Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[/quote]
…spasite fondove….. [lol]
[/quote]

Ne pitaj što fondovi mogu učiniti za tebe,
nego što ti možeš učiniti za fondove
[tongue]
[/quote]

Dobra.


1.892,89 33 13:51:07
1.890,00 1000 13:27:02
1.870,00 4 13:24:24

samo jedan izvadak iz danasnjeg trgovanja na ulpl
toliko o tome da se nema para

zato ce neki voziti jugica 45 iz 87 a netko amg merđu

u kojoj si ti grupi?

a ako vozis jaguara…
u kojoj je grupi Jagy?


@debeljko

stari, kaj se dela?
idemo li dole ili gore?
koliko jos ono dana imam za oporavak burze?
[lol]

Neznam al meni se čini da nema onog klasičnog odbijanca nego se postavljadu
i dalje niže i kupe sve sa većim nalozima a mi mali bi valjda trebali skidat sa aska…..
i sad si mislim kaj ako se samo maknu kad vide da nema veće prodaje….ustvari odo ja
na tekmu ….


Što prije nek ugase sve fondove ! Što prije! Ljudi panično podižu prepolovljenu ušteđevinu, a oni trljaju ruke, osnivaju nove fondove i počinju " ŽIVOT ISPOČETKA ? ! "

Ispada po ovome da smo na dnu tj.grebemo po dnu.Sa novim fondovima u nove pobjede [cool]

@miami
a kaj se cudis?
sve je bilo jako ocito.
malo je gadljivo to kaj rade , ali ono kaj je bitno malima je da ne padaju na fore panike…
emocije nemaju sto traziti kad su dionice u pitanju.
sve ce doci na svoje , ponavljam, imamo dobre temelje!

a ako vozis jaguara…
u kojoj je grupi Jagy?


@debeljko

stari, kaj se dela?
idemo li dole ili gore?
koliko jos ono dana imam za oporavak burze?
[lol]

Bute se odbili malo gore do kraja tjedna, ne bu za sada sve tako crno. Lijepo ste izmamili pametne investitore, koji su danas upucali 50 milja koje misle povući s 2-3% dobiti u idućih par dana. To je za njihove privatne đepove (jedino ne znam kakvi su to javni đepovi [lol]) miljica i pol čistoga. Ovo je ipak tek treći val, on će vas zacementirati na 3400 pa spread prema dolje. Naime, problem je u tome što se HANFA svojski trudi da se ne vidi prava situacija, izuzmi INU i crobexa i već smo blizu 3000, a koliko su one međedine prognozirale prije godinu dana? 2800?

Sta je ovo dok sam ispratio pivu IGH 600kom protrgovano a sve kao nema love

Ništa kolega,
počinju pripreme za tekmu.
hehehe
odo ja u grad a vi se tu topite i nadajte se da ćemo rasti…nalozi su postavljeni i čekaju na -5%..

lp i navijajte danas…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kako rusi vrlo jednostavno rješavaju problem pada dionica.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=97fef634-5975-4e6b-90d1-2e69ccaff9ec&ref=lastadd

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


1.892,89 33 13:51:07
1.890,00 1000 13:27:02
1.870,00 4 13:24:24

samo jedan izvadak iz danasnjeg trgovanja na ulpl
toliko o tome da se nema para

Normalno da se ima para, pa tko je prodavao na Crobiju od 5500 sad ima i vise nego dovoljno za sve sto pozeli. Samo oni nece dignuti Crobex, već će čekati jadnike izbrisane memorije koji će od njih kupiti po duplo vecim cijenama. Pitanje oporavka crobexa je pitanje brzine amnezije ‘rvata!


a ako vozis jaguara…
u kojoj je grupi Jagy?


@debeljko

stari, kaj se dela?
idemo li dole ili gore?
koliko jos ono dana imam za oporavak burze?
[lol]

Bute se odbili malo gore do kraja tjedna, ne bu za sada sve tako crno. Lijepo ste izmamili pametne investitore, koji su danas upucali 50 milja koje misle povući s 2-3% dobiti u idućih par dana. To je za njihove privatne đepove (jedino ne znam kakvi su to javni đepovi [lol]) miljica i pol čistoga. Ovo je ipak tek treći val, on će vas zacementirati na 3400 pa spread prema dolje. Naime, problem je u tome što se HANFA svojski trudi da se ne vidi prava situacija, izuzmi INU i crobexa i već smo blizu 3000, a koliko su one međedine prognozirale prije godinu dana? 2800?
[/quote]

a sto ce biti kad nafta sukne ispod 100?
a jesi citao business danas? ono o INI?
[lol]



1.892,89 33 13:51:07
1.890,00 1000 13:27:02
1.870,00 4 13:24:24

samo jedan izvadak iz danasnjeg trgovanja na ulpl
toliko o tome da se nema para

Normalno da se ima para, pa tko je prodavao na Crobiju od 5500 sad ima i vise nego dovoljno za sve sto pozeli. Samo oni nece dignuti Crobex, već će čekati jadnike izbrisane memorije koji će od njih kupiti po duplo vecim cijenama. Pitanje oporavka crobexa je pitanje brzine amnezije ‘rvata!
[/quote]

tocno.
plus, ne zaboravi krupni kapital koji je izlazio na nafti kod 146.

New Report

Close