Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Niste se dobro pomolili.
Crobex je trenutno -0,30%. Ina se sabija.

Molitva pomaže onda kada:

1. FA ne pomaže
2. TA ne pomaže
3. burza u qurcu
4. nezainteresiranost ulagača
5. nelikvidnost
6. očajni investitori

s obzirom da ispunjavamo svih 6 kriterija, molitva nam jedino preostaje

[pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Donesi nam mnogo svježeg novca na tržište kapitala i podigni vrijedost dionicapuno, puno, jako, jako

[pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Donesi nam mnogo svježeg novca na tržište kapitala i podigni vrijedost dionicapuno, puno, jako, jako

[pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hm… pokusavam kupiti jednu dionicu i malo sam se pripetavao sa konkurentskim nalogom na kupnji (zakljucio sam da je skriveni). Dok je trajalo liparenje broker mi je unutar 2 minute stavljao naloge. Nakon sto sam presao s liparenja na kunarenje broker mi vec 10 minuta nije postavio nalog… Zakljucujte sami…

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.


Donesi nam mnogo svježeg novca na tržište kapitala i podigni vrijedost dionicapuno, puno, jako, jako

[pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]

Dame i gospodo, direktan prijenos iz Međugorja.

Valentine daj se dođi malo moliti na DDJH jer možda jedino to tamo pomogne!!!
Granica od 100 kuna je blizu a onda tko zna!!

i necemo se popeti iznad 3500, nastavljamo s padom ispod donjeg bollingera

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



nafta stalno pada…
evo opet:
Crude Oil Oct 08 114.61 8:37AM ET 0.50 (-0.43%)

cini se da su predvidanja za oporavak u jesen tocna…
mislim da se investitori koji drze dionice dobrih kompanije ne trebaju niti malo zabrinjavati.
[thumbsup]


koje su po tvom misljenju dobre kompanije?
hvala.
[/quote]

HT, stari…HT.
Dobitak financijske godine (2007): 2,471 milijarde kuna (naglasak na milijarde kuna)
[lol] [thumbsup]

mislim da ce nas HT danas predvodit, a poslije 12 tesko da ce biti pozitive
ne vidim dionicu osim vira gdje je kupnja jaca

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Hm… pokusavam kupiti jednu dionicu i malo sam se pripetavao sa konkurentskim nalogom na kupnji (zakljucio sam da je skriveni). Dok je trajalo liparenje broker mi je unutar 2 minute stavljao naloge. Nakon sto sam presao s liparenja na kunarenje broker mi vec 10 minuta nije postavio nalog… Zakljucujte sami…

– urota



Hm… pokusavam kupiti jednu dionicu i malo sam se pripetavao sa konkurentskim nalogom na kupnji (zakljucio sam da je skriveni). Dok je trajalo liparenje broker mi je unutar 2 minute stavljao naloge. Nakon sto sam presao s liparenja na kunarenje broker mi vec 10 minuta nije postavio nalog… Zakljucujte sami…

– urota
[/quote]

ja zakljucujem da nemas dobar sistem trgovanja.
odi u neku brokersku kucu gdje mozes samostalno zadavati naloge…

New Report

Close