Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

32. Vjeko (web redakcija)

Nemoj zezati on je iz redakcije?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

citam danas novine i vidi vraga…
pocelo se pisati o HTu….
kazu da ima malo manje od 7 milijardi kuna na racunu u CASH-R-Au….
sto ce s time npraviti?
ajmo prognozirati- kladim se da ce se o raspodjeli tog novca intenzivno poceti suskati malo prije dodjele dodatnih dionica malim dionicarima. dakle, prije 06.10.!
[thumbsup]

Stagnacija danas opet…neeeeee [lol]
Dok se ne razriješi INA.

danas i sutra vrjeme padavina tek iduci tjedan razvedravanje i stabilizacija

INGR-a u +2,5%, sa jednom dionicom. Kao ide to gore.
Koji igrači. [lol]

Kupujte dioničari, spasite fondove u prevrtanju, molim vas !

Nije stagnacija nego potop. Vracamo se na razine od prije 6 mjeseci kada smo masovno tonuli. Sad i margini pucaju! Ne izgleda dobro uopce- ATPL 2150kn, IGH 8900kn, KOEI 586,01kn.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Nije bila Ivana7. Nažalost. Bio je i janlana. Također su bili i Blueman i Conan Obri (oni su došli naknadno). Jedino nije bio Plavi. On se izvukao mada je on jedan od začetnika ideje. Ajde plavi sad ti otvori temu i organiziraj druženje. Skoro će godina dana od prvog družnja.
Trebamo se ugledati na hajdukovce, oni se druže non stop.


P/E puta P/BV ne više od deset.To je moje geslo.I strpljenja.

Evo stotka.
Jesi napravio analizu o firmama sa dobrom FA ? Tnpl,Adrs,Jdpl,Frnk, IPkk?



Kako sam i jučer rekao, i u novinama danas kažu da su otišli ili odlaze i zadnji paničari. Dobro je to! A uostalom, i od onog društva koje se skupilo u "Didinom sanu" nije puno likova ostalo; znam za neke nickove koji su odavno napustili Burzu, a tamo su se hvalili na sva zvona.
Kolo sreće se okreće! [tongue]

Koliko ja znam, većina je i dalje ovdje, evo ti popis pa vidi, a pretpostavljam da se neki kriju i pod drugim nickovima!
……..
4. Mreich
……..
.[/quote]

Siguran sam da je bio previd.
A čovjek je stvarno bio legenda.Baš mi fali malo njegovog zdravog razuma.




Kako sam i jučer rekao, i u novinama danas kažu da su otišli ili odlaze i zadnji paničari. Dobro je to! A uostalom, i od onog društva koje se skupilo u "Didinom sanu" nije puno likova ostalo; znam za neke nickove koji su odavno napustili Burzu, a tamo su se hvalili na sva zvona.
Kolo sreće se okreće! [tongue]

Koliko ja znam, većina je i dalje ovdje, evo ti popis pa vidi, a pretpostavljam da se neki kriju i pod drugim nickovima!
……..
4. Mreich
……..
.[/quote]

Siguran sam da je bio previd.
A čovjek je stvarno bio legenda.Baš mi fali malo njegovog zdravog razuma.
[/quote]

Nije previd. Bio je covjek na tom druzenju.


32. Vjeko (web redakcija)

Nemoj zezati on je iz redakcije?

je, i kaže da ne ulaže u dionice, ne vjerujem mu.

evo podataka o imovini mirovinaca… imaju jedno 1,9milijardi u depozitima i cashu…

http://www.hanfa.hr/uploads/stat/31720080911080959.xls [thumbsup]

New Report

Close