Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo i burza danas snizila cijene dionica!

Kad može konzum i vindija zašto ne i burza?

Eh Ivo, Ivo, sve ode ukrivo! [cool]


ah nista
trebamo se svi dogovoriti da IDEMO DALJE jer LJUDI SU TIM
pofuk


Što volim ove promjene mišljenja uzrokovanje promjenom odnosa CASH : DIONICE [bye]

Draga Simona, istina je da ljudi mijenjaju mišljenje kao kruške stablo, ali zaboravljaju jednu stvar, previše drukanja na dolje nosi određenu dozu nesigurnosti za sve. Ćao!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nije mi jasno tko danas kupuje kad će sutra moći isto to kupiti za manje para. i tako već ohoho…
vrzino kolo.

broj nezaposlenih u 8 mjesecu 84.000, a predviđanje bloomberga je bilo 75.000 .
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aqO7vRxRSJ_4&refer=home

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Kolega ,Jethro, nemojte se uopce opterecivati takvim stvarima vec prodajte sve svoje dionice sta imate …jer i ovako ce sutra manje vrijedit i odite se bavit nekim tezim poslom…ovdje cemo ostati mi koji nismo svjesni kolko grijesimo i sto vas nismo poslusali.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


nije mi jasno tko danas kupuje kad će sutra moći isto to kupiti za manje para. i tako već ohoho…
vrzino kolo.

Ako mi garantirate da će sutra biti jeftinije možemo dogovoriti posao.Što prođem jeftinije djelimo
fifti fifti,a ako skoći vi nadoknađujete cjelokupni gubitak.Evo vam šanse da zaradite i na padu
dionica.

Zakon spojenih posuda djeluje.Nakon izlaska BDI i pada ATPL ista stvar i na TNPL iako ove dvije firme
nisu ovisne o istim vozarinama .Dapaće često idu i suprotnim smjerovima,kao npr.jučer.


nisam znao da si se preselio preko bare u indian land
do u spik anglese hier majne frend

ima li netko podatak od http://www.hzz.hr
o stanju zaposlenih u prijateljskoj i susjednoj nam rvackoj

Postanite Eu-robovi

Ebiga, malo sam se zanio ipak mi živimo u lijepoj našoj a ne u indian landu.

Sorry.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


nije mi jasno tko danas kupuje kad će sutra moći isto to kupiti za manje para. i tako već ohoho…
vrzino kolo.

Iza petka dolazi subota, neradan dan! I tako već ohoho…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Crobex -1,17% Sve smo dublje i dublje.

Pod predpostavkom da vlada obznani namjeru o javnoj ponudi svojih cca 19%, znači da u tom slučaju bi OMV trebao dati kontra ponudu MOL-u za diste dionice , a onda sa akumuliranim sudjelovati u nadbidavanju za vladin paket,
Jako interesantna pozicija za nas ostale,
što znači da bi sadašnja ponuđena cijena bila povečana i još poslije sigurno plačanje razlike po osnovu javne ponude koja bi sigurno u tom slučaju otišla u nebesa, pod predpostavkom da vlada kada je već odlučila prodat sve isforsira unutar godine dana, a nema razloga zašto nebi

Ako se INA prodaje , osobno mislim da bi realizacija ovakvog scenarija bio najsmisleniji i najlucidniji vladin potez.
Nadam se da imaju toliko pameti (dobro i transparentno za sve.

P.S. inaće osobno uopće ne vidim razloga zašto bi se u današnja ovakva vremena uopće razmišljalo o
prodaji INA-e, a kamoli da se ista ide realizirat. iNA vrijedi puno puno više nego mi svi možemo
i zamisliti!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close