Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@valentine
probaj to objasniti si kao sveopće svjetsko kretanje tržišta kapitala.
pogledaj slovence ; u europi su , imaju sređeno tržište a pali su od početka godine – 40%
klučni faktor u ovom trenutku je strpljenje

hvala kolege…. dakle radi se ipak o najmanje 95% udjela večinskog vlasnika
nego …zna li netko neki dobar link gdje se može promatrati cijena nafte ,
da ga stavim u bookmarks


http://www.cnbc.com/id/15839171/site/14081545/

http://money.cnn.com/data/markets/

pa biraj sto hoces,ja volim ovaj od cnn-a jer imam odmah i US index-e

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

tako je castro..padamo jer padamo, ali padamo jer naši vrli fondovi nemaju love a mirovnici ih teroriziraju….
znate koliko je sati ako zb invest prodaje….nije niti čudno kupovali su ledo u paketima na 20k…i svu lovu ubili nizašto…a sada se spašavaj…još kada pogledam koliko fondova je pri kraju svog poslovanja zlo mi dođe

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

hvala kolege…. dakle radi se ipak o najmanje 95% udjela večinskog vlasnika
nego …zna li netko neki dobar link gdje se može promatrati cijena nafte ,
da ga stavim u bookmarks

http://www.bloomberg.com/index_eu.html

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ključni faktor je strpljenje, to je istina, međutim, meni treba akcije, a ako nešto svakodnevno pada to je akcija na neki način, samo nije ono što ja trebam. Dajte mi adrenalina!!!! Amerika zove, America call!!! Opcije, zašto ne? Ili nešto treće.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ključni faktor je strpljenje, to je istina, međutim, meni treba akcije, a ako nešto svakodnevno pada to je akcija na neki način, samo nije ono što ja trebam. Dajte mi adrenalina!!!! Amerika zove, America call!!! Opcije, zašto ne? Ili nešto treće.

kolega neznam sta da Vam kazem na ovo
nista reci cu samo sto je jednom prilikom rekao jako dobar forumaš,mislim da se zvao valentine
da valentine je rekao da je kljucni faktor strpljenje
pofuk

Opa….odosmo mi na 1500….Tamo nam je i mjesto.Pa onda lijepo od početka.Oni koji se skidaju s burze sad kupuju vlastite dionice po ovim mizernim cijenama,dobra strategija,dobra.Da sam na njihovom mjestu radio bi isto. [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/mol-postao-ponosan-vlasnik-tek-18-dionica-ine/401557.aspx

Malo po malo.
Neka ponude 300 pa će kupiti novih 50 komada [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Istina pofuk, ali nešto drugo sam hio reći.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Crobex na -1,02%.

Ne bu dobro još dugo.
Velikog pada opet nema, a dok se to ne odradi, nema okreta.

VDKT na 1003 kn
INGR na 187 kn, skoro 80% pada.

netko se lijepo ukrc/iskrc na ht

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

pise u PD da nitko ne moze razumijeti domace trziste….
meni se cini da veliki nisu shvatili tko su "opinion makeri" na ovom trzistu.

evo im odgovora: ekipa koja pise po forumu.

uvjerite nas ovdje da ce sve biti u redu i mi cemo dovuci natrag male ulagace (tete, striceve, kumove, prijatelje…)

kako nas uvjeriti:
treba napraviti jednu iscrpnu analizu crobexa sa mogucom formacijom (klin, HS…) bilo sta…
i to onda objaviti svuda.
plus, uzeti u obzir cimbenike:nafta, dolar, dobit komapnija…etc..

ta analiza ce onda postati koletkivna svijet i prema njoj ce se ravnati svi.
drugim rijecima, sve dok debeljko ne vjeruje da slijedi oporavak, nema od nove love nista.
doslovno.

New Report

Close