Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

postat cu RUS http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=97fef634-5975-4e6b-90d1-2e69ccaff9ec&ref=lastadd

Šta mislite jel če nešto značiti ova vijest na cijenu dionice

http://www.poslovni.hr/92061.aspx

(možda padne [smiley])

Ajde, nešto su mi se smilili i prodali mi poneke dionice… zašto mi žene, uvijek dernjavom nešto postižemo, čak i na burzi…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

moram intervnirati jer se brinem za psihičko zdravlje na forumu pa ću pokušati biti protuteža…ajde de se malo "skulirajte"….i nije sve tako strasno, postavite svoje naloge, pedebljajte pozicije i lijepo pozovite u sjećanje onaj osjećaj kad se zemlja trese od stampeda…(prati link)

de se malo opustite – sve su to virtualne vrijednosti (u ovom trenutku mi je apsolutno svejedno dal’ je nesto na 600 ili 900 jer ionako ne bih nigdje to micao)…

jel se vi više ne želite zabavljati ovdje ili što? stalno se nešto kuka iz dana u dan…u roku od nekoliko sati 5 stranica kuknjave i plača kao da nemate što jesti i da vam je to zadnja crkavica i da sutra ćete biti gladni…jel’ ste investitori ili što?
otvaraju se prilike za dobit…(kad je sve bilo HIGH, Crobex 5500 – kako sam si maštao da mi je ulovite ovakvu neku priliku)…
ako ste uložili novac iz kredita ili vam je to za jutarnji gablec ili ste djetetu razročili štednju pa da biste kupovali "hartije" – vas ne žalim – lakomost je ružna osobina i smrtni grijeh, te jedan od izvora osobnog nezadovoljstva…

i na kraju ono što uvijek poručim adolescentima (savjet koji zlata vrijedi):

poslije hebanja nema kajanja…(stoga, prije nego što uletiš – razmisli),

drugi savjet je – koristite kremu za sunčanje…

lijepi pozdravi i laganini u šetnjicu…

In spe...

Ovo je potpuna propast

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Margin callovi se danas aktivirali, Ledo, Ingra ADPL. itd..
ccc…

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


postat cu RUS http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=97fef634-5975-4e6b-90d1-2e69ccaff9ec&ref=lastadd

A možda je i naša Vlada intervenirala …?
i vratila cijene na od prije cca god.dana [sad]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Je obavezno kak da ne, bas ima budala danas koji jos uvijek kupuju dionice na kredit !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Mislim da je malo budala ostalo u marginu i da to neće imati utjecaja ovaj put na pad.

sanja

Ja mislim da je onovni razlog zašto naše dionice padaju više od "susjednih" taj što su brokeri u investicijskim fondovima mladi šmrkavci koji se igraju sa dionicama bez dovoljno iskustva na burzi i sa tuđim novcima.Da ulože svoju plaću pa da sve "popuše" malo bi razmislili.

Mic po mic i većina dionica se vraća prema razini od 14.4… Neke brže, neke sporije. A neke su to već debelo prestigle.
Ako hitno ne iskrsne neka dobra vijest oko Ine onda smo naježili [sad]

Ovaj pad nije slučajan.Ovo je očigledno iskordinirano i pitam se tko nadgleda Samodola i Hanfu?
mrak je gadna stvar…..

New Report

Close