Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel se ovo opet sprema iskrcaj na Tankerskoj

Ja ovo naravno ne smijem, ne dopuštaju mi brokeri.
Top bid
CIJENA KOLIČINA
1.426,00 10
1.425,02 10
1.400,00 5
1.366,02 1
1.362,00 36
1.306,01 1
1.306,00 7
1.201,00 15
1.000,00 8
1,00 kn 20

Opet fondovi ruše Grobljeks.

Evo nas u minusu.
-0,07%, s obzirom da smo maloprije bili na +0,32%
Ruši se ATPL.

Bojim se da odosmo i danas u debeli minus.
Pa dokle tako?


Opet fondovi ruše Grobljeks.

Prvi puta u zadnja 3 mj . je ispao iz Bollingera i nema se namjeru danas vratiti unutra .Trenutno 3526 i -0,07 %.


Bojim se da odosmo i danas u debeli minus.
Pa dokle tako?

Do 30% ispod nominale.



Bojim se da odosmo i danas u debeli minus.
Pa dokle tako?

Do 30% ispod nominale.

[/quote]
pa ne bas toliko, HT obrana popustila, ako atlanska pukne bice grdo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Opet fondovi ruše Grobljeks.

Fondovi su svoje završili. Oni više nemaju snage ni za gore ni za dole. A ono keša što imaju
vrte vjerojatno vani na drugim burzama. Crobex su otpisali već prije koji mjesec.
A onaj iskrcaj na 3000-2900 na Ini je zadnje što su isisali sa ovog tržišta.
Ostali smo samo mi mali i kako kome pukne živac tako proda i malo po malo svaki dan pola posto dolje.




Bojim se da odosmo i danas u debeli minus.
Pa dokle tako?

Do 30% ispod nominale.

[/quote]
pa ne bas toliko, HT obrana popustila, ako atlanska pukne bice grdo
[/quote]

…još nas Ina drži…bit će dobro ako i ona ne pukne…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...



Opet fondovi ruše Grobljeks.

Fondovi su svoje završili. Oni više nemaju snage ni za gore ni za dole. A ono keša što imaju
vrte vjerojatno vani na drugim burzama. Crobex su otpisali već prije koji mjesec.
A onaj iskrcaj na 3000-2900 na Ini je zadnje što su isisali sa ovog tržišta.
Ostali smo samo mi mali i kako kome pukne živac tako proda i malo po malo svaki dan pola posto dolje.
[/quote]

Imaja snage za dole,jer kako im dolaze isplate moraju prodavati.PTKM je primjer.Mislim i TNPL.
I ADRS je na udaru.Drže se jedino dionice u kojima su jaki fondovi banaka.One povremeno kupuju na prodaji/brane/.

Snage imaju banke.One su pune novaca,ali ne žele dizati tržište dok se lagano ne nakrcaju i to što
niže.Naši mali fondovi su u bjegu pred organiziranim neprijateljem koji ih želi uništiti,a to je
sprega banaka i njihovih otvorenih,zatvorenih,mirovinskih i ostalih fondova.

Za sada su jedini igrači koji povremeno nešto protrguju mi mali.Inaće su ti mali prije bili važan
segment,ali i oni su opećeni pa su oprezni.


Opet fondovi ruše Grobljeks.

Fondovi su svoje završili. Oni više nemaju snage ni za gore ni za dole. A ono keša što imaju
vrte vjerojatno vani na drugim burzama. Crobex su otpisali već prije koji mjesec.
A onaj iskrcaj na 3000-2900 na Ini je zadnje što su isisali sa ovog tržišta.
Ostali smo samo mi mali i kako kome pukne živac tako proda i malo po malo svaki dan pola posto dolje.
[/quote]


Opet fondovi ruše Grobljeks.

Fondovi su svoje završili. Oni više nemaju snage ni za gore ni za dole. A ono keša što imaju
vrte vjerojatno vani na drugim burzama. Crobex su otpisali već prije koji mjesec.
A onaj iskrcaj na 3000-2900 na Ini je zadnje što su isisali sa ovog tržišta.
Ostali smo samo mi mali i kako kome pukne živac tako proda i malo po malo svaki dan pola posto dolje.
[/quote]

RiB deviza današnjeg dana.. sutra je kasno…

voit Ime munaa, Alien

New Report

Close