Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Hm… pokusavam kupiti jednu dionicu i malo sam se pripetavao sa konkurentskim nalogom na kupnji (zakljucio sam da je skriveni). Dok je trajalo liparenje broker mi je unutar 2 minute stavljao naloge. Nakon sto sam presao s liparenja na kunarenje broker mi vec 10 minuta nije postavio nalog… Zakljucujte sami…

– urota
[/quote]

Nije urota. Samo male balkanske igrice
[wink]

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.



Hm… pokusavam kupiti jednu dionicu i malo sam se pripetavao sa konkurentskim nalogom na kupnji (zakljucio sam da je skriveni). Dok je trajalo liparenje broker mi je unutar 2 minute stavljao naloge. Nakon sto sam presao s liparenja na kunarenje broker mi vec 10 minuta nije postavio nalog… Zakljucujte sami…

– urota
[/quote]
Mnogo ga ti kompliciraš…
Jadan taj tvoj broker!
[bye]

Nije sve tako sivo.....


HT, stari…HT.
Dobitak financijske godine (2007): 2,471 milijarde kuna (naglasak na milijarde kuna)
[lol] [thumbsup]

Još malo pa smo u 2009. U 2008. će biti dobit manja.
Ne razumijem.

Inače.
CROBEX -0,55%

Jedini pravi druker je SANADER kako čovjek pokreni DIOKI kapa dolje majstore

http://www.biznis.ba//index.php?option=com_content&task=view&id=40654&Itemid=59



HT, stari…HT.
Dobitak financijske godine (2007): 2,471 milijarde kuna (naglasak na milijarde kuna)
[lol] [thumbsup]

Još malo pa smo u 2009. U 2008. će biti dobit manja.
Ne razumijem.

Inače.
CROBEX -0,55%
[/quote]

nema se tu sto razumijeti, sve je jasno.
kompanija radi dobit koja se mjeri u milijardama.
i dobit dijeli dionicarima.
jel to 2,3 milijarde ili 2,4 milijarde nije toliko bitno.
jel sad jasnije?
[bye] [tongue]

kupnja je suzdržana u očekivanju nižih razina cijena
prodaje na ovim razinama nema, što je normalno

mora se priznati da je vrlo efikasno odrađena psihološka priprema rušenja crobexa


kupnja je suzdržana u očekivanju nižih razina cijena
prodaje na ovim razinama nema, što je normalno

mora se priznati da je vrlo efikasno odrađena psihološka priprema rušenja crobexa

hvatanje u mutnom…
nista drugo.
najplasljiviji su prodali a majstori se opet smiju…
hebi ga…

KD Victoria ide sutra na -40% ………… e moji fondići……

Upravo je puštena vjest u SLAVONSKOM BRODU koja će obradovti IGH sa konzorcijem samo da znate svi skupa

Jel neko možda misli na penziju ??????????????
http://seebiz.eu/hr/fondovi/izlet-u-crnu-goru-kapitalni-fond-kosta-dvostruko-smanjene-dobiti,23661.html


KD Victoria ide sutra na -40% ………… e moji fondići……

u kaj su oni ulagali?
badel i petrokemija?
nevjerojatno kakvi fond manageri sjede po fondovima…
nije ni cudo da ekipa vise ne zeli ulagati u fondove kad im se lova ulaze u spekulative dionice tipa dioki, etc…
da su sve sto imaju potrpali u HT danas bi bili cca 10-15% u plusu a ne 40% u minusu.
a samo je trebalo pogledati godisnju dobit komapnija.
[bye]

New Report

Close