Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a na kodtu spektakl, svaki dan po jedan novi nick da nas podsjeti kako kodt napušta burzu! [lol]


a na kodtu spektakl, svaki dan po jedan novi nick da nas podsjeti kako kodt napušta burzu! [lol]

Da, vidio sam, a samo zbog toliko novih nickova koji drukaju dolje, počeo sam proučavat KODT kao potencijalno ulaganje! Ako su ga prodali i nemaju namjeru se više vraćat u tu "propalu investiciju", zašto se toliko trude i troše vrijeme na rasprave s gubitnicima na KODT-u?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Di si opr škrtico stara, kupi ATPL , evo i na bloombergu kažu da se EPS povećao 350%

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=a2O0WNf0ESoA

Evo liste od 14.8. ima naših he he

Ma ja sam ti kao i onaj škot što je molio Boga da dobije na lotu, ali nikako da uplati listić. [lol]
ATPL, dobra firma i kad se odbije financijski utjecaj onoga što su prodali nekakav brod. Uostalom ti znaš bolje od mene o čemu se radi.
Samo ima jedan problem. BDI pada, a masa drhtavih ručica unutra. Od INA-e sve zavisi.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


nafta stalno pada…
evo opet:
Crude Oil Oct 08 114.61 8:37AM ET 0.50 (-0.43%)

cini se da su predvidanja za oporavak u jesen tocna…
mislim da se investitori koji drze dionice dobrih kompanije ne trebaju niti malo zabrinjavati.
[thumbsup]


koje su po tvom misljenju dobre kompanije?
hvala.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Ma nema potrebe za nervozom ali sam pomalo razočaran jer sam bio uvjeren da se OMV baca na glavu unutra ali izgleda da je zamjena dionica gotova svar a to je najgori mogući rasplet za nas male, a što je i najgore,nema svježe love na burzi tako da nam pad sljedi i neminovan je i ne samo zbog INE,
šteta a toliko smo se svi nadali,

hm, ako sam ja dobro shvatio, država mijenja dionice, a ostali će prodavati ako im cijena odgovara …

a državna lova ne bi završila na burzi …

I love the Smell of Profits in the Morning

da sumiramo današnji dan na burzi
redovan promet 39 milijuna
blok promet 45 milijuna
inst. promet 89 milijuna

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Di si opr škrtico stara, kupi ATPL , evo i na bloombergu kažu da se EPS povećao 350%

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=a2O0WNf0ESoA

Evo liste od 14.8. ima naših he he

Ma ja sam ti kao i onaj škot što je molio Boga da dobije na lotu, ali nikako da uplati listić. [lol]
ATPL, dobra firma i kad se odbije financijski utjecaj onoga što su prodali nekakav brod. Uostalom ti znaš bolje od mene o čemu se radi.
Samo ima jedan problem. BDI pada, a masa drhtavih ručica unutra. Od INA-e sve zavisi.
[/quote]

Bdi će ti uskoro ap ap , a dividenda dogodine oko 200 kuna hehe

The Halloween Effect – True or False?

It has been a market bromide for decades: "Sell in May and go away." This piece of market wisdom is sometimes referred to as the Halloween Effect, a strategy for going long on stocks on October 31 and selling the positions on May 1 for a gain. It assumes that, with few exceptions, the November through April period will be more bullish than the May through October period. But is it true?

Actually, it is true. For long stock players (specifically, buy-and-hold investors with an intermediate-term horizon), the end of October is the time to be placing bets. Any long or bullish strategy usually works well in the Nov/Apr time corridor.

[img]http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=30228[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

ima i ona neka šema oko Nove godine …

I love the Smell of Profits in the Morning

ovo ništ ne vrijedi jer kad je nama ljeto, južnoj africi i australiji je zima [lol]


ima i ona neka šema oko Nove godine …

Koja? Ona kad se vrate fond manageri sa skijanja da ćemo ap ap? Ta je dobra samo za shortere. [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



ima i ona neka šema oko Nove godine …

Koja? Ona kad se vrate fond manageri sa skijanja da ćemo ap ap? Ta je dobra samo za shortere. [lol]
[/quote]

a je ti izvor informacija
[embarass]
http://www.callwriter.com/newsletter/halloweeneffect.htm

Santa Claus Rally

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close