Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo ovo ću reći.

Upravo bilo na dnevniku HRT-a. Dobre vijesti za Hrvatsku iz USA. Senat ratificirao ulazak Hrvatske u NATO i Hrvatska bi već krajem ovog mjeseca postala članica NATO pakta.

Ajmo ovak (nemojte me cenzurirati molim vas):
-da nema Hanfe cijela bi hrvatska burza bila u banani, ofkors! a dioničari (naročito mali) na prosjačkom štapu! Živjela hanfa!

ne znam zašto su svi ogorčeni…………burza ima vlastitu logiku koja nije identična logici svakodnevnice……..evo što kaže kostolany

"……….s vremena na vrijeme čovjek se začuđeno pita zašto burza raste unatoč padu konjukture i zašto dolazi do njezina pada u razdoblju snažne konjukture . Objašnjenje za ovo je da se burzovna tendencija i konjukturni trend nalaze u međusobnoj ovisnosti i da su podvrgnuti istim zakonima, ali da ne traju paralelno……….."
“ako burza raste, publika dolazi, pada li burza, publika odlazi”

pozdrav svima, osim njima ( dobro znaju koji su ) [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Mali ispravak prijašnjeg posta. Senat USA će u roku dva tjedna, znaci do kraja ovog mjeseca ratificirati ulazak Hrvatske u NATO.

Je li to dolazi crni petak??!! [bye]


Je li to dolazi crni petak??!! [bye]

…ma kakvi..,običan petak… [rolleyes] [pray]


Je li to dolazi crni petak??!! [bye]

sutra će biti buuuum

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

u svakom slučaju forum je živnuo

sutra? sve je moguće

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Je li to dolazi crni petak??!! [bye]

Cijelo vrijeme se tvrdi da ZSE nije izolirana od svijeta i da svijet, ako ne drugo ono psihološki utječe na ZSE. E vidjet ćemo onda kakav će sutra biti petak, u skladu s Amerikom ili izolirano od svijeta. Na Wall Streetu evo skoro svaki dan nakon negativnog otvaranja završe dobro u plusu, pa tako i danas:
http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region1.html
E sad ako nismo izolirani od svijeta sutra ne bi smjeli biti u negativnom području.

Sutra je dosta izgledan kak mi to velimo odbijanac, jučer se ljepo vidlo da bi se
još danas kupnja mogla izmaknut…….. nadam se samo da nije neki novi lov na zaostale
marginaše na ko zna kojim razinama….
Isto kao kad usljedi serija dizanja cijena i daje nam sell signal tako sad serija spuštanja cijena
daje obrnuto……….moje mišljenje….




mislim da je ovo nova runda punjenja privatnih đepova dionicama, pa onda up!

Ovo je runda punjenja privatnih đepova dionicama, pa onda down!
[/quote]

to ćemo da vidimo!

još ni nakon jedne down runde ovog tipa nije bilo drugi down!

btw. ovo je treća runda…
[/quote]

I?
Koja je runda?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close