Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uz ovakav promet da nas skrope svetom vodicom neidemo up tamo nakon ine ocekujem nesto


Je li ovo rekordna mizerija od prometa?

kažu da je…

Zagrebačka burza: Novi negativni rekord u količini prometa
http://www.limun.hr/main.aspx?id=323082

Heaven or Las Vegas

Prije točno 3 godine bio je i niži.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=180

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

vidim svako malo novi fond se otvara,,poneki se gase….ovi novi malo pretjerali sa naknadama…vidim zaradili vlasnici fondova i na izvlacenju udjela….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Po prometima se polagano vraćamo u 2005-tu …. sve bolje i bolje, izgleda da nas bude
INA dokrajčila……. ak se nastave udjeli iz fondova povlačit neznam kak bu to završilo..

ako sam dobro shvatio mađari moraju inu platiti u kunama…stoga, između ostalog posoje aprecijacijski pritisci na kunu te joj vrijednost raste (dok HNB ne smanji i vrati na normalu)…no, što će se s tečajem kune dogoditi kad i ako prodaja bude izvršena? hoće li ona ostati na tim povišenim razinama ili će Rohatinski braniti tečaj kune na sadasnjim razinama…trebamo li se bojat za kunu?

... otišli su bikovi uzalud ...

-bio sam danas s ivanom
-sve vas je pozdravila
-prodavao sam joj fore
-ona ih je kupovala
-jedino njoj sam ih mogao porodavat
-ona kupuje kad niko nece

ja volim ovu igru

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Po prometima se polagano vraćamo u 2005-tu …. sve bolje i bolje, izgleda da nas bude
INA dokrajčila……. ak se nastave udjeli iz fondova povlačit neznam kak bu to završilo..

Pa normalno kad im je to jedina para.

Krediti se više ne dižu zbog visoke kamate, a pad vrijednosti fondova tjera udjelničare da dižu svoj cash. Ovo je tek mali prdac, s obzirom šta bi moglo biti.
Uskoro će 50.000kn vrijediti više nego stan i auto na kredu. Vidjet ćete.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"


vidim svako malo novi fond se otvara,,poneki se gase….ovi novi malo pretjerali sa naknadama…vidim zaradili vlasnici fondova i na izvlacenju udjela….

Ukida se fond AC Balkan i pripaja AC Rusiji. Mislim da i oni MP fondovi su zreli za spajanje u jedan. Njihova 3 fonda nemaju skupa 15 milja kuna imovine.
Slična situacija je i sa Platinuim fondovima.


Ukida se fond AC Balkan i pripaja AC Rusiji. Mislim da i oni MP fondovi su zreli za spajanje u jedan. Njihova 3 fonda nemaju skupa 15 milja kuna imovine.
Slična situacija je i sa Platinuim fondovima.

To je normalno i poželjno. Nije bilo normalno da mala zemlja kao naša s ovako malim tržištem ima toliki broj fondova. Snaga svakog takvog fondića bila je minorna, a izloženost rizicima tržišta prevelika. Ovako će doći do pripajanja malih fondova velikima i stabiliziranja fondovske industrije, što je preduvjet njihova opstanka, pogotovo u kriznim vremenima. Najvažnije je da niti jedan fond ne bankrotira jer bi to značilo gubitak povjerenja ulagača i lančane reakcije, a ovako zamotano u celofan "spajanja i pripajanja" ne izaziva paniku niti masovni egozodus ulagača.

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL



Ukida se fond AC Balkan i pripaja AC Rusiji. Mislim da i oni MP fondovi su zreli za spajanje u jedan. Njihova 3 fonda nemaju skupa 15 milja kuna imovine.
Slična situacija je i sa Platinuim fondovima.

To je normalno i poželjno. Nije bilo normalno da mala zemlja kao naša s ovako malim tržištem ima toliki broj fondova. Snaga svakog takvog fondića bila je minorna, a izloženost rizicima tržišta prevelika. Ovako će doći do pripajanja malih fondova velikima i stabiliziranja fondovske industrije, što je preduvjet njihova opstanka, pogotovo u kriznim vremenima. Najvažnije je da niti jedan fond ne bankrotira jer bi to značilo gubitak povjerenja ulagača i lančane reakcije, a ovako zamotano u celofan "spajanja i pripajanja" ne izaziva paniku niti masovni egozodus ulagača.
[/quote]
nije toliki problem u broju fondova, koliki je problem u broju ljudi koji imaju kvalitete da bi mogli biti fond manageri, risk mangeri i sl….

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ukupni promet danas?
Ajmo tko će pogodit. Radi zanimacije, malo.

Ja kažem 18 500 000 Kn.

New Report

Close