Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dok se mi ovdje raspravljamo o temama koje su uopće ne tiću komentara trgovanja, na burzi nema ništa.
Neće nitko da proda, a kupci strpljivo čekaju.
Pa dajte ljudi malo dinamike, samo da se nešto događa.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

LKPC i DIOKI se lijepo oporavljaju

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

sve se nekako oporavlja

Hvala vipy, MIG, plavi na lijepim riječima… a naročito moderatorima poslovnog naklon do poda što dopuštaju besplatnu reklamu spin-off forum koji će vjerojatno brzo postati komercijalan i bit će pretvoren u pravi i veliki portal pa će svak tko zaželi i ima viška novčeka imati pristup.

Novi brlog postoji uglavnom zato što su stari na PD-u moderatori dvaput zaključavali. Očito je atmosfera na tom topicu bila previše mračnjačka i mnogim bi uzavrila krv pravednika i borca za napredak i dobro dok bi čitali tamo širenje moderne vampirologije i okultizma. Pa je donesena nadasve mudra odluka da se ne uklapa u poslovni model PD-a.

Ljudi koji su osnovali novi brlog imaju svoju politiku koja je prilično nefleksibilna, neki moji sragi prijatelji bi rekli i autokratska. BTW, ja nisam osnivač ali volim pisat tamo, valjda će mi admini dopustiti još neko vrijeme. Kao i uvaženi kolega Sančo, uglavnom drukam ap, ap pa ako prevarim kojeg međeda da mi skine hartije s aska super, a ako ne ništa.

Moram priznati da mi u brlogu najviše fali kolega plavi jer sam tamo jedini koji brani našu zajedničku miljenicu INGR-u i opjevava njezine uspjehe. Probat ću namoliti da mu se da besplatan password.

Što se tiče organiziranog druka međeda na PD-forumu i ja sam protiv toga i mislim da HANFA to treba istražiti i pohapsiti pa da mi koji smo sekundicu zaglavili u dionicama i koji dilamo kvazi-insajderske informacije po javnim forumima možemo lakše dizati burzu i širiti optimizam.

Fuj međedi, fuj sram vas bilo pošten narod prepadat [embarass] [cool]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Kraj priče vezano uz mulitnickove i ostalo. Imate temu Dupli nick na Ležerno pa se tamo razjašnjavajte.

Plavi, Sančo, Vrana i Mig29 stavljeni ste na hlađenje jer zatrpati temu s 5-6 stranica ničega ne priliči nemoderiranim korisnicima.

Ne tiče me tko je počeo, zašto, tko si je branio čast ili kajgod.

Tek od nedjelje ću početi razmišljati kad da vas skinem s moderiranja.

Srdačan pozdrav!

P.S. Moderator ima samo jedan nick

Suricata suricatta


P.S. Moderator ima samo jedan nick

Jesmo li sigurni? [wink]

@medvjed

nema frke, znas da te ja cijenim.
iako mi nisi drag!
nije mi uopce problem reklamirati tvoj forum, sad mi je drago sto imam odrijesene rke da to cinim i dalje.

meni samo smetaju oni koji vrte kapute svaki cas.a takvih ima..i ovdje,ali i kod tebe, kao i podrepnjaka i ulizica.
sjecas se kako smo nekad zajedno komentirali danasnje uvazene clanove tvog foruma, koji su nekad za obojicu bili samo prljavi drukeri.
no, dobro, oni su promijenili kaput, a ti ih prihvatio.
plemenit si!
a tebi jos jednom svaka cast, pokazao si i dokazao i da imas i znanje i intuciju, kao i sposobnost da navuces vodu na svoj mlin.jos se sjecam onog linka sa deficitom, to je bila bomba.

eto..svaka cast i svako dobro!
tebi, ATPL i Obami!

zivio 300 godina!
[kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Kraj priče vezano uz mulitnickove i ostalo. Imate temu Dupli nick na Ležerno pa se tamo razjašnjavajte.

Plavi, Sančo, Vrana i Mig29 stavljeni ste na hlađenje jer zatrpati temu s 5-6 stranica ničega ne priliči nemoderiranim korisnicima.

Ne tiče me tko je počeo, zašto, tko si je branio čast ili kajgod.

Tek od nedjelje ću početi razmišljati kad da vas skinem s moderiranja.

Srdačan pozdrav!

P.S. Moderator ima samo jedan nick

Ne bih htio pogoršavati dodatno situaciju…prijedlog da se postovi onda prebace na ležerno?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nestali veliki nalozi na HT-u , netragom.
Jedan frend mi je rekao zašto se vidi da stranci kupuju ATPL i HT – jer se kupnja ponaša inteligentno, pa to ne mogu biti naši fondovi

@Plavi,

Obrisani su, a odgovor na vaša razmišljanja o Sančovim multinickovima je na temi Dupli nick. Slobodno raspravu nastavite na toj temi jer pretpostavljam da je svekoliko čitateljstvo portala vidjelo vašu raspravu pa se neće nikome trebati dodatno objašnjavati

Pozdrav!

Suricata suricatta


Nestali veliki nalozi na HT-u , netragom.
Jedan frend mi je rekao zašto se vidi da stranci kupuju ATPL i HT – jer se kupnja ponaša inteligentno, pa to ne mogu biti naši fondovi

Yep, smart money.

I'LL BE BACK


LKPC i DIOKI se lijepo oporavljaju

Crobex je na -0,61%
Opet tonemo, na žalost.
3500 Crobex je već daleko iza nas.

New Report

Close