Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Al nas masakriraju…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ovo već govorimo 10 mjeseci ,da sam bar bio paničar danas bi bio truli bogataš

Izgleda da je Ina pri kraju haha, a da tu lovu iz Ine upucaju negdje drugdje ruše sve drugo izgleda da nam nominala ne gine !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Naši velefondovi na čelu sa novom generacijom mladih bahatih menađerčića shvatili su burzu kao legalan način pljačke i potkradanja građana RH koji su ako su počeli INVESTIRATI prije godinu dana izgubili 50-80 % uloženog novca, nevidim drugi razlog zašto bi još uvijek cvrljili u ovoj žabokrečini, firme i banke nam posluju odlično plus sredila se situacija i u svijetu…

Oče neko iz Vlade, Hanfe ili Burze reagirat ili im je dano da se iživljavaju dok sve cijene ne dođu na nominalu a građani ne izgube sav INVESTIRAN novac!!???

ko im kriv!?

a da si sve dobro napiso jesi!

ali opet, ko im kriv skupa samnom!?

mene će bar dobra dividenda izvuć djelomično!


Čini mi se da sad izlaze i zadnji paničari, a ne samo fondovi zbog isplate udjelničara.
To je u neku ruku i dobro, ostat će samo čvrste ruke i strpljivi.
Tako je valjda moralo biti kad su kola krenula nizbrdo bez kočnice. A, da – ručnu su povukli (bosanski grb), ali nije pomoglo. [bye]

Misliš li da smo na dnu ?
Paničari još nisu počeli prodavati toliko.
Ovo je samo uvod. 1. ČIN

Koega nisu to mali paničari, to fondovi skupljaju još što se skupiti da. Panika malih po mojoj procijeni počinje u januaru 2009. [bye]


ovdje samo ina može izvući zse zbog velikog priljeva novca , ništa ovdje više ne može
podignuti tržište na žalost, čisto realno stanje stvari.

Ti si vjerojatno jedan od onih koji je u proljeće 2007. govorio da nas više ništa ne može zaustaviti

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Dobro je, dobro je…

2 sata i 25 milja redovnog prometa, s tim da mi se čini da sada kreće ono pravo. Izgleda da su opet popucali margini te da ćemo konačno početi dostizati toliko željenu likvidnost. A svi znamo što nam onda slijedi.

Drž’ te se junaci!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


ovdje samo ina može izvući zse zbog velikog priljeva novca , ništa ovdje više ne može
podignuti tržište na žalost, čisto realno stanje stvari.
što prije se ina dogodi, to bolje .
ovako jedino dobro postojećim kupcima .

preuveličavate značaj INE, dobar dio novca od INE (od građana) se neće vratiti na burzu. Institucijalni neće svi prodavati.

Puno je više novca nego ovo od INE već spremno što kod mirovinaca, što kod drugih institucijalnih i većih privatnih investitora, samo se trebaju odlučiti na ulazak. INA je samo mali dio svega toga.


Naši velefondovi na čelu sa novom generacijom mladih bahatih menađerčića shvatili su burzu kao legalan način pljačke i potkradanja građana RH koji su ako su počeli INVESTIRATI prije godinu dana izgubili 50-80 % uloženog novca, nevidim drugi razlog zašto bi još uvijek cvrljili u ovoj žabokrečini, firme i banke nam posluju odlično plus sredila se situacija i u svijetu…

Oče neko iz Vlade, Hanfe ili Burze reagirat ili im je dano da se iživljavaju dok sve cijene ne dođu na nominalu a građani ne izgube sav INVESTIRAN novac!!???

Kakve veze ima to sa hanfom, vladom ili burzom? Ne mogu te oni zaštiti od tvoje gluposti.

Ako kupiš zemljište za 1000 eura po m2 i onda kasnije ga ne možeš prodati ni za pola te cijene nije ti kriva vlada. Ljudi su kupovali dionice da nisu znali ništa o tome. Nisu analizirali ni minutu nego su kupovali napamet i sada plaču… njihova kriva poslovna odluka i amen. Pa ne živimo u komunizmu više.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Opasno nam prjeti razina od 3000

Viadukt kupovna 980 kn [lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close