Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vrijeme 11:52, crobex 3457,30, redovni promet 12.243.816,48

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Po uratku ententinisa poštapalica jednog od kolega
"dokapitaliziram te po nominali" zvuči kao grda psovka [smiley]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Može li se priheftati na vrh stranice trenutni crobi i prometi kao što ste to napravili na dionicama, naravno s nekim malim otklonom.

Vjeko?

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Ovo je stvarno postalo tržište da zaspiš od dosade. Nema kupaca, nema prodavača, nema koga da nas probudi. Nitko se više ne čudi, nitko se više ne uzrujava. Nitko više ne viće up, up, nitko više ne viće down, down. Mi smo postigli stanje nirvane, tj. blaženstva i pomirenosti sa svime. Postali smo smireni i mudri shvativši da i tako ne možemo utjecati na ništa. Sada nam još preostaje nada u uskrsnuće. Strpljenje je ključna rijeć. Kršćani čekaju već 2000 god. Pozdrav svima nama strpljivima i vjernicima.

sanja


Može li se priheftati na vrh stranice trenutni crobi i prometi kao što ste to napravili na dionicama, naravno s nekim malim otklonom.

Vjeko?

Nažalost ne.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mislim braćo da će jako skoro doći vrijeme koje se u dioničarskom žargonu naziva :
DAJ ŠTA DAŠ

Odrađeno već u 4mj.


Po uratku ententinisa poštapalica jednog od kolega
"dokapitaliziram te po nominali" zvuči kao grda psovka [smiley]

Samo da napomenem da se dosta dionica koje jednom padnu ispod nominale, nikad više ne vrate iznad.
Zato treba dobro paziti koje dionice kakvih firmi kupujete.
Evo recimo AD Plastik.
Pa tko normalan se ide baviti proizvodnjom plastike kad svi znamo da Kinezi naprave plastičnu zdjelu u veleprodaji je možeš nabaviti za 20 lipa.
Pa ljudi moji dali ste vi bili u zadnje vrijeme na placu i vidjeli pošto se kreću cijene lavora i kadi?
I onda neki odu i kupe njihove dionice i čude se šta su u minusu.Mislim stvarno………

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Mlinka i Žile, ponuda za preuzimanje izašla na ZSE!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Ode DIOKI… U blokadu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

AD Plastik radi dijelove za auta, BMW, Renault, Porsche, Ford.To se posebni super skupi strojevi na kojima je mogućnost pogreške minimalna, a svaka i najmanja se odmah baca.
Stvarno kakvi likovi pišu na ovom forumu.

Imam fantomske dionice


Evo da imate šta komentirati.
pošto vam već neko vrijeme govorim da nam nominala ne gine,odlučio sam vam to i zorno prikazati.
Napravio sam mali popis dionica koje su ili pale ispod,ili na ili su vrlo blizu nominale.
Uzeo sam samo one koje se koliko toliko trguju, jer da sam uzeo sve ne bi bila dovoljna cijela stranica.

Da… i zato danas, kada se EU i US debelo crvene, na večini dionica se kupuje sa skrivenim nalozima!
Jedino nas značajnije može srušiti neki fond, međutim mali su već nestrpljivi i puni municije te se samo tako nešto se čeka!
Ova korekcija se ispuhala te se samo čeka nekakav okidač da se promjeni trend, možda će to biti INA, likvidacija nekog malog fonda,Obama ili nešto drugo ,očito je da je kraj vrlo blizu!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


AD Plastik radi dijelove za auta, BMW, Renault, Porsche, Ford.To se posebni super skupi strojevi na kojima je mogućnost pogreške minimalna, a svaka i najmanja se odmah baca.
Stvarno kakvi likovi pišu na ovom forumu.

[lol]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close