Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zapamtite naš najveći problem je nedostatak radne snage koji će u idućim godinama eskalirati do bola. Tržište treba otvoriti strancima koji žele raditi manje atraktivne poslove i to pod hitno.

a kako sad nedostatak radne snage a istovremeno velika nezaposlenost?
meni to više liči na neoptimalno iskorištavanje resursa, u ovom slučaju ljudi.

Jurčić bi to sve pošlihtao, al ga niste htjeli [lol]
[/quote]

Ma da….. Možeš mislit!!!

Ja tebe pitam kako prekvalificirati ženu u 50. godini života da bude IT inženjer ili u bilo koju drugu djelatnost koja zahtijeva visok stupanj specifičnog znanja???

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Zašto tri puta isti post?

Dionice luka uskoro će jako porasti

Đoni Mrkonjić

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ha, ha, ha
potonuo nam Jadroplov!!!

Crobexu se povećava minus , a nama dragi DAX ode u visine.
KOJE UVJETE TREBAM ZADOVOLJITI ?

Dokad će ova banda da nas uništava pa mi smo jedina burza u cjelom svijetu da se crvenimo

ULPL bez trezora kao dite bez matere.Kakva jazovka.Ipak narod nešto kuži.Ali ULPL je kao Feniks.
Kada misliš najgore dolazi najbolje.Špekulanti povedite računa o tome.


ULPL bez trezora kao dite bez matere.Kakva jazovka.Ipak narod nešto kuži.Ali ULPL je kao Feniks.
Kada misliš najgore dolazi najbolje.Špekulanti povedite računa o tome.

Najgore tek slijedi. Ali polako, da nitko ne primjeti.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"



Zapamtite naš najveći problem je nedostatak radne snage koji će u idućim godinama eskalirati do bola. Tržište treba otvoriti strancima koji žele raditi manje atraktivne poslove i to pod hitno.

a kako sad nedostatak radne snage a istovremeno velika nezaposlenost?
meni to više liči na neoptimalno iskorištavanje resursa, u ovom slučaju ljudi.

Jurčić bi to sve pošlihtao, al ga niste htjeli [lol]
[/quote]

Imamo tupavu radnu snagu koja niš ne zna raditi a htjeli bi redovitu plaću i 8 satno radno vrijeme
naravno samo u jutarnjoj smjeni i slobodan vikend uz to.
Visokoobrazovanih imamo jedva 4% i po tome smo zadnji u Europi (čini mi se da i Albanija
ima veći postotak VSS-a).
Uglavnom Hrvati su jedan glup i tupav narod i zato nam tako i ide i imamo vlast točno onakvu
kakvu zaslužujemo.

Zagrebačka i Banjalučka burza se spajaju?!

"Prema neslužbenim informacijama na Palama su se sastali direktor Zagrebačke burze Roberto Motušić i direktor Banjalučke berze Milan Božić.
To je odmah potaklo špekulacije o mogućem spajanju dviju burzi zbog, kako kažu,
iznimno niskog obujma trgovanja, a sve u cilju zajedničkog djelovanja i unaprijeđenja poslovanja te razvijanja jedinstvene platforme.
Motušić je navodno izjavio da ako se nastavi ovakva niska likvidnost, da će ZSE biti prisiljena proširiti djelatnosti te da se razmišlja o osnivanju turističke agencije,te o agenciji za promet nekretninama.
"Sve opcije su zasada otvorene, kaže Motušić"

izvor.banjalučkevesti.hr

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Zagrebačka i Banjalučka burza se spajaju?!

"Prema neslužbenim informacijama na Palama su se sastali direktor Zagrebačke burze Roberto Motušić i direktor Banjalučke berze Milan Božić.
To je odmah potaklo špekulacije o mogućem spajanju dviju burzi zbog, kako kažu,
iznimno niskog obujma trgovanja, a sve u cilju zajedničkog djelovanja i unaprijeđenja poslovanja te razvijanja jedinstvene platforme.
Motušić je navodno izjavio da ako se nastavi ovakva niska likvidnost, da će ZSE biti prisiljena proširiti djelatnosti te da se razmišlja o osnivanju turističke agencije,te o agenciji za promet nekretninama.
"Sve opcije su zasada otvorene, kaže Motušić"

izvor.banjalučkevesti.hr

Možda nebi bilo loše otvorit lanac slastičarnica ………… trgujte i zasladite se novim proizvodima
zse………. pa nek se digne likvidnost….




Zapamtite naš najveći problem je nedostatak radne snage koji će u idućim godinama eskalirati do bola. Tržište treba otvoriti strancima koji žele raditi manje atraktivne poslove i to pod hitno.

a kako sad nedostatak radne snage a istovremeno velika nezaposlenost?
meni to više liči na neoptimalno iskorištavanje resursa, u ovom slučaju ljudi.

Jurčić bi to sve pošlihtao, al ga niste htjeli [lol]
[/quote]

Imamo tupavu radnu snagu koja niš ne zna raditi a htjeli bi redovitu plaću i 8 satno radno vrijeme
naravno samo u jutarnjoj smjeni i slobodan vikend uz to.
Visokoobrazovanih imamo jedva 4% i po tome smo zadnji u Europi (čini mi se da i Albanija
ima veći postotak VSS-a).
Uglavnom Hrvati su jedan glup i tupav narod i zato nam tako i ide i imamo vlast točno onakvu
kakvu zaslužujemo.
[/quote]

Ovo od kerefeka su činjenice od kojih nema skrivanja…. nažalost..




Zapamtite naš najveći problem je nedostatak radne snage koji će u idućim godinama eskalirati do bola. Tržište treba otvoriti strancima koji žele raditi manje atraktivne poslove i to pod hitno.

a kako sad nedostatak radne snage a istovremeno velika nezaposlenost?
meni to više liči na neoptimalno iskorištavanje resursa, u ovom slučaju ljudi.

Jurčić bi to sve pošlihtao, al ga niste htjeli [lol]
[/quote]

Imamo tupavu radnu snagu koja niš ne zna raditi a htjeli bi redovitu plaću i 8 satno radno vrijeme
naravno samo u jutarnjoj smjeni i slobodan vikend uz to.
Visokoobrazovanih imamo jedva 4% i po tome smo zadnji u Europi (čini mi se da i Albanija
ima veći postotak VSS-a).
Uglavnom Hrvati su jedan glup i tupav narod i zato nam tako i ide i imamo vlast točno onakvu
kakvu zaslužujemo.
[/quote]

daj ne govori gluposti .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close