imati strajk nece pomagati…

Ali ako vec zelite imati strajk ? …sretno

Odlična ideja ali mislim da neće proći jer velika većina mora prodavati zbog kredita i preživljavanja,mislim da ne treba micati naloge sa kupnje nego samo sa prodaje i neka taj dan bude ponediljak pa da vidimo kako će crobex da završi.Niti sam prodavao niti imam namjeru pa makar čekao 3 godine.Ponavljam sve to skupa sumnjam da može proći jer da smo mi Hrvati tako jedinstveni nebi čekali državu 1000 godina.

PONEDJELJAK !!???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Odlična ideja – maknemo svi sve naloge i s kupnje i s prodaje, i tko može lupi nešto simbolično po asku, tko ne nek radi ništa. I cijeli jedan dan da maknemo naloge.

i još samo da nas taj dan bankice podrže i ne istresaju margine di bi nam bio kraj [lol]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close