Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je u petak poništena trans. na Viru , gdije je onda nestala kupnja?

Top bid
CIJENA KOLIČINA
701,00 30
700,00 20
500,00 20
462,00 35
350,00 100

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Od Dalekog istoka do Evrope sve u zelenom.
To ne znaći da i to nas čeka.
Cijeli petak su nas šišali ,bez obzira na svijet.Tek na kraju dana "kupovinama" podigli se iz cjelodevnog minusa u pozitivu.Podvala.
Prosječne cijene trgovanja/startna cijena za mostisch/ su niže od završnih/startna cijena za ZSE/i
vjerovatno ćemo krenuti sa zelenim mostischem i crvenim Crobexom.

Mislim da bi se u toku dana mogli biti barem na pozitivnoj nuli.

Naravno ako veliki nisu odlučili drukćije!


Od Dalekog istoka do Evrope sve u zelenom.
To ne znaći da i to nas čeka.
Cijeli petak su nas šišali ,bez obzira na svijet.Tek na kraju dana "kupovinama" podigli se iz cjelodevnog minusa u pozitivu.Podvala.
Prosječne cijene trgovanja/startna cijena za mostisch/ su niže od završnih/startna cijena za ZSE/i
vjerovatno ćemo krenuti sa zelenim mostischem i crvenim Crobexom.

Mislim da bi se u toku dana mogli biti barem na pozitivnoj nuli.

Naravno ako veliki nisu odlučili drukćije!

Europa u crvenom, kolega. Vi ne bi smjeli voziti automobil.
Vaš link

Hehe, kako je trenutno stanje u Europi, lako je donesti zaključak gdje ćemo mi opet danas!!
Čik pogodi???

Padaju naftne kompanije, neka [cool]


Od Dalekog istoka do Evrope sve u zelenom.
To ne znaći da i to nas čeka.
Cijeli petak su nas šišali ,bez obzira na svijet.Tek na kraju dana "kupovinama" podigli se iz cjelodevnog minusa u pozitivu.Podvala.
Prosječne cijene trgovanja/startna cijena za mostisch/ su niže od završnih/startna cijena za ZSE/i
vjerovatno ćemo krenuti sa zelenim mostischem i crvenim Crobexom.

Mislim da bi se u toku dana mogli biti barem na pozitivnoj nuli.

Naravno ako veliki nisu odlučili drukćije!


Pa baš si lopina. U Europi sve što je otvoreno je crveno .

@primus

teško je pogoditi, jer su svi izgleda zbunjeni, na ATPL naprimjer miču se nalozi s kupnje, ali i s prodaje, tako da te sto komada vodi u minus ili plus od 5%

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj



@primus

teško je pogoditi, jer su svi izgleda zbunjeni, na ATPL naprimjer miču se nalozi s kupnje, ali i s prodaje, tako da te sto komada vodi u minus ili plus od 5%

Trenutno 100 kom po asku vodi samo u +1%, jer je došao nalog od 124 kom prvi na asku.

evo i priloga

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

E bojim se da je taj odredio pravac [angry]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

a evo i obnovljenog kojeg je medo prvi vidio

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Katastrofa od otvaranja. Ne idemo mi nikamo sa takvim prometom. Ni gore ni dole.
Crobex je umro – samo ravna crta.
Možda bi nas spasilo da se brokeri sjete uvesti shortanje. Malo bi dobili na dinamici.
Ovako ništa. Nitko ne kupuje jer sve miruje a shortat ne možeš jer toga nema kod nas.

New Report

Close