Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Puno ovisimo o INI. INA je povezala dva dana rasta možda poveže i sutra treći al dalje
ne vidim nego vjerojatnu stagnaciju pa preokret prema dole, ni meni se ovo niš ne sviđa.
Moje mišljenje…. po meni velika vjerojatnost ostvarenja…


Ovo mi ne miriše na dobro ,na svim likvidnim dionicama je istovar

Jesi li ti na ZSE ili na PALAMA o kakvom ti istovaru pričaš mora da bi ti to odgovaralo

mgma se lipari….jel dotakla dno?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



ps.
gdije nestade Baron?

Javio mu se Dinko, pa je uzeo neke dionice i novi nick. [lol]
[/quote]kad smo kod Dinkosaura, jel tržio šta na "razvijenijim i podcijenjenijim" tržištima?

Uskroro će već fondovi javljat rodjacima kad se treba na bid stavit, tako da te jeftine dionice neće završit u rukama neiskusnih drukera prema dolje, oni će ostat praznih ruku. [cool]

Evo završio mi godišnji pa ne moram po cijeli dan gledati ova mučenja i liparenja, vidim na TK ništa nova, jad i bijeda ali valjda kada dođu novci od INE da ćemo odraditi jedan pošten rast jer će hartija biti puno manje a podcjenjenih dionica je stvarno na pretek tako da čovjek ne zna šta bi prije kupio.

lijep pozdrav svim istinskim forumašima.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Promet se povećava:

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.502,47 -0.27% 201.815.806,16 kn 38.261.797,05 kn 89.180.302,30 kn 74.373.706,81 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Nema se više što rušiti pa su se majstori bacili na ERNT !?

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

nafta stalno pada…
evo opet:
Crude Oil Oct 08 114.61 8:37AM ET 0.50 (-0.43%)

cini se da su predvidanja za oporavak u jesen tocna…
mislim da se investitori koji drze dionice dobrih kompanije ne trebaju niti malo zabrinjavati.
[thumbsup]


Uskroro će već fondovi javljat rodjacima kad se treba na bid stavit, tako da te jeftine dionice neće završit u rukama neiskusnih drukera prema dolje, oni će ostat praznih ruku. [cool]

uz ovakvo stanje jedan dio fondova nema šanse za preživjeti.

zamislite da ste uložili u fond koji upravlja sa 5 milja kapitala. ako im je naknada za upravljanje 3%, to je 150.000 kuna godišnje. Time ne mogu pokriti troškove niti jednog zaposlenika.
Isplaćuju li si oni plaće i od čega?


… a podcjenjenih dionica je stvarno na pretek tako da čovjek ne zna šta bi prije kupio.

I tako od početka godine…
iz dana u dan…
jeftino da jeftinije ne može…
samo kupujete, ne može se pogriješiti…



… a podcjenjenih dionica je stvarno na pretek tako da čovjek ne zna šta bi prije kupio.

I tako od početka godine…
iz dana u dan…
jeftino da jeftinije ne može…
samo kupujete, ne može se pogriješiti…
[/quote]

a ima i ona, izaberi jedan broj sigurno ćeš pogriješiti

New Report

Close