Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel se meni čini ili podrška postoji na ovim jadnim razinama, barem na nekim dionicama 🙂 🙁

Cookie Monster

Sve mi se čini da će to biti double bottom na 3200 Crobexa.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


jel se meni čini ili podrška postoji na ovim jadnim razinama, barem na nekim dionicama 🙂 🙁

nema podrske jos bar 100 bodova jer se nema kesa a ako ce se kupovat eeeeeee onda ce se jeftino kupovat



moj komnetar je i dalje: [lol]
ali ne zato sto sam tvrdoglav….
vidjeti ces da su te izjave za: " [lol] "
[/quote]
Kolega, bez najmere za svadjom uopce ne sumnjam kako ce doci do preuzimanja. Poanta je kako mozda nece doci u prvom krugu , a to bi znacio pad burze. Veci ili manji pad nebitno. Pitao sam jer smatram kako ce se nasa burza oporaviti tek kad se oslobode novci od Ine. Dakle ja ne vejrujem slijepo u rast burze sto je vas dosta sad kostalo.
Obzirom kako nisam u dionicama i da se odigralo ono sto nitko nije hio priznati da je moguce, mislim da se meni ne mozes smijati.



P/E puta P/BV ne više od deset.To je moje geslo.I strpljenja.

Evo stotka.
Jesi napravio analizu o firmama sa dobrom FA ? Tnpl,Adrs,Jdpl,Frnk, IPkk?

[/quote]
Tebi je očito puno P/E puta P/BV =deset,previše.Potpuno si u pravu.Trenutnoo lovim ne više od 5/pet/.Ne zaboravi PTKM.A i ATPL je izvrsna.A što fali LPLH.A ja sam samo u jednoj,sa cijelim
portfeljom.P/E puta P/BV nije više do 4.Mislim da je to dobar favorit.
Ti si siguran pobjednik.Matematika/razum/ti je jaka strana,maksimalno je koristiš,a čak i TA ti nije
bauk.Sve su to preduvjeti da bi sada opstali ,a u budućnosti dobro zaradili.

Gdje se mogu vidjeti strana ulaganja u HR?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Gdje se mogu vidjeti strana ulaganja u HR?

http://www.hnb.hr/statistika/hstatistika.htm?tsfsg=fa5b7c8717c7929f5a9e6b798a3634cd

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


evo podataka o imovini mirovinaca… imaju jedno 1,9milijardi u depozitima i cashu…

http://www.hanfa.hr/uploads/stat/31720080911080959.xls [thumbsup]

Lijepo mirovinci našim novcem spašavaju, zadnja tri mjeseca, tržište od totalnog rasula. [thumbsup]



Gdje se mogu vidjeti strana ulaganja u HR?

http://www.hnb.hr/statistika/hstatistika.htm?tsfsg=fa5b7c8717c7929f5a9e6b798a3634cd

[/quote]

zahvaljujem [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Gdje se mogu vidjeti strana ulaganja u HR?

ah najbolje se okrenite oko Vas i svugdje cete ih vidjeti
pocnite od neonskih reklama pa krenite dalje,npr.do polica u marketima osnovnih potrepstina pa pogledajte racun od svog bliznjeg koji je u minusu i kad mu zveknu lihvarsku kamatu,pa predlazem da se opet malo vratite na burzu i pogledate cijenu ine,pa ak Vam bude lose kupite si koji ljek u plivii kad se smirite odite na more autocestom kroz koju su tunel gradili neki nasi zeme u suradnji za talijanima pa se setite kakve penale moramo platiti i onda Vam predlazem da sjednete u splitsku marinu i pogledate stvarno lijepe jahte
ugodan provod
pofuk

na belju cca 350 kom na kupnji. nikad manje naloga

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

pofuk, pofuk, dajte se uozbiljite [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close