Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jasno da fondovi prodaju, i počeli su čim je došla obavijest o odgodi INE, ne znam jedino od koga će kupovat niže.


Jasno da fondovi prodaju, i počeli su čim je došla obavijest o odgodi INE, ne znam jedino od koga će kupovat niže.

Crobex je -0,30%, i vidimo da je promet veći nego prošli tjedan, povećeva se.
Tako da ipak mogu kupovati niže.
Pitati se treba kome će prodavati.

Imaš pravo Teddy, nema smirivanja ove kataklizme dok god ima bida. Tek kad svi počnu vikati Gdje je bid, gdje je bid, tek onda smo na dnu.

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu

Iskrcavanje na TNPL. 10 milj kuna.

Crobex -0,40%. Uk promet 20 milijuna kuna.

Tuku naši, al’ tuku i partizani.
Likvidnost mala, a mi tonemo. Hoćemo li probiti 3500?

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=25fe350d-e950-48c4-a44e-e3ccfe239dc0&open=four

nismo sam mi prošvikali

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Iskrcavanje na TNPL. 10 milj kuna.

Treba isplaćivati udjele.
[huh]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]



Iskrcavanje na TNPL. 10 milj kuna.

Treba isplaćivati udjele.
[huh]
[/quote]

Akad baron nije bio u pravu? Samo ga je trebalo ozbilnije shvatiti.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

moliti ču da mi se odgovori na jedno pitanje..
što se dogodi osobi koja je zadala nalog na kupnji koji je daleko ispod dozvoljene cijene..kod zadavanja tog naloga dobila sam upozorenje ali svejedno sam ga zadala..snosim li kakve konsekvence ako dionica ode u blokadu zbog toga?
hvala na odgovoru

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Prema najnovijim podacima pada udio stambenih kredita u kreditiranju a povećava se udio gotovinskih kredita (gdje je najveća kamata u EU) a na istom nivou je udio kredita i leasinga za automobile. Poanta je, zašto bi se razvijao HR građevinski sektor (koji vuče ostatak privrede) a ne bi europska automobilska industrija i potrošnja uvezenih roba. Prema ovome bi se dalo zaključiti koji je lobi imao prste u donošenju onog pravilnika o građenju od proljeća. Što onda očekivati od TK i tvrtki. [bye]

Moram priznati da mi se situacija ne sviđa niti malo,
još se nisam oporavio od znatnih gubitaka i sve sam mislio i čekao da jesen dodje i konačan oporavak ali sada ne samo da nema oporavka nego li je veoma izvjesan jos pad i što je najgore,svi ga i očekuju i prihvačaju kao nešto normalno,
sad je oporavak pomaknut na sljedeću jesen,znaći godinu dana neizvjesnosti,
INA mi je bila izdanica ali izgleda ništa od spektakla,
pozdrav svima

ne pratim baš, al ak svi očekuju opet pad pa to je odlična vijest! [lol]

New Report

Close