Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nafta ispod 100 ,US$ 1,39 EUR.

Nafta ispod 100 ,US$ 1,39 EUR.

dobro onda, kad kreće taj odbijanac danas?


dobro onda, kad kreće taj odbijanac danas?

U ponedjeljak možda, ili sutra ako svijet završi u zelenom, a za sada neko su u crvenom pa stoga relax and go drink bear [thumbsup]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


U ponedjeljak možda, ili sutra ako svijet završi u zelenom, a za sada neko su u crvenom pa stoga relax and go drink bear [thumbsup]

ma, okrenut će to još danas…možda ne u zeleno, ali vratit će u nulu…

Sjećate li se filma "Zora očajnika"?! [lol]
E, takvi su na PBZ uspjeli pojesti nalog na bidu od 100 komada na 813… još malo pa se neće moći ni van. [shocked]
Ima toga još… Đoni je pjevao: "Ili je nemir, ili je strast, ima tog ovdje i suviše…"

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Svi misle da ce se odbit od dna na 3250 ali da ne bi bilo da de ispod 3250 znam da ne mirise na dobro ali vidit cemo gdje cemo sutra



U ponedjeljak možda, ili sutra ako svijet završi u zelenom, a za sada neko su u crvenom pa stoga relax and go drink bear [thumbsup]

ma, okrenut će to još danas…možda ne u zeleno, ali vratit će u nulu…
[/quote]
Da bar,
ali pogledaj malo svijet oko nas, nismo mi niti tako loši kako se vama to čini

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kupujte i spasite fondove u propadanju !!!

mi konstantno padamo mjesecima…a pričate o odbijancu di…do 3300 pa onda opet dole mjesecima …ne miriše ovo na dobro kao da su nas svi napustili i fondovi i strani investirori baš svi…ostali mi sitna buranija [thumbsup] iliti igrači malo jači koji gledaju fundamente i bolinger [lol]

živjeli!!!

Ameri potonuli a ljetos smo se smijali svi pa i JA onoj skotskoj banci kad je rekla —-na jesen ce biti KRAH svjetske berze pa nij vrag da ce im se to i ostvarit [angry]

Dali mi to padamo što pada nafta ili je neki drugi razlog ove pljačke može li tko reći

New Report

Close