Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moglo bi bit i odbijanca danas…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo nas ispod 3500
3498 bodova.

Primjećujem da je bid na puno dionica poput DDJM, ZVZD, THNK,TNPL, VDKT, IGH, DLKV,..itd, jako slab.
Nema podrške, i ne brani se . Trenutno kažem.
U prvih 5 na bidu, ide se na većini dionica do -10%.
Vidjet ćemo koliko će izdržati bid.
INA je trenutno od 1,25% odletila na -0,33%. Istresanje na INI.
Smrdi mi ovo.

bid se polako topi
cijelo tržište diše na škrge čekajući da vidi koliko se mol spreman iskrcati za inu
sada je vrijeme za postavljanje nebuloznih cijena na bidu
kao što je mare to naumila (ili već realizirala) na… atgr?
nagađam
kako sada stoje stvari, nije to tako blesava ideja
nikad se ne zna kad će netko zacvikati i prodati
samo da više ne proživljava agoniju svakodnevnog gledanja u minuse
ja odo na poduži go od burze
dosadilo mi ovo drž ne daj od strane market makera
kako sam bespomoćna, mogu jedino reći
ma ko vas šiša
pozdrav i puse svima

free tibet

Crobex: 3488.06

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Ne treba nasjedati… opet mini korekcija… ali ipak mi se čini da skoro svaki dan selektivno jedna ili dvije dionice idu do dna dna, evo DDJH i PBZ neki dan, danas ZVZD, i tak’…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ne treba nasjedati… opet mini korekcija… ali ipak mi se čini da skoro svaki dan selektivno jedna ili dvije dionice idu do dna dna, evo DDJH i PBZ neki dan, danas ZVZD, i tak’…

Definiraj mini korekciju ?

Kad nešto raste na malom prometu, onda se kaze bull trap, a što su ovi padovi na malom prometu.
Evo juce na KODT, samo se neko istrpao po 2200, nije niti testirao da li ce ga netko pokupiti na asku na 2400, gapovi su ogromni.

što je ovo sa tnsa [shocked] prva kupnja na 4.100 kn

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Ne treba nasjedati… opet mini korekcija… ali ipak mi se čini da skoro svaki dan selektivno jedna ili dvije dionice idu do dna dna, evo DDJH i PBZ neki dan, danas ZVZD, i tak’…

koja dosada na trzistu…
[yawn]
hoce li se ista zanimljivo dogoditi ?
trgovanje dionicama bi trebalo dizati adrenalin, a ovdje kod nas je to tako dosadno da bi mogao zaspati…
sad smo kao u fazi korekcije koja ce ici do 3490…
nevjerojatna dosada….
[yawn]

ostro je krenulo…sad je malo zatisje…ma prezivili smo i gore….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

prvi napad odbijen od malih…..nece da prodaju jeftino… [thumbsup] sad dogovor kako dalje pa da vidimo sto sad pripremaju….prerano za odbijanac… [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kad nešto raste na malom prometu, onda se kaze bull trap, a što su ovi padovi na malom prometu.
Evo juce na KODT, samo se neko istrpao po 2200, nije niti testirao da li ce ga netko pokupiti na asku na 2400, gapovi su ogromni.

to je onda bear trap!
na nasem trzistu je ostalo jako malo bearova jer su se svi odavno istresli i zbrisali…
to fondovi jedan drugog cimaju…
[lol]

New Report

Close