Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



AD Plastik radi dijelove za auta, BMW, Renault, Porsche, Ford.To se posebni super skupi strojevi na kojima je mogućnost pogreške minimalna, a svaka i najmanja se odmah baca.
Stvarno kakvi likovi pišu na ovom forumu.

[lol]
[/quote]

http://www.adplastik.hr/4autoind.htm

Ne znam što je tako smješno…



AD Plastik radi dijelove za auta, BMW, Renault, Porsche, Ford.To se posebni super skupi strojevi na kojima je mogućnost pogreške minimalna, a svaka i najmanja se odmah baca.
Stvarno kakvi likovi pišu na ovom forumu.

[lol]
[/quote]

stvarno, zivko ima pravo.
100% se AD plastik bavi s proizvodnjom dijelova za aute.
ententinis nema pojma.
pitanje za ententinisa: znas li sto proizvodi dioki?
ja znam da ne znas.
[bye] [lol]

Ljudi oprez počelo se na ask stavljat malo veći nalozi i to na dosta dionica…..




AD Plastik radi dijelove za auta, BMW, Renault, Porsche, Ford.To se posebni super skupi strojevi na kojima je mogućnost pogreške minimalna, a svaka i najmanja se odmah baca.
Stvarno kakvi likovi pišu na ovom forumu.

[lol]
[/quote]

http://www.adplastik.hr/4autoind.htm

Ne znam što je tako smješno…

[/quote]
[lol]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!





AD Plastik radi dijelove za auta, BMW, Renault, Porsche, Ford.To se posebni super skupi strojevi na kojima je mogućnost pogreške minimalna, a svaka i najmanja se odmah baca.
Stvarno kakvi likovi pišu na ovom forumu.

[lol]
[/quote]

http://www.adplastik.hr/4autoind.htm

Ne znam što je tako smješno…

[/quote]
[lol]
[/quote]

meni nije smijesno.
nemaju pojma kaj firme delaju ali zato drukaju na pad vec 20 dana.

cuj ovo:
AD plastik proizvodi plasticne posudice i casice….
vic godine!
kreirao : ententinis.
[lol]

[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Evo da imate šta komentirati.
pošto vam već neko vrijeme govorim da nam nominala ne gine,odlučio sam vam to i zorno prikazati.
Napravio sam mali popis dionica koje su ili pale ispod,ili na ili su vrlo blizu nominale.
Uzeo sam samo one koje se koliko toliko trguju, jer da sam uzeo sve ne bi bila dovoljna cijela stranica.

Da… i zato danas, kada se EU i US debelo crvene, na večini dionica se kupuje sa skrivenim nalozima!
Jedino nas značajnije može srušiti neki fond, međutim mali su već nestrpljivi i puni municije te se samo tako nešto se čeka!
Ova korekcija se ispuhala te se samo čeka nekakav okidač da se promjeni trend, možda će to biti INA, likvidacija nekog malog fonda,Obama ili nešto drugo ,očito je da je kraj vrlo blizu!
[/quote]
Iznenađujuće čvrsta prodaja.S obzirom da Evropa pada već treći dan za redom,mislio sam da i mi
idemo značajnije dole.Ne treba likovati,ali izgleda da vlasnici većine fundamentalno jakih dionica
znaju njihovu vrijednost i nisu ih spremni dati nisko.Neke dionice i danas pokazuju nevjerojatnu
stabilnost.Uobičajeno:HT,od građevinara IGH,VDKT,HDEL,INDG ,a i INGR,brodari kao stina:JDPL,
ULPL,LPLH,TNPL jedino malo ATPL zbog velikog broja malih,KOEI odličan,LCDS izvrstan,SNHO
ne može bolje.LKPC i LKRI nema trgovine biće da su došle do dna,banke stabilno ne može niže/uvjek
može niže/.Jedino Todex/bez MLNR I ZTNJ radi preuzimanja/posrće.Lagano se ispuhuju baloni,a
najveća zabluda je da će se nešto vratiti na ATH,jer je to logično.Ono što zarađuje i što ima mali
BV,te mali umnožak P/E puta P/BV /manji od 22,5 ali bolje 5 i niže,a takvih firmi ima/će vrlo brzo
na ATH i preko.
Lagano padamo a ostali puno žešće.izgleda da smo dobro potonuli.Ali ima još prostora za klizanje,a naročito kod dionica koje ne zadovoljavaju onaj famnozni umnožak,jedino ako se očekuje preuzimanje možemo tu malo zažmiriti pa platiti i zeru skuplje.

Nada zadnja umire.




Evo da imate šta komentirati.
pošto vam već neko vrijeme govorim da nam nominala ne gine,odlučio sam vam to i zorno prikazati.
Napravio sam mali popis dionica koje su ili pale ispod,ili na ili su vrlo blizu nominale.
Uzeo sam samo one koje se koliko toliko trguju, jer da sam uzeo sve ne bi bila dovoljna cijela stranica.

Da… i zato danas, kada se EU i US debelo crvene, na večini dionica se kupuje sa skrivenim nalozima!
Jedino nas značajnije može srušiti neki fond, međutim mali su već nestrpljivi i puni municije te se samo tako nešto se čeka!
Ova korekcija se ispuhala te se samo čeka nekakav okidač da se promjeni trend, možda će to biti INA, likvidacija nekog malog fonda,Obama ili nešto drugo ,očito je da je kraj vrlo blizu!
[/quote]
Iznenađujuće čvrsta prodaja.S obzirom da Evropa pada već treći dan za redom,mislio sam da i mi
idemo značajnije dole.Ne treba likovati,ali izgleda da vlasnici većine fundamentalno jakih dionica
znaju njihovu vrijednost i nisu ih spremni dati nisko.Neke dionice i danas pokazuju nevjerojatnu
stabilnost.Uobičajeno:HT,od građevinara IGH,VDKT,HDEL,INDG ,a i INGR,brodari kao stina:JDPL,
ULPL,LPLH,TNPL jedino malo ATPL zbog velikog broja malih,KOEI odličan,LCDS izvrstan,SNHO
ne može bolje.LKPC i LKRI nema trgovine biće da su došle do dna,banke stabilno ne može niže/uvjek
može niže/.Jedino Todex/bez MLNR I ZTNJ radi preuzimanja/posrće.Lagano se ispuhuju baloni,a
najveća zabluda je da će se nešto vratiti na ATH,jer je to logično.Ono što zarađuje i što ima mali
BV,te mali umnožak P/E puta P/BV /manji od 22,5 ali bolje 5 i niže,a takvih firmi ima/će vrlo brzo
na ATH i preko.
Lagano padamo a ostali puno žešće.izgleda da smo dobro potonuli.Ali ima još prostora za klizanje,a naročito kod dionica koje ne zadovoljavaju onaj famnozni umnožak,jedino ako se očekuje preuzimanje možemo tu malo zažmiriti pa platiti i zeru skuplje.

Nada zadnja umire.

[/quote]
ako cemo se drzati ko pijan plota da nada zadnja umire svi cemo pocrkati
pofuk

Evo i burza danas snizila cijene dionica!

Kad može konzum i vindija zašto ne i burza?

Eh Ivo, Ivo, sve ode ukrivo! [cool]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Što volim ove promjene mišljenja uzrokovanje promjenom odnosa CASH : DIONICE [bye]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj



Po uratku ententinisa poštapalica jednog od kolega
"dokapitaliziram te po nominali" zvuči kao grda psovka [smiley]

Samo da napomenem da se dosta dionica koje jednom padnu ispod nominale, nikad više ne vrate iznad.
Zato treba dobro paziti koje dionice kakvih firmi kupujete.
Evo recimo AD Plastik.
Pa tko normalan se ide baviti proizvodnjom plastike kad svi znamo da Kinezi naprave plastičnu zdjelu u veleprodaji je možeš nabaviti za 20 lipa.
Pa ljudi moji dali ste vi bili u zadnje vrijeme na placu i vidjeli pošto se kreću cijene lavora i kadi?
I onda neki odu i kupe njihove dionice i čude se šta su u minusu.Mislim stvarno………
[/quote]

ovo ti nije trebalo [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close