Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolege drage ovaj mizerni promet ne naslučuje na dobro .Ovo samo može naslutiti na jednu stvar

Sve je manje drhtavih ručica.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________



Kolege drage ovaj mizerni promet ne naslučuje na dobro .Ovo samo može naslutiti na jednu stvar

Sve je manje drhtavih ručica.
[/quote]

…a sve smo niže i niže.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Barone ja 20 dana nisam upalio monitor i evo sad vidim samo pluseve.

A ti što stalno buljiš i želiš biti slijep kraj zdravih očiju to je tvoj problem.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

potreban nam je novi ipo,da se izvuce zadnja lova iz carapa… [smiley] npr hep?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kolege drage ovaj mizerni promet ne naslučuje na dobro .Ovo samo može naslutiti na jednu stvar

Tako je. vrijeme je da pocnes cviliti i skvicati : Hanfaaaaaaaaaaa, Samodoooooolllll!"

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Barone ja 20 dana nisam upalio monitor i evo sad vidim samo pluseve.

A ti što stalno buljiš i želiš biti slijep kraj zdravih očiju to je tvoj problem.

Ako su tebi "veliki plusevi" nakon 20 dana od 3-5%, onda bolje promjeni naočale, jer ovo ne vodi u dobro.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Ne bih želio da pisanjem ispadne drukanje -/+, ali koliko vidim počelo se nešto čudno dešavati, i to mi se sve čini nikako dobro, ovakav mizeran promet, minus skoro 1% na iznimno malim volumenima, da bi se dobilo na likvidnosti minus bi bio daleko izraženiji mislim da smo došli do zida, … [bye]


potreban nam je novi ipo,da se izvuce zadnja lova iz carapa… [smiley] npr hep?

U najboljem slučaju HEP ide tek pred izbore za 3 god.

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Europa je iz minusa prešla u plus!!!

Ak to išta treba da znači! [embarass]

Samodol bi se hitno trebao pojaviti na TV-u zbog lošeg stanja na burzi.i da vidiš kako će odmah hdz zapovjediti mirovincima da se to malo pokrene…da mu narod ne bude previše ne zadovoljan..kud inflacija..troškovi života…pa još i na burzi loše…Polančec se sve više rumeni…ili če stvarno čekati nove izbore ili politika ne može utjecat ne burzu hehe.

Ne možemo rasti kad se izvlači lova za IPO

http://www.splitskabanka.hr/Op%C4%87enito/Vijesti/Izdvajamo/tabid/3117/articleType/ArticleView/articleId/680/Upis-dionica-HNK-Hajduk.aspx [cool]

Crobex -0,94%
Već par tjedana nismo ovako nisko bili !?

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

New Report

Close