Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ali možda hoče moju Ingru ( koje srećom imam 7 puta više od Varteksa ). Sa im je prilika smanjiti ulaz. Ne tako udarnički su kupovali po 60 000 kuna, i poslije puno između 50 – 60 000. Treba opravdati neke stvari u životu. Pa tako i to. A najmanji priobelm je to kupiti sada , rezultati najbilji na HR burzi

[yawn] [yawn] ATPL.. [cool]

I'LL BE BACK



Ali možda hoče moju Ingru ( koje srećom imam 7 puta više od Varteksa ). Sa im je prilika smanjiti ulaz. Ne tako udarnički su kupovali po 60 000 kuna, i poslije puno između 50 – 60 000. Treba opravdati neke stvari u životu. Pa tako i to. A najmanji priobelm je to kupiti sada , rezultati najbilji na HR burzi

[yawn] [yawn] ATPL.. [cool]

[/quote]

ADPL [thumbsup] [cool] [thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"




Ali možda hoče moju Ingru ( koje srećom imam 7 puta više od Varteksa ). Sa im je prilika smanjiti ulaz. Ne tako udarnički su kupovali po 60 000 kuna, i poslije puno između 50 – 60 000. Treba opravdati neke stvari u životu. Pa tako i to. A najmanji priobelm je to kupiti sada , rezultati najbilji na HR burzi

[yawn] [yawn] ATPL.. [cool]

[/quote]

ADPL [thumbsup] [cool] [thumbsup]
[/quote]

iNDG [thumbsup] [tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning

Pozdrav svima, u ponedjeljak nastupajte žustro, kao u dobra stara vremena… zaboravite prepirke,
naoružajte se znanjem..i igrajte pošteno. Crobex se izgubio negdje u neistraženim jadranskim
brazdama, treba ga naći i osvjetliti mu obraz…ako imate novaca…mi, običan puk, zahvalni
bi Vam bili, za svaki centimetar spašavanja ……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

LJudi samo bez panike, evo malo utješnog materijala dok čekate da se i Vama desi nešto slično.

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Svijet/tabid/104/View/Details/ItemID/3708/Default.aspx

who dares, wins





Ali možda hoče moju Ingru ( koje srećom imam 7 puta više od Varteksa ). Sa im je prilika smanjiti ulaz. Ne tako udarnički su kupovali po 60 000 kuna, i poslije puno između 50 – 60 000. Treba opravdati neke stvari u životu. Pa tako i to. A najmanji priobelm je to kupiti sada , rezultati najbilji na HR burzi

[yawn] [yawn] ATPL.. [cool]

[/quote]

ADPL [thumbsup] [cool] [thumbsup]
[/quote]

iNDG [thumbsup] [tongue]
[/quote]
TNPL!


LJudi samo bez panike, evo malo utješnog materijala dok čekate da se i Vama desi nešto slično.

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Svijet/tabid/104/View/Details/ItemID/3708/Default.aspx


ljudi dobivaju i 100 milja € na lotu,realnost je ipak drugacija
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=859eee7b-de02-4d1d-bb47-d688ceb1074c

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom






Ali možda hoče moju Ingru ( koje srećom imam 7 puta više od Varteksa ). Sa im je prilika smanjiti ulaz. Ne tako udarnički su kupovali po 60 000 kuna, i poslije puno između 50 – 60 000. Treba opravdati neke stvari u životu. Pa tako i to. A najmanji priobelm je to kupiti sada , rezultati najbilji na HR burzi

[yawn] [yawn] ATPL.. [cool]

[/quote]

ADPL [thumbsup] [cool] [thumbsup]
[/quote]

iNDG [thumbsup] [tongue]
[/quote]
TNPL!
[/quote]

CASH-R-A [thumbsup]


Po mojoj procjeni, nakon izlazaka 2Q izvještaja, odgoda objave INA-ine cijene preuzimanja,
biti ćemo presretni ako se slijedeći tjedan desi ponovna stagnacija na malim prometima.
Vidjet ćemo kako će se veliki ponašati.

Čuo sam da Dinko dolazi sa godišnjeg. More mu je mrzlo.
Navodno se priča da ima puno casha, ali čeka jesensku rasprodaju ljetne robe.


slazem se, cijene zasigurno nisu diskontne a i tu i tamo koji malo veci nalog na IGH i INGR sigurno nije prekretnica i rast koji mnogi pizeljkuju,
probijen je i donji bollinger, pa su kretanja slicnija pocetku travnja nego rastu na 3750

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ajde ljudi, živosti malo, godišnji su gotovi, a već je dokazano da je broj postova na forumu usko vezan uz likvidnost na ZSE.

Efekt preuzimanja ine se već vidi na jačini kune, a što mi čekamo?!?

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Na VIRU evo “strašne”obrane.
35 kom na 462 kn.


Ajde ljudi, živosti malo, godišnji su gotovi, a već je dokazano da je broj postova na forumu usko vezan uz likvidnost na ZSE.

Efekt preuzimanja ine se već vidi na jačini kune, a što mi čekamo?!?

Čekamo Dinka.
A njemu godišnji još nije gotov

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close